Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak stává se např., a to je technický problém, že máte odnést postavu někam, ale ta postava neleží v posteli nýbrž ve zdi. Tzn., že musíte najít způsob jak jí nabrat jinde než z místnosti. Takových chyb je mnoho. Zatím šly všechny vyřešit, někdy jen pomocí save a load mise, protože se pak načtou objekty znovu a k chybě nemusí dojít. Na logický problém v questu jsem ještě nenarazil.
    Stává se, že NPCčka prostě ztuhnou a přestanou dělat nějakou činnost. Load hry pomůže. Osobně používám MOD na sejvy, protože jinak bych musel ve hře neustále opakovat hodiny stejných činností kvůli technickým chybám hry a nakonec bych hru vzteky smazal.
    Ale je pravda, nevím co řeší konkrétně.
  • umiras, protoze to hrajes uplne blbe

    pokud nejsi hc, tak potrebujes lepsi vybaveni a vytrenovanou postavu, jenze ty jedes jen pribeh a pak se divis
  • mne se sekly jen dva, slavici nesli odevzdat (po obdrzeni odmeny zustal dialogovej mod, ale bez moznosti opusteni) a pak ty dva povedeny kamaradi chteli oloupit kameniky, kde jsem je nejdriv nabonzoval a pak jsem jim navrhnul, ze v tom vykoupem hospodskyho a to jsem evidentne nemel delat v tomhle poradi, pak se netriggnul ten prepad

    hlavne doufam, ze to radek nehraje po konzolacku, 'vlozit disk a hrat', ale ze si stahnul patche
  • no ja si to roleplaynul, ze jsem pak hupsnul i na stepanku a pravidelne v laznich, a treba se to nejak dozvedela a tak dela ofuky *1*
  • Zkus Win10...mě se to na Win7 zasekávalo docela často, ale pod Win10 jen velice zřídka (tak jednou za půl hodiny). i5-2500K@4.3GHz, 8GB RAM, GTX 960 2GB.
  • Tilwaen
    @pan.chytry: Když si dáš perk Asketa, tak tu hlášku naopak nevidíš téměř nikdy. Já si ho dala hned na začátku hry a teď toho lituju, protože je to skoro jak kdyby někdo odstranil celou herní mechaniku. Přijde mi, že Jindra žije jen ze vzduchu a přežere se skoro ze všeho. Pryč jsou časy, kdy musel luxovat každý kotlík v hospodách.

    Ale včera jsem objevila, že jedno NPC prodává škvarky, a ty jsem mu přeci nemohla upřít - tak jsem z Jindry udělala bulimika: škvarky → zažívací odvar → škvarky → zažívací odvar... *1*
  • Tilwaen
    Stalo se mi to samé. Přišlo mi to hrozně vtipné do chvíle, než jsem přijela obrat mrtvolu a zjistila, že má unikátní jméno (~ vysoká šance, že je součástí některého questu). Takže reload a ztracených 30 minut.

    Sejvovici chci používat v případech, kdy je vysoká šance, že něco dodrbu já sama, ne preventivně každých 10 minut proti nepředvídatelným bugům, které vývojáři neopravili.
  • Tilwaen
    Není. V celé hře musíš zabít pouze jediného člověka, vše ostatní jde vyřešit bez toho, aby ses boje účastnil. A určité typy vedlejších úkolů vůbec nemusíš plnit. Za to, že nikoho nezabiješ, navíc na konci hry dostaneš achievement, takže to jde.
  • Tilwaen
    Je. Říká se tomu Výřečnost a pokud si ji dostatečně naleveluješ, téměř nikde bojovat nemusíš.
  • Tilwaen
    Po rozluštění Radkova příspěvku si myslím, že nemluví o technické náročnosti, ale chybách, které zkrátka znemožňují dané questy dokončit.
  • Tilwaen
    Tohle se dá paradoxně dobře roleplayovat - když si řekneš, že ji Jindra svým výkonem nijak neoslnil.
  • Jak jsem měl rád Vávrovo příběhy/hry, tady je odbytá i tato část. Strašně krátký je quest s Terezou. Když ho dohrajete, ve hře vás čeká ještě tuny času, ale ona se k vám již nezná. Prostě ten vztah umřel, a přitom se mohl v průběhu hry rozvíjet. :( A takových příkladů je víc.
  • KCD je šíleně náročná na paměť i CPU, na konzolích to nemůže pořádně jet, navíc když je to jen port.
    Proto někdo hlásí šílené potíže a jiný je ok. V pohodě jsou povětšinou PCčkaři, pokud mají silné CPU a alespoň 10GB RAM. Grafika zas tak důležitá není.
    To, že se konzolisti trápí dokládá i tato diskuse na steamu: http://steamcommunity.com/games/379430/announcements/detail/2484169392203906341
    102 stránek trápení
  • Většina lidí souboje řeší lukem, ten se ovládá dobře a nemá takové potíže jako souboje s mečem. Ostatně, s mečem to neuměli ani autoři hry. Shlédni jejich videa, ten systém je nefunkční, a speciálně hromadné bitvy jsou fraška.
    Prostě přejdi na luk a na meč zapomeň. Ušetříš spoustu času, který můžeš věnovat lepším činnostem.
  • Na Kickstarteru získali peníze na:
    - hratelná ženská postava
    - psí společník
    atd..

    Nic z toho nesplnili, proč? Budou se vracet peníze???

    viz: https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
  • počkej cca do 11ti v noci a zabij je ve spánku
  • Ps4 pro je nehratelná. Už jsem se tu rozčiloval. Je to zabugovaný jako prase.
  • Hraješ na zákládní verzi PS4 nebo PRO?Zajímala by mě plynulost hry na obyčejné PS4 po posledním patchi
  • Jack1947
    Nevtrdím že nejsem ale ta hra je trochu přehnaná v tomhle. Myslím že ne každej čekal souboje alá Dark souls tady. Neřikám že by to měla bejt jen nějaká blbá procházka.
  • Jako sorry ale pokud za souboj umřeš víc jak 6x jsi fakt lama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší