Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to znamena "Vavrovo pribehy"? Nerozumim tomu. Jsi vubec Cech, nebo spise Mongol? Snad "Vavrovy pribehy"...
  • a nemala si tam nahodou metlu namiesto toho kona, alebo lopatu, mozno stacilo pritiahnut aby si zdvihla letovu vysku, este ta caka vela zabavy, Jindra sa peso pohybuje ako invalida, no nevie moc chodit, ale aspon sa mu vyvojari snazili prisposobit teren
  • Jack1947
    Hmm zajímavá chyba ale jsem rád že se to nakonec samo spravilo.
  • Tak konečně :))) ufff, to teda bylo... konečně byl kůň vidět, a zůstal i po animaci v pohodě kde měl být. cválala jsem jak o život i předtím, ale když není kůň tak to moc nejde, no :). taky mi pomohlo, že jsem si přehodila ovládání koně, každopádně díky :)
  • Jack1947
    Klus klus... shift- shift jinak to je bug a nevím *3*
  • musis kone popohnat, tohle neni projizda, ale uprk
  • Poraďte, nemůžu se dostat ze Skalice..... vždycky mě po cestě dohoní a zabijí, dostanu se max. za druhý potok a je po mě. Zasekává se úplně o všechno, několikrát jsem ho tam ani neměla, ale věděla jsem, ve kterých místech má být, tak jsem nasedla a jela jsem tryskem sama vzduchem :).... Jindy jedu s koněm, ale po animaci se většinou objevím na zemi a mlátí mě hlava nehlava, kůň je pryč. Co s tím??? Měl to někdo takhle a dostal se nakonec dál?
  • Mart9
    Tak je stačilo naprášit veliteli, on je vyřídil za mě *1*
  • ty me pres poctivej trenink poprvy sejmuli, podruhy uz jsem radsi jednoho rozsekal nez vytahnul zbran
  • Sipy nemam, zlomili mi ruku nez sem se k nemu vubec dostal. Takze kdyz ten jeden sip jako chci vystrelit tak ho ani nevystreli porotoze mam zlamane ruce.
    Takze zase lzi lzi lzi.
    Bud tam dojedes jako meganabusenej ultramarinak a zabijes ho na ranu nebo to proste nemas sanci vyhrat a pokracovat ve hre.
    Moje vyrecna nebojova postava se nedostane dal. Hra pro me skoncila.
    Perfektni navrh RPG.
    Aneb hraj si jak chces ale presne tak jak ti reknu.
    To bylo kecu na skyrim a je to jeste horsi.
  • Mart9
    Tak mám po osmi hodinách taky první nepříjemný bug. Chci zabít dva lapky, kteří údajně jdou po Zrzkovi, ale když k nim přijdu, že s nima chci mluvit, pouze ztmavne obraz a po rozsvícení nejsem v dialogu, můžu je jen znova oslovit. Asi je budu muset zabít beze slov.
  • nightborne
    Já byl podobně línej a navíc v časovým presu, tak sem jim ještě pomoh. Palcátem. Taky to šlo.
  • ucho
    to neni vykoupeni za plynulost, to je proste bug. neni duvod tam mit tak hnusne textury, to vykon prakticky neovlivni.
  • Na co? (vzhledem k tomu, jak málo soubojů tam je).
  • Na normální PS4 je to plynulé. Ale zabugované (hlavně ti to klidně přestane ukládat, což je dost blbé). Ale ta plynulost je vykoupená hodně častým doskakováním objektů a příšernou kvalitou některých textur. Ve městech si někdy připadáš, jak když by jsi hrál na PS2 (celé zdi nebo střechy jsou často jednobarevné plochy)
  • Nebudou. Opět další člověk, který nechápe, jak funguej Kickstarter.
  • ja byl linej zjistovat symptomy nakazy, takze mi mrchojedy vychcipaly i se zajatcem, a jak tak koukam, aspon bylo po problemu *1*
  • Tak už jsem taky narazil na bug který znemožňuje hrát dál, přímo v hlavní questové linii...Po vyléčení nákazy v Mrchojedech a vyslechnutí zajatého lapky mám jít ohlásit výsledek panu Rackovi k Talmbergu. Mezitím jsem dva večery dělal postranní questy a hledal poklady. Když se dostavím k Rackovi a promluvím s ním, začne odcházet někam pryč a quest se nedokončí, dál v něm pokračovat nejde.
    Díval jsem se na fórech že na tenhle problém narazila spousta lidí a jediné co zabírá je načíst starší save hned po výslechu zajatce a jít za Rackem hned dříve než se dořeší nákaza v Mrchojedech, a tedy ztratit všechen postup co jsem od té doby udělal (dva večery). Asi se na to vykašlu a hru odložím k ledu, přinejmenším do doby než na to Vávra vydá nějakou opravu... *10*
  • nightborne
    Tohle je mrazivě přesný...
  • běž trénovat boj a nežvaň, od toho tam ten tréning je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit