Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poraďte, nemůžu se dostat ze Skalice..... vždycky mě po cestě dohoní a zabijí, dostanu se max. za druhý potok a je po mě. Zasekává se úplně o všechno, několikrát jsem ho tam ani neměla, ale věděla jsem, ve kterých místech má být, tak jsem nasedla a jela jsem tryskem sama vzduchem :).... Jindy jedu s koněm, ale po animaci se většinou objevím na zemi a mlátí mě hlava nehlava, kůň je pryč. Co s tím??? Měl to někdo takhle a dostal se nakonec dál?
    • Tak konečně :))) ufff, to teda bylo... konečně byl kůň vidět, a zůstal i po animaci v pohodě kde měl být. cválala jsem jak o život i předtím, ale když není kůň tak to moc nejde, no :). taky mi pomohlo, že jsem si přehodila ovládání koně, každopádně díky :)
      • a nemala si tam nahodou metlu namiesto toho kona, alebo lopatu, mozno stacilo pritiahnut aby si zdvihla letovu vysku, este ta caka vela zabavy, Jindra sa peso pohybuje ako invalida, no nevie moc chodit, ale aspon sa mu vyvojari snazili prisposobit teren
      • Jack1947
        Hmm zajímavá chyba ale jsem rád že se to nakonec samo spravilo.
    • Jack1947
      Klus klus... shift- shift jinak to je bug a nevím *3*
    • musis kone popohnat, tohle neni projizda, ale uprk
  • Mart9
    Tak mám po osmi hodinách taky první nepříjemný bug. Chci zabít dva lapky, kteří údajně jdou po Zrzkovi, ale když k nim přijdu, že s nima chci mluvit, pouze ztmavne obraz a po rozsvícení nejsem v dialogu, můžu je jen znova oslovit. Asi je budu muset zabít beze slov.
    • ty me pres poctivej trenink poprvy sejmuli, podruhy uz jsem radsi jednoho rozsekal nez vytahnul zbran
      • Mart9
        Tak je stačilo naprášit veliteli, on je vyřídil za mě *1*
  • Tak už jsem taky narazil na bug který znemožňuje hrát dál, přímo v hlavní questové linii...Po vyléčení nákazy v Mrchojedech a vyslechnutí zajatého lapky mám jít ohlásit výsledek panu Rackovi k Talmbergu. Mezitím jsem dva večery dělal postranní questy a hledal poklady. Když se dostavím k Rackovi a promluvím s ním, začne odcházet někam pryč a quest se nedokončí, dál v něm pokračovat nejde.
    Díval jsem se na fórech že na tenhle problém narazila spousta lidí a jediné co zabírá je načíst starší save hned po výslechu zajatce a jít za Rackem hned dříve než se dořeší nákaza v Mrchojedech, a tedy ztratit všechen postup co jsem od té doby udělal (dva večery). Asi se na to vykašlu a hru odložím k ledu, přinejmenším do doby než na to Vávra vydá nějakou opravu... *10*
    • ja byl linej zjistovat symptomy nakazy, takze mi mrchojedy vychcipaly i se zajatcem, a jak tak koukam, aspon bylo po problemu *1*
      • nightborne
        Já byl podobně línej a navíc v časovým presu, tak sem jim ještě pomoh. Palcátem. Taky to šlo.
  • Je teda fakt, že jakmile se člověk naskilluje. Tak to jde lehce boj vypadá supr. Komba, perfektní bloky atd. Navíc ve full plate do vás buší a většinou to neprorazí.

    Co mě vadí:
    -Je ten debilní lock systém. Ten vadí když bojuji s více lidma. Proč se to musí lockovat? Měli tam dát ten ukazatel vždy když je boj bez locku. Tady to lockuje jak na konzolích
    - Pomalé střely u luky a jejich pidi dostřel.... To normálně chodící postava se té střele vyhne! + šíp padá po 10 metrech? *15*
    Ten systém zlepšováním, kdy opakováním akce se zlepšuji. Takto si zajdu za tím kapitánem, hodinu trénuji a mám sílu na max i meč.
    • jamar28
      A natahuješ tětivu dostatečně? Protože jestli ti šípy doletí 10 metrů i na plný tah, tak to máš rozbité.
      • tak asi natahuji, pak to dle té stopy co to dělá dost padá. Jsem si zapnul mířidlo přes konzoli a mířím na hlavu a trefí ho to někam do hrudi. Možná to je skillem mám to na 7.

        Navíc to letí sakra pomalu. Já z luku střílel a i blbej 32librovej to střílí rychle a tady tomu NPC ujde.
        Navíc k tomu mířením, na PC se to blbě odhaduje. V reálu to vidíš kam to letí i když nemáš zaměřovač a na 20 metrů se trefíš do terče určitě... Proto by bylo dobré, kdyby třeba na 17 levelu skillu se zjevil ten zaměřovač. Jakože, to postava již umí ovládat.
        • člověče, přeci když vidíš ,že to padá k nohám tak mířím výš, copak jsi neměl ve škole fyziku ?
        • jamar28
          Hm tak to teda nevím, mě střílí luk dost dobře a poměrně daleko, asi mám nějaký lepší (používám kumánský s tahem 72), nebo to máš rozbité.
    • u kapitana je to nejspis bug, protoze trenovani ripost je naboostovany, kdyz si s nim das cvicnej zapas, tak ty zkusenosti pribejvaj podstatne pomaleji
      • podle me zapomneli vyhodit z dialogu moznost opakovat trenink ripost

        nedava zadnej smysl, proc ho opakovat
  • Jak jsem měl rád Vávrovo příběhy/hry, tady je odbytá i tato část. Strašně krátký je quest s Terezou. Když ho dohrajete, ve hře vás čeká ještě tuny času, ale ona se k vám již nezná. Prostě ten vztah umřel, a přitom se mohl v průběhu hry rozvíjet. :( A takových příkladů je víc.
    • Co to znamena "Vavrovo pribehy"? Nerozumim tomu. Jsi vubec Cech, nebo spise Mongol? Snad "Vavrovy pribehy"...
    • Tilwaen
      Tohle se dá paradoxně dobře roleplayovat - když si řekneš, že ji Jindra svým výkonem nijak neoslnil.
      • no ja si to roleplaynul, ze jsem pak hupsnul i na stepanku a pravidelne v laznich, a treba se to nejak dozvedela a tak dela ofuky *1*
        • Tilwaen
          Škoda, že tam vývojáři pro takový případ nedali jediný krátký dialog navíc:

          Jindra: Stalo se něco?
          Tereza/Štěpánka: Ne, nic se nestalo. *konec dialogu, pokračuje ve vyšívání*
          • nightborne
            Tohle je mrazivě přesný...
  • Na Kickstarteru získali peníze na:
    - hratelná ženská postava
    - psí společník
    atd..

    Nic z toho nesplnili, proč? Budou se vracet peníze???

    viz: https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
    • Nebudou. Opět další člověk, který nechápe, jak funguej Kickstarter.
    • asi si sedíš na uších, bude
  • Už mám za sebou několik hodin hraní. Atmosféra a propracovanost hry je bezkonkurenční co se týče uživatelského požitků. Na hře je však nezkutečně vytáčí jednotlivé questy, které z důvodu nedokončení vývojářů nejdou projít. Questy, jako jako Nahoře je však nezkutečně vytáčí jednotlivé questy, které z důvodu nedokončení vývojářů nejdou projít. Nevím jestli to je jen na PS4, kde hru hraju. Ale mě doporučení vývojářům je to aby si hru vyzkoušeli zahrát a opravily hrubky, které hráče této hry mohou odradit.
    • KCD je šíleně náročná na paměť i CPU, na konzolích to nemůže pořádně jet, navíc když je to jen port.
      Proto někdo hlásí šílené potíže a jiný je ok. V pohodě jsou povětšinou PCčkaři, pokud mají silné CPU a alespoň 10GB RAM. Grafika zas tak důležitá není.
      To, že se konzolisti trápí dokládá i tato diskuse na steamu: http://steamcommunity.com/games/379430/announcements/detail/2484169392203906341
      102 stránek trápení
      • Tilwaen
        Po rozluštění Radkova příspěvku si myslím, že nemluví o technické náročnosti, ale chybách, které zkrátka znemožňují dané questy dokončit.
        • Tak stává se např., a to je technický problém, že máte odnést postavu někam, ale ta postava neleží v posteli nýbrž ve zdi. Tzn., že musíte najít způsob jak jí nabrat jinde než z místnosti. Takových chyb je mnoho. Zatím šly všechny vyřešit, někdy jen pomocí save a load mise, protože se pak načtou objekty znovu a k chybě nemusí dojít. Na logický problém v questu jsem ještě nenarazil.
          Stává se, že NPCčka prostě ztuhnou a přestanou dělat nějakou činnost. Load hry pomůže. Osobně používám MOD na sejvy, protože jinak bych musel ve hře neustále opakovat hodiny stejných činností kvůli technickým chybám hry a nakonec bych hru vzteky smazal.
          Ale je pravda, nevím co řeší konkrétně.
          • Tilwaen
            Nejde jen o "ztuhlá" NPC. Jak píše kolega n výše, některé questy se zaseknou tak, že nejdou odevzdat, jiné se seknou při dialogu bez možnosti daný dialog opustit, někomu bez zjevné příčiny vyletí NPC několik metrů do vzduchu a pádem umře a největším nešťastníkům se rozbijí uložené pozice tak, že nejdou znovu vůbec načíst.

            Logické problémy v questech potkávám také celkem často - nejmarkantnější je asi když předstoupíš v plné plátové zbroji před kapitána Bernarda, on tě osloví ve smyslu "jsem poctěn, že rytíř jako ty se obrací zrovna na mě", a pak tě v questovém dialogu sjede na první dobrou, že co asi tak mohl od takového nuzáka, jako jsem já, očekávat. Obecně se mi podobné situace stávají, pokud hra nepočítá s pořadím, ve kterém plním některé questy a/nebo získávám vybavení. (Pozn. Naopak některé questy krásně reflektují to, že hráč zjevně přišel v lepším vybavení, než by bylo obvyklé - např. hon s panem Ptáčkem. V takových situacích, kdy to funguje, je to skvělé.)

            "Osobně používám MOD na sejvy, protože jinak bych musel ve hře neustále opakovat hodiny stejných činností kvůli technickým chybám hry a nakonec bych hru vzteky smazal."

            Tohle je asi nejvíc vypovídající komentář o technickém stavu hry. Můžeš hrát pět hodin úplně bez chyby, ale pak se něco pokazí, ty zjistíš, že hodinu nemáš uloženo, protože ses zatoulal v krásném lese, a je hotovo.
            • jamar28
              Jo Bernard je dobře schizofrenní. Mě rozhovor se slavíky taky zamrzl, ale včera jsem narazil na úplnou novinku - dialog, který se točí v kruhu a i když není zamrzlý, nelze ho opustit a musí se vypnout celá hra.
        • mne se sekly jen dva, slavici nesli odevzdat (po obdrzeni odmeny zustal dialogovej mod, ale bez moznosti opusteni) a pak ty dva povedeny kamaradi chteli oloupit kameniky, kde jsem je nejdriv nabonzoval a pak jsem jim navrhnul, ze v tom vykoupem hospodskyho a to jsem evidentne nemel delat v tomhle poradi, pak se netriggnul ten prepad

          hlavne doufam, ze to radek nehraje po konzolacku, 'vlozit disk a hrat', ale ze si stahnul patche
          • Taky mi nejde odevzdat quest se slavíkama - po tom co je odevzdám hra zůstane viset v dialogu který nejde nijak ukončit, jediněn Alt+F4 a nahrát poslední uloženou pozici... Štve mě to protože klece se slavíkama váží 6 kg a nedá se jich nijak zbavit, takže mi to snižuje nosnost...

            Další buglý quest je s vymícením ducha u báby doma - quest progress požaduje ať natrhám kytky na hrobě mrtvého, což jsem udělal, ale už nechce ať natrhám mák (ten je jen zmíněný v quest logu). Bez máku mě to pustí až k vykuřování ducha, které ale bez něj nejde provést a nedá se z mísnosti už nijak dostat ven -vždycky to napíše že musím dokončit rituál a vrátí mě to dovnitř, takže jedině load půl hodiny staré pozice...
            • ten quest z vykurovanim atd. jsem dohral... byl teda jeden z nejdelsich, takze uz si nepamatuju prubeh
    • Hraješ na zákládní verzi PS4 nebo PRO?Zajímala by mě plynulost hry na obyčejné PS4 po posledním patchi
      • Na normální PS4 je to plynulé. Ale zabugované (hlavně ti to klidně přestane ukládat, což je dost blbé). Ale ta plynulost je vykoupená hodně častým doskakováním objektů a příšernou kvalitou některých textur. Ve městech si někdy připadáš, jak když by jsi hrál na PS2 (celé zdi nebo střechy jsou často jednobarevné plochy)
        • ucho
          to neni vykoupeni za plynulost, to je proste bug. neni duvod tam mit tak hnusne textury, to vykon prakticky neovlivni.
      • Ps4 pro je nehratelná. Už jsem se tu rozčiloval. Je to zabugovaný jako prase.
  • Uz existuje nakej mod co vypne kombat? Nebo instantne zabije soupere? Dik.
    • Na co? (vzhledem k tomu, jak málo soubojů tam je).
    • Povinný boj je jeden....

      A je trainer na instant kill nepřátel atd
      • A ten POVINNY boj se neda vyhrat protoze moje postava je vyrecna a nebojova.
        Prestante lhat o ty hre ano?

        A to ze je ten boj povinny jen ukazuje totalni neznalost jak tu hru vubec navrhnout.
        Na jednu stranu tu lzete ze se v ty hre bojovat nemusi (MUSI) a pak reknete ze je tam jeden, ktery nemate sanci vyhrat kdyz nebojujete.
        • běž trénovat boj a nežvaň, od toho tam ten tréning je
    • Tilwaen
      Je. Říká se tomu Výřečnost a pokud si ji dostatečně naleveluješ, téměř nikde bojovat nemusíš.
      • Prestan lhát a vymyslet si jo? Moje postava je ultravyrecna a furt musim s nekym bojovat a protoze bojovat neumim tak me kazdej zabije a hra končí.
        Lhari jeden.
        • Tilwaen
          Nemusíš bojovat. Můžeš:
          • utéct (naprosto legitimní způsob hry)
          • utéct a přivolat si posily, které to zrubou za tebe (možnost pouze v některých questech, např. když najdeš lapky, kteří zaútočili na Neuhof)
          • přijít, když lapkové spí, a tiše je sundat bez boje
          • lépe vylevelovat výřečnost/charisma/sílu, abys byl schopen většinu bojů obejít - k tomu ti Bůh a lektvary dopomáhej
          • nasadit co nejvíc badass zbroj, naučit se perky a koukat se na záda lapků, kteří s tebou ani nebudou chtít bojovat, ale zdrhnou

          Povinný boj je v celé hře pouze jeden. Pokud se necítíš za jedno s mečem, zkus luk - nepřítel nemá helmu, takže jestli už jsi něco napytlačil, neměl bys mít výrazný problém ho trochu potahat po místnosti a skolit ho. Opět, lektvary jsou zde tvým nejlepším přítelem, pokud si na boj nevěříš - jen pitomé zvýšení schopnosti o 5 bodů dělá hodně.

          Nejsem osobně zastáncem neodvratitelných soubojů ve hrách, kde celou dobu bojovat nemusíš (zdravím Deus Ex: HR), takže chápu tvou frustraci. Nadruhou stranu jeden boj se dá vydržet a za celou dobu hraní zbytku hry nemusíš vůbec vzít meč do ruky.
    • Jack1947
      Je jen mod na lehčí kombat. Kdyby se kombat vypnul tak by ta hra přestala bejt zajímavá...
      • S lehčím kombatem by taky přestala bejt zajímavá. to už se fakt může vypnout...
        • Jack1947
          Co třeba do doby než se naskilluješ ale chápu pokud to není dostatečně "těžké" neumíráš aspon minimálně 10-15 za souboj tak to není pro vás hc harcovníky dostatečně zajímavé *12*
          • umiras, protoze to hrajes uplne blbe

            pokud nejsi hc, tak potrebujes lepsi vybaveni a vytrenovanou postavu, jenze ty jedes jen pribeh a pak se divis
          • Jako sorry ale pokud za souboj umřeš víc jak 6x jsi fakt lama
            • Jack1947
              Nevtrdím že nejsem ale ta hra je trochu přehnaná v tomhle. Myslím že ne každej čekal souboje alá Dark souls tady. Neřikám že by to měla bejt jen nějaká blbá procházka.
    • Jo, muzes si jit hrat s Jackem ven, kdyz nezvladate trochu tezsi hru.
  • Zdravím, nemohl byste mi někdo poradit jak na ty souboje? Mám misi, kde prozkoumávám mýtinu v lese a narazím na dva chlapy. Jako mám za sebou jeden trénink v aréně a jeden souboj v lese, ale tohle prostě nejde odehrát, mám snad 30 pokusů a stále mě vraždí... Díky za radu
    • Většina lidí souboje řeší lukem, ten se ovládá dobře a nemá takové potíže jako souboje s mečem. Ostatně, s mečem to neuměli ani autoři hry. Shlédni jejich videa, ten systém je nefunkční, a speciálně hromadné bitvy jsou fraška.
      Prostě přejdi na luk a na meč zapomeň. Ušetříš spoustu času, který můžeš věnovat lepším činnostem.
    • počkej cca do 11ti v noci a zabij je ve spánku
    • Mart9
      Jestli myslíme ten stejný quest, tak se vrať do Neuhofu říct veliteli, že víš, jakým směrem šli a on s tebou pošle borce!
    • Vyřeš to jinak, je spouta možností jak řešit a navíc souboj povinný není
      • To je nejvetsi kec a lez co se kolem tehle hry rika.
        • Tilwaen
          Není. V celé hře musíš zabít pouze jediného člověka, vše ostatní jde vyřešit bez toho, aby ses boje účastnil. A určité typy vedlejších úkolů vůbec nemusíš plnit. Za to, že nikoho nezabiješ, navíc na konci hry dostaneš achievement, takže to jde.
          • A toho cloveka se neda porazit pokad je tvoje postava vyrecna a nebojova.
            Tak laskave nelzi.
            • Sipy nemam, zlomili mi ruku nez sem se k nemu vubec dostal. Takze kdyz ten jeden sip jako chci vystrelit tak ho ani nevystreli porotoze mam zlamane ruce.
              Takze zase lzi lzi lzi.
              Bud tam dojedes jako meganabusenej ultramarinak a zabijes ho na ranu nebo to proste nemas sanci vyhrat a pokracovat ve hre.
              Moje vyrecna nebojova postava se nedostane dal. Hra pro me skoncila.
              Perfektni navrh RPG.
              Aneb hraj si jak chces ale presne tak jak ti reknu.
              To bylo kecu na skyrim a je to jeste horsi.
            • Tilwaen
              Luk (na který máš staty, abys byl schopen zaměřit!) + lektvary = je mrtvej.
              Tak laskavě nemlž, jde to.
      • Jack1947
        Pokud je nemusí nutně zabít tak může utéct... jenže to se nedá praktikovat stále.
    • nightborne
      Dvě možnosti. Buďto načti starší uloženou pozici a na problémový místo se vrať, až bude Jindra trochu schopnější bijec...

      ... nebo vytáhni luk a střel je do řepy. Nebo alespoň jednoho, v čestným duelu bys pak toho zbývajícího mohl ubít =)).
      • Jack1947
        To je právě to zklamání všechny souboje řešit šípem do hlavy, když ale nemáš šípy tak to moc nejde.

        člověk by si rád zašemroval ale nemůže pač mají až moc dokonalé vychytávání tvych švihů rukavicemi *7*
    • Jack1947
      Když by si nemohl tak si stáhni mod na souboje z Nexusu ján asi ho taky stáhnu, a je jedno jestli je to mouc pohodlností nebo prostě tím že nemám potřebnej skill - kjedna věc co mě zklamala a to mi reálné zas tak bohužel nepříjde. Naopak to pak vypadá jako každé tuctové RPG Rozdíl jediný je ten že se tio skilluje automaticky a ne podle tebe.

      Ignoruj všechny tyhle uctívače, nejde o náročnost jde o nesmysl dle mého - tohle prostě je chyba hry ne naše. Ze začátku to bylo zajímavé ale ted už to jen otravuje když tě vykryje každej žebrák pěstma když ti na něj deš mečem navíc toho vydržej hrozně moc - pícháš je mečem do zad a a ono nic nebo i do hlavy.
      • nightborne
        ... boha krista ...
      • jamar28
        Hele, Jacku, nepoužíváš ten dřevěný meč z cvičiště, že ne?
        • Jack1947
          Ještě jsem nebyl neschopností hrdiny tak frustrován, že jako sorry ale 20 hodin nebo kolik se nebudu učit někde na cvičiští s bernardem mám meče ktteré jsem sebral lapkům lol. Buchar šviač atp sice nemám na něj skill ale ta ai mě hrozně vytáčí. Hodím si tam asi mod na jednodušší combat hlavně více staminy a přitom všude běhám a stamina furt dole..

          Takže s dřevákem z cvičiště na mě tedy opravdu nechod *16* navíc chyby ai jsou hodně zákeřné kolikrát nemůže někam vylézt a jednou se telerportuje hned předemnou.

          Na druhou stranu někdo HARDCORe kdo ujíždí na všem "kde ti daj jenu ránu a deš do kytek" chápu pro ně je to ještě možná lehký to já nejsem a ani nikdy nebudu. Obtížnost dobře nastavenou pochopím ale ne přehnanou. Přitom mi příjde že závisí hlavně na stamině - zapnu cheat naunlimite stamina a hle jde k zemi a ani se mě nestačí dotknout. Jsem netušil že Vávra chtěl mít rozbitou hru s systémem alá Dark souls.
          • Ahoj, velice mě to překvapuje, co píšeš. Hraji hru velmi konzervativně, nevraždím, neloupím, atd. Snažím se vydělávat prací (prostě magor) a samozřejmě trávím čas na cvičišti - nicméně nijak moc často. Ale každopádně, lapku dávám absolutně v pohodě. Dokonce v druhé kapitole, při návratu do Skalice, jsem oba lapky oddělal bez jediného problému a to jsem neměl absolutně žádnou herní zkušenost ( ve vsi jsem nebojoval ani s Kunešem, ani s bandou od Němce- házení hoven na dům jsme se neúčastnil. Přesto, napadl mě Kumán v lese a porazil jsem jej dřevěným obuchem (!!!) Ano, Kumána s mečem a štítem jsem (byť se štěstím) ´derem na obličej omráčil a pak jej dorazil jeho vlastní šavlí..
            Takže s jedním nepřítelem nemám žádný problém, i bez zkušeností.
            To znamená, že buď je u tebe něco špatně a nebo něco hraješ jak nemáš. Je to hodně, ale hodně divné.
          • nehraj to, pro takovou hru je te skoda
            • Jack1947
              Není, jinak bez toho se to užívat dá + není pro mě co hrát moc v dnešní době zrovna.
          • jamar28
            Tak to je zvláštní, já teda takové ty obyčejné lapky dávám na jednu ránu. Souboje mi ze začátku dělaly problémy a třeba Prcka jsem dal až asi napočtvrté, ale o tom to právě je - abys byl z nikoho nikdo. Nemluvě o tom, že když nechceš zápasit, tak nemusíš. Hrou lze projít jen s jediným zabitím (říkal vávra).
            • Jack1947
              Proto řikám prostě ta hra ustoupila dost realitě. To mě celkem vadí.Čekat ale nemusím ten mod už dávno je.
            • jamar28
              Tak to máš asi smůlu a fakt musíš počkat na mód. Tohle prostě holt není úplně jednoduchá hra. Co se obtížnosti týče, vývojáři říkali, že je to něco mezi Skyrimem a Dark Souls.
            • Jack1947
              Ano to jde ale jedině že bys měl vysokou výřečnost a to já samozřejmě nemám a bez zabití by mě hrát nebavilo. Jo chápu je to o učení ale je to celkem frustrace kdy obyčejnej balík z dolního potoka tě dá přestože máš brnění pěstí na 2-3 rány.

              Tak asi dělám tu chybu že se zajímám hlavně o hlavní questy a jen některé né tooik důležité pro mě, vedlejší plním. Prostě jsem noob a lama co se týče RPG opravdu nemůžu říct že bych byl nějakej průměrnej hráč natož veterán ale tady mi to příjde přinejlepším blbé tlačí až moc na pilu. Budiž taková frustrace mi nemůže zkazit jinak pohodovou hratelnost. ( když pominu to že někdy se mi hra tak moc začne sekat že ji musím shodit ale to se nestalo zas tolikrát)
    • jamar28
      Tak to jsi holt narazil na lepšího soupeře. Jdi trénovat dál nebo dělat jiné úkoly.
    • delej jiny mise a mezitim potrenuj

      rim taky nepostavili za den
  • Po cca 35 hodinach bych dal hre kolem 6,5-7/10, chybejici a nudne facial animace, vsudypritomne bugy a naprosto stupidni AI kazi potencial skvele atmosfery originalniho RPG. Skoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit