Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • untentrauer

    Konečně jsem hru dohrál a okamžitě ji odinstaloval. Nahrál jsem nějakých 100 hodin. Musel jsem se přemáhat, abych hru dohrál. Nejvíc mě na hře štvala nemožnost ukládání, počáteční trable s penězma, které mě nutili neustále nějak vydělávat, což opravdu není zábavné, ale spíš sem si připadal, jako v práci. Debilní systém soubojů, který se projeví při boji s více protivníky a zejména v ohraničených prostorách. Nutnost jíst a spát - hra mě prostě do něčeho nutí a já to nemám rád takovéhle věci by měli být dobrovolně nastavitelné. Opakující se dialogy postav, které dělali města neživé a trapné. V neposlední řadě grafika, kdy kůň neprojel ani křovím. Celkově jsem měl z křoví pocit, jako bych hrál stařičký Vietcong.


    Dal bych hře 60% Víc ani náhodou.

    • CRYPT

      Ja hru dojizdim, mam tam kolem 60ti hodin, ale hraju to s nekolika mody, protoze jak jsi sam rekl, nemam rad, kdyz me hra do neceho nuti a to neco je vylozene otravne... Jako treba nemoznost normalne ukladat, lockpicking, omezeny inventar (toto se priznam je jen ma lenost), dot na luk a par dalsich... Diky tomu jsem si hru vicemene uzil, ale.... graficky zadne orgie, hra je dost narocna na to jak vypada, o koni se ani bavit nebudu, to je ulet a abych pravdu rekl, prvni co jsem vubec zacal byly sidequesty po cele hre a az potom co jsem mel drtivou vetsinu hotovou, jsem se presunul na main questline a jsem trochu zklamanej... nevidim v tom zadnej zazrak. zadnou inovaci, nic z ceho by mi padala huba kolem. Navic absence cestiny a ta naprosto otresna britska nebo co to je za humus anglictina je vylozene hnus.... Ja bych dal takovych 65-70% max, vic si ta hra urcite nezaslouzi. Nerikam, ze jsem se nezabavil, jako tech stravenych x hodin je fain, ale... Jo a soubojovej system, no nvm jestli by se fakt nasel hrac, kteremu se to libi, abych pravdu rekl, nic otresnejsiho jsem jeste nezazil... Ty finty jsem pouzil jen pri cviceni, kdy jsem tu funtu mel jednoduse zopakovat, v realnem souboji to malokdy vychazi, protoze se v drtive vetsine stava, ze to vykryje nepritel stitem, nebo te kopne, nebo cokoliv cim te interuptne.... Co se mi osvedcilo je proste je osekat az jim spadne stamina a pak se je snazit dosekat normalne.... Silenost 

      Zajimalo by mne o ceho se autor clanku tak smal, protoze ja se za celou dobu u hry zasmal je jednou a to bylo jak jsem chlastal s fararem. Jinak jsem nenasel nic u ceho by mi sebemin cuklo v koutku

      Edit:// Premyslel jsem co me na te hre co se tyce prostredi hrozne iritovalo a prisel jsem na to, ze ackoliv nekomu venkov jako lesy, louky vesnice (podhradi), hrady atd.... muze prijit kouzelne (ze zacatku jsou si to uzival i ja - cca prvni 3 hodiny hrani), ale po tech desitkach hodin stravenych ve hre, kdy se prostredi nemeni, zadna zima, zadnej snih, nebo podzimni opadavani listi, naznaky leta, lidi koupajici se u vody... PRoste nic. Clovek celou dobu je zatvrdlej v tom samem fixnim prostredi a presto nejede vlak.... zacina to byt otrava

      Edit:// Premyslim, jestli se hodi tuto hru porovnavat treba s Witcherem 3, ale ackoliv rozhodne nejsem zadnym fanouskem W3 (jedinnej dil z cele trilogie co me fakt hodne moc bavil byla 1cka), tak hrani Zaklinace jsem si uzil o mnoho vic nez toto...

      Edit:// snad posledni xD hru jsem ziskal zadarmo na epicu, takze kdyz se na to podivam z teto stranky, tak super... Kdybych za ni mel dat plnou palku, tak bych si rval vlasy... Pockam az budou ve velke sleve DLC, mozna si je koupim, ale opravdu az ve sleve

      • CRYPT

        Dale co me irituje nemoznost pauznout cutscenu, npc za sebou zaviraji dvere i tobe pred nosem a co vic castokrat se mi stalo, ze dvere zamknuli! Takze clovek je musel vypacit aby se dostal ven, proste wtf

        • CRYPT

          Ted jsem tu hru dohral a jako rikam si WTF?! Tak toto je zakonceni? To co melo byt co? Celou dobu se clovek honi za mecem a za nemcem a nakonec dostane tento neuplnej konec? .... 6/10

  • Větší blbost jsem po NHL 19 nikdy nehrál. Ten boj absolutně směšný, couváte a on vás kopne. :-((((( Komedie. Autor se asi ještě nikdy nepral.  Zaklínači to nešahá ani po kotníky

  • Jak mám dostat zásoby od nápravníka? ... v truhlách doma má jen knížky nebo osobní věci.
  • to snad nieje pravda, na zaciatku mam zmlatit kunesa a vzdy sa mi tam necakane pripletie straz a zacne sa o mna obtierat az kym neschyta a je po bitke, to su ti vyvojari fakt retardovani ked nevedia zabranit takto debilnym chybam, su to naozaj velky stastlivci ze komercne uspeli, co je moc to je moc, hru predavaju hotovu tak na 70%, sa dost precenili, hadam sa poucia pochybujem ze by im toto mohlo este raz prejst, bojovy system je zly vtip, myslim ze ovladat helikopteru je opriti nemu detska hracka, nielen ze je zbytocne zlozity a neucinny ale jeho ovladanie bud spravil niekto nahodne alebo trpel kretenizmom, to su zaklady hratelnosti a beriem to ako parodiu na dobre napady
    • Přesně, zlatý zaklínač. Ten boj je opravdu komedie. Jdou na me dva a vlastně můžu praštit jenom jednoho a ten druhý je vedle mě. A nemůžu nic dělat. Couvám a on mě kopne. Po 5 hodinách hraní jsem to okamžitě odinstaloval.

    • x_ander
      S Kunesem jsem se mlatil nekolikrat, a tohle se mi teda nikdy nestalo. Ale kazdopadne ten ukol jde vyresit i jinymi zpusoby, nemusis s Kunesem vubec bojovat.
      • Asi tak nějak
        • ako splnit ulohu by si mal hrac vybrat sam, niekomu moze prist ako riesenie prisposobit sa bugom, mne to ako riesenie nepride, pre mna je to v tomto stave nehratelne
          • nemas do toho zatahovat straz, ale naopak, sejmout ho o samote
            • ne, to bude "asi jsi podcenil situaci a nepockal na spravnou chvili"
            • aha..., tak to asi bude bug
  • Včera jsem Kingdom Come po asi 100 hodinách dohrál. Musím říct, že ačkoliv mám velmi rád Dana Vávru a jeho názory, a zdejší recenzi jsem považoval za poněkud zaujatou, teď - po dohrání hry - mi přijde hodnocení 8/10 zcela adekvátní.
  • Nejdivnější bug, na který jsem narazil bylo, když každý kůň, ke kterému jsem se přiblížil, tak se lekl, stavěl se na zadní, zaržál a utekl. Když se mi povedlo na něj sednout, tak mě shodil a utekl.
    • Tak hru jsem dohrál, a např. mě se zase nikdy nestalo že bych v ní viděl, nebo se mi stalo,že se splaší kůň, krom bělouše v questu kterému musíte zpívat.
    • a nesmrdels nahodou?
  • Musím říct, že už mě dlouho žádná hra tak nenadchla jako KCD. O to víc, že jde o hru nejen vyvijenou českým studiem, ale z české historie. Ano, jsou tam nedostatky, hlavně bugy. Ale ani to mi hru nedikázalo zošklivit. Prostě jsem nadšený.
  • Jsem fanda do historie i her s HC bojovými systémy. Nejsem no-lifer, který může u her strávit 4 hodiny denně a konzolista. Jako takový jsem po cca hodině hraní odinstaloval a Steam mi vrátil peníze. Viz recenze - v podstatě ve všem je nějaký problém, pro mě hlavně ten, že nejsem ochoten se přizpůsobovat hře. Dobrá hra má být vyladěná pro hráče. Nemožnost uložit hru po cca hodině? Lol, strčte si umělou "náročnost" za klobouk. A omlouvat nedokonalost/odfláknutost nebudu, proč to Poláci dokázali se Zaklínačem a WH ne? Hra je možná ok pro zavylé RPG-isty, nejste-li jím, pozor.
    • Jack1947
      Jedině mody...
    • sejvovice, hombre
  • Musím se podělit o kuriozitu. Jak každý nadává na boj s Prckem, tak já jsem měl neuvěřitelné štěstí, že se mě na první pokus ani nedotkl. Šerm mám asi na osmé úrovni. Začal jsem do něj zprudka bodat a mydlit ho a po jednom bodu na hlavu zafungoval perk louskáček, Prcek leží na zemi v bezvědomí a už jsem ho jen dorazil. :D Počítám, že podobně se může zadařit i s omračovacím kombem :)
    • Mart9
      Moje omračovací kombo bylo, že než ke mně doběhl, tak jsem ho trefil šípem do kebule a bylo hotovo *15*
    • Jack1947
      Nojo, měl si štěstí. Přesně nakonec si stačí vyskillovat boj a nějaká pomyslná výzva padá už od začátku hry.
      • proto jsi neskilloval, aby sis mohl pofnukat na tiscali, ze hra je nevyvazena a brutalne tezka... chapu
        • Jack1947
          Už jsem se za tu chybu omluvil ale ne, myslel jsem to takhle že prostě to je jako každé jiné rpg naskillovat se a pak už vlaastně ani nemusíš hrát :D
          • obzvlast v tejto hre, okrem pichania mecom tam moc nieje co robit, komba funguju ako loteria, nekde udelali soudruzi chybu, vymysleli to dobre akurat ze to nefunguje
  • No já jsem měl schůzku s farářem v Úžicích v hospodě. Už dostat se do hospody byl problém. Dveře byly otevřené ale projít se skrz ně nedalo. Musel jsem je zavřít a pak zase otevřít než mně to pustilo dovnitř. No a teď jsem v hospodě a ven se nemůžu dostat žádným způsobem. :-(
    • A piv si měl 10, 12?
    • Jack1947
      Taky nejvtipnější mise a vůbec jestli to nebyla nejvtipnější humorná mise s farářem vůbec a nejhumornější určitě v cz kotlině bezesporu *5* *2*
    • Tilwaen
      Je takový všeobecný konsenzus, že pokud jdeš s úžickým farářem do hospody, pak cestu ven z hospody v "ideálním průchodu hrou" vůbec nemusíš řešit *1* Jedna z nejlepších videoherních cutscén.
      • Mart9
        Bohužel tohle bylo mé špatné rozhodnutí. Fakt mě štvalo, že to byla cutscéna a nedalo se přestat.
        • Tilwaen
          Je pravda, že cutscény bývají občas k uzoufání dlouhé a ve hře vůbec není možnost je pozastavit. Třeba jedna ze závěrečných cutscén má osm minut. Osm. Minut.
          • Mart9
            Tak jsem to nemyslel, já jsem chtěl přestat pít *15* *15*
      • Už to vím také. Prvně jsem se s ním neožral a chtěl jsem odejít. A to nešlo. Podruhé jsme se ožrali jako koně a bylo hotovo. *3*
        • Tilwaen
          Každopádně jestli ses do hospody dostal, ale z ní už tě to nepustilo, je to bug nebo špatný gamedesign, ne tvoje chyba,
    • uz nevim jestli poskakovat, krcit nebo nejak komicky, ale da se projit vsude

      tam se mi to stavalo taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit