Přejít na výpis diskuzí

Kingdom Come: Deliverance - recenze

14.2.2018 18:49
Jan Slavík 1152 příspěvků

Už je to nějaký pátek, co se v naší kotlině dmuly kvůli nějaké hře takové vášně, jaké dokázala rozjitřit prvotina českého studia Warhorse, Kingdom Come: Deliverance. Jindrovo dobrodružství zasazené na počátek patnáctého století, kdy do českých zemí vtrhlo Zikmundovo vojsko, jistě není potřeba obšírně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, zlatý zaklínač. Ten boj je opravdu komedie. Jdou na me dva a vlastně můžu praštit jenom jednoho a ten druhý je vedle mě. A nemůžu nic dělat. Couvám a on mě kopne. Po 5 hodinách hraní jsem to okamžitě odinstaloval.

• Větší blbost jsem po NHL 19 nikdy nehrál. Ten boj absolutně směšný, couváte a on vás kopne. :-((((( Komedie. Autor se asi ještě nikdy nepral.  Zaklínači to nešahá ani po kotníky

• ne, to bude "asi jsi podcenil situaci a nepockal na spravnou chvili"
  • aha..., tak to asi bude bug
  • nemas do toho zatahovat straz, ale naopak, sejmout ho o samote
  • ako splnit ulohu by si mal hrac vybrat sam, niekomu moze prist ako riesenie prisposobit sa bugom, mne to ako riesenie nepride, pre mna je to v tomto stave nehratelne
  • A piv si měl 10, 12?
  • Tak hru jsem dohrál, a např. mě se zase nikdy nestalo že bych v ní viděl, nebo se mi stalo,že se splaší kůň, krom bělouše v questu kterému musíte zpívat.
  • Asi tak nějak
  • Jak mám dostat zásoby od nápravníka? ... v truhlách doma má jen knížky nebo osobní věci.
  • x_ander
    S Kunesem jsem se mlatil nekolikrat, a tohle se mi teda nikdy nestalo. Ale kazdopadne ten ukol jde vyresit i jinymi zpusoby, nemusis s Kunesem vubec bojovat.
  • to snad nieje pravda, na zaciatku mam zmlatit kunesa a vzdy sa mi tam necakane pripletie straz a zacne sa o mna obtierat az kym neschyta a je po bitke, to su ti vyvojari fakt retardovani ked nevedia zabranit takto debilnym chybam, su to naozaj velky stastlivci ze komercne uspeli, co je moc to je moc, hru predavaju hotovu tak na 70%, sa dost precenili, hadam sa poucia pochybujem ze by im toto mohlo este raz prejst, bojovy system je zly vtip, myslim ze ovladat helikopteru je opriti nemu detska hracka, nielen ze je zbytocne zlozity a neucinny ale jeho ovladanie bud spravil niekto nahodne alebo trpel kretenizmom, to su zaklady hratelnosti a beriem to ako parodiu na dobre napady
  • a nesmrdels nahodou?
  • Včera jsem Kingdom Come po asi 100 hodinách dohrál. Musím říct, že ačkoliv mám velmi rád Dana Vávru a jeho názory, a zdejší recenzi jsem považoval za poněkud zaujatou, teď - po dohrání hry - mi přijde hodnocení 8/10 zcela adekvátní.
  • Nejdivnější bug, na který jsem narazil bylo, když každý kůň, ke kterému jsem se přiblížil, tak se lekl, stavěl se na zadní, zaržál a utekl. Když se mi povedlo na něj sednout, tak mě shodil a utekl.
  • Musím říct, že už mě dlouho žádná hra tak nenadchla jako KCD. O to víc, že jde o hru nejen vyvijenou českým studiem, ale z české historie. Ano, jsou tam nedostatky, hlavně bugy. Ale ani to mi hru nedikázalo zošklivit. Prostě jsem nadšený.
  • Mart9
    Tak jsem to nemyslel, já jsem chtěl přestat pít *15* *15*
  • Tilwaen
    Je pravda, že cutscény bývají občas k uzoufání dlouhé a ve hře vůbec není možnost je pozastavit. Třeba jedna ze závěrečných cutscén má osm minut. Osm. Minut.
  • Mart9
    Bohužel tohle bylo mé špatné rozhodnutí. Fakt mě štvalo, že to byla cutscéna a nedalo se přestat.
  • Mart9
    Moje omračovací kombo bylo, že než ke mně doběhl, tak jsem ho trefil šípem do kebule a bylo hotovo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit