Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Ztlumení jasu LED podsvícení na PS4 ovladači prodlouží životnost baterií (nabití) až o 81 minut.

    super, sice to o moc nevydrží, ale nebudu muset zbytečně přelepovat to světélko
    • victor
      Hmmm v alternativním driveru pro PC dokonce světélko můžete nechat světélkem a tuhle "fíčuru" co ždímá už tak neskutečně slabý akumulátor rovnou deaktivovat . (Proč tohle Sony rovnou na své überneuer konzoli nenabídne , když Move stejně na přetřes u všech nepůjde ??? )
  • Cosi

    Zachraňte April Ryan

    Sarah Hamilton, hlas April Ryan z The Longest Journey, Dreamfallu a nadcházejícího pokračování Dreamfall: Chapters žádá lidi o peníze na zaplacení dluhů z operace páteře. Další info na: http://www.gofundme.com/8fbxk8
    • Keyz
      Bez urážky ale platit za někoho dluhy protože nemá vhodné pojištění je opravu zoufalost.
      Nevím jak to fungují tam kde žije ale není to nějaká experimentální léčba kterou nehraní pojišťovny. I v USA, když jsi zaměstnaný máš velkou šanci na pojištění které pokrývá i podobné operace. V mnoha Evropských zemích, máš pro obyvatele pojištění automaticky jako v ČR.

      Pouze díky jménu má šanci to získat. Kdyby to tam hodil někdo neznámí a nenapsal kulervoucí příběh je bez šance. Protože lidi, kteří se mají problém s dluhy ohledně pojištění dost.

      Tohle má řešit systém daného státu. A jestli neřeší tak tam mají lidi konat. Pomohou pak ve výsledku více lidem.

      Jestli chceš pomoc má větší smysl (i morální) přispět například na dětský domov v ČR. Dítě si nemohlo vybral co udělá jako tahle ženská a jestli více lidí přispěje, tak budou mít lepší zázemí i výchovu. Ve výsledku, jakmile dospěje je menší šance, že se dostane do problémů a tím pádem přispěješ potencionálně k zaměstnanosti a menší kriminalitě v zemi ve které žiješ. O to by se lidi měli starat prvně. O to kde žijí a pak směřovat pomoc jinam.
      • Cosi
        No vzhledem k tomu, že pár let trpí vážnou sklerozou tak je to s tím vhodným pojištění trochu mimo. Ale jinak zdravotnictví v americe je pošahané samo o sobě.

        Na dětský domov jsem taky přispěl, a to i přes to, že to považuju spíše za odkladiště nechtěných cikánských dětí. Ovšem s vyjímkami.
        • Keyz
          Snad to vybere. Lepší aby si lidé pomohli i když tento způsob se mi nelíbí.

          Jo v USA to mají debilní. Četl jsem o tom jednu praci a strašně se to odlišuje ale i přesto to lze udělat jestliže pracuješ. Jinak by tam mnoho lidí nežilo, kdyby i pracující střední třída, která má voličské průkazy, by umírala díky nemožnosti se pojisti. Nepojištění jsou hlavně chudší obyvatelé, kteří se stejně neregistrují aby mohli volit.
          Navíc komedie dávat prachy přes portál který na tom vydělává.

          Jestli to tedy nezměnili. Četl jsem, že se musíš registrovat aby jsi mohl volit a nemáš to právo automaticky jako v ČR.
  • Codemasters odhalilo systémové požadavky pro hru GRID Autosport.

    i7 nebo FX doporučeno s integrovaným shitem nebo lepší a minimum slabší iGpu.

    :D Oni fakt ty lidi mají za dementy, každopádně pokud to půjde spustit i na takovém šrotu nějakém, tak to asi nebude nic moc grafika.
    • C-BEAM
      možno tým mysleli najstaršie i7 ktoré majú nižší výkon ako i5ky :)
    • v tomhle případě je doporučovaná integrovaná Intel GPU a i7 kvůli dolarům, které Codemasters obdrželi za aktivní podporu produktů Intelu, proto i ta i7 a optimalizace GRID 2 na iGPU Intel. Takže peníze, nic víc, obzvlášť nečí hloupost za tím nehledej. Prostě nový GRID poběží na všem, co není kalkulačka, stejně jako dvojka. Nextgen technologii zatím nemají připravenou, dle jejich vyjádření, takže nároky nikam nepůjdou - zatím.
    • Keyz
      Tvl co pořád mají s tou kombinací extra silné CPU a extra slabá karta?
  • Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)

    Schválně, jestli si ještě vzpomenete jakou duší byl hráč obdarovám po zabití Last bosse v Demons Souls? .... ??? ... Ha, byla to Beasts Soul :D ..... cítím závan Demons Souls 2 pro PS4 :). V diskusi pod obrázky se probíralo, že je to dost pravděpodobné i z toho důvodu, že Demons Souls bla značka Sony, kdežto Dark Souls byla značka pouze Frm Softwaru. A na tomhle opět dělá Sony spolu s From.
    • Jn máš pravdu, úplně mě to vypadlo a přitom jsem si říkal, že mi to zní povědomě.
      • myslím že se tam snad i v konverzacích zmiňovala Old Beast, typuji ta velká dávno mrtvá věc, v jejíchž útrobách se rodilla nová podobná věc, která vznikala z Old King Allanta, z nějž pak vypadla ta Beasts Soul :)
  • God-of-War

    Crimsonland vyjde během léta v remasterované edici pro PlayStation 4 a PC..

    Pořádná top-down pařba.
  • slavek.skara

    Dotaz na hru

    Dobrý den přeji

    Jdu se znova optat zdejších pomazaných hlav zda by neporadili kde nejlépe Koupit Crusader Kings II Collection ? Na steamu je 80 euro skoro a ac je tma DLC jak švestek na stromně chci se optati zda by někdo nevěděl kde sehnat lépe ? Ano googel umím používat ale než se zorientuji ve všech obchodech tak mě děcka pojdou hlady.
    • ucho
      na GMG už to bylo za 20 eur, tak záleží, jak na to chvátáš. časem se to za tu cenu jistě objeví znovu. V současnosti lze sehnat u neoficiálního přeprodejce klíčů (je klidně možné, že nakoupili po 20 dolarech na GMG a teď přeprodávají...) zde: https://www.g2a.com/crusader-kings-ii-collection-steam-cd-key-global.html
      za 686,-, to je +- 25 eur...
    • slavek.skara
      Už mám i tak dík.
    • owny
      počkej na nějakou slevu, ta collection bývá docela často za 20 euro, na steamu i na jiných obchodech, stačí sledovat nějakou stránku, která ty výhodné nabídky shromažďuje, třeba http://www.reddit.com/r/GameDeals
    • http://thepiratebay.se/torrent/10070251/3DMGAME-Crusader.Kings.II.v2.1.4.Incl.41DLCS.Cracked-3DM
      • slavek.skara
        Ehm když to budu chtít nelegálně tak si to stáhnu taky *3*
      • Tushan
        +1 *1*
  • První várka obrázků z Call of Duty: Advanced Warfare připomíná spíš nového Wolfensteina.

    No v pohybu to vypadalo teda líp, tohle je hrůza, důraz na vymodelované postavy, které jsou slušné (nicméně nic převratného), ale to prostředí, ty textury, to zase běží na nějakém starém engine beztak ne ?
    • Vrook
      A hlavně ta stylizace. Tyhle šílený zbroje, kovový konstrukce kolem těla, pětimetrový roboti s minigunama, masky s milionem objektivů, lítací vehikl nějakýho nesmyslnýho patvaru a nakonec nějakej jukebox na záda. Tohle prostě nesnášim. Mám rád buďto umírněnou, do jistý míry realitickou vizi moderní války z blízký budoucnosti, nebo vkusné sci-fi. Tohle neni ani jedno. A ke vkusu to stojí úplně na opačné straně osy. Za mě hnus.
    • Miserius
      Asi něco jako loni na E3 a Ghosti:
      Super novy engine specialne pro tento dil Call of Duty! So REAL! ..... Dobrá neni uplně nový, přidali jsme pár efektů a změnili název z IW3.0 na IW4.0
      • Blbeček s gamepadem (to je ten nástroj se kterým se přeskakují cut scény a dává ti falešný pocit, že jsi se do někoho trefil) to stejně koupí.
        • ucho
          A hráči s klávesnicí a myší jsou jako nějací Rambové intelektuálně na výši? :) Ukázat kurzorem myši na nějaké místo na obrazovce a stisknout tlačítko je něco, co z každého dělá ostrostřelce a experta na zbraně? Nejsou hry obecně o tom falešném pocitu, který má navodit zábavu?
          • Veskoslav
            Ano Ucho a proto Steam či Origin hlásí rekordní tržby:-D Proboha, kde jsi vzal to, že se pc trh propadá? Konzolový je předražený trh nic víc.
          • Veskoslav
            Sice to napsal jako idiot, ale 70% prodaných kusů CoD je na konzole.
            • ucho
              Veskoslav: v podstatě srovnáváš nesrovnatelné. ceny her na PC jsou deformované tunou slev a hry jsou tam prostě levnější, navíc jejich cena jde rychle dolů. u konzolí to stále tolik neplatí a světe div se, lidé jsou ochotní tam platit i víc peněz. tedy jasně že tržby jsou vyšší. kdo dnes kupuje PC hry za plnou cenu, když máš za pár měsíců cenu poloviční? těch lidí prostě ubývá a trh s konzolemi posiluje. s tím nic neuděláš...
            • Veskoslav
              Ucho, ale počítej s tím, že 30% prodaných kusů na pc ti negeneruje 30% tržby. Stačí si pročíst výroční zprávu. Konzole tvoří takřka 82% tržeb CoD série. A to je dost blbé číslo. Přeci jenom Ghost šel sehnat za 600 Kč v den vydání, což se o platformě konzolí říct nedá.
            • ucho
              pokud vezmu tvých 70 % vážně, tak jsou to prodeje na tři platformy... takže pokud mají konzole +- 2/3, tak je to tak nějak vyrovnaný ;) konzole nemůžou za to, že je tam větší hráčská základna...
            • Miserius
              Smutné, je bohužel smutné, že si myslíš že hrát CS:GO je o tom kdo je větší "skilla" než kdo se víc baví... To je hrozná móda mezi pc hráčema, předhání se kdo má víc nahráno a víc killů a kdo dokáže zabít více noobu během minuty než že to je nuda a hrajou to protože nemaj nic jinýho... CSka byla taková vždy... každej hňup to hrál X hodin denně a pak posilal po internetu fotky svojeho score *1* Víc zoufalý "hráče" si asi nedovedu představit...
              "Profesionálové" *1* Ale naposled se u toho bavili tak před 5-ti lety a teď "úřadujou" na veřejných serverech kam chodí lidi jako jsem já co to jdou jen zapnout, zastřílet si a zas to vypnout a když nás pozabíjej tak jsou hrozně drsný *13*

              Na druhou stranu, taky jsme na základce pařili nějaký 1.6, nebo tak něco, a taky jsme to proživali, takže ti to nemužu mít za zlý, časem se tomu taky zasměješ
            • kennyB
              Smutné: já se hlásím a dobrovolně *3*
            • CS:GO je na konzolích ? Si děláš srandu, ukaž mi toho hňupa který to hraje na gamepadu, to bych chtěl vidět, taková parodie na skilly :D
            • kennyB
              Idi.t je ještě slabé slovo *1* Jak by řekl klasik: chce se mi zvracet *1*
            • Miserius
              Jen menší poznámka, CS:GO na konzolích je...
              Rychlejší (k+m) ovládní FPS =/= větší zábava
            • Pravda

              A zdejší děcka s konzolema můžou prskat jak chtějí :)

              PS: Ucho je tradičně ucho, toho si nevšímej. Hlupák jako on vůbec nechápe rozdíl gamepad/kl+m, to je asi jako auta na klávesnice/volant.
            • A to je pointa, Cod je pro masy, pro lamy s gamepadem, pro obyčejné lidi nehráče kdy konzole udělá vše za ně AIM atd., protože pro skutečného hráče není FPS na gamepadu ani výzva, ani zábava. CS-GO apod. v životě na konzoli nebude právě díky absenci ovládání.
  • Klíč ke steam verzi Dark Souls: Prepare to die *3*
    D9YVF-64FH7-C9J8Y-T7VY7-TTHMF
    • Very much thx

      Ani nevis jakou si mi udelal prave radost ! strasne moc diky nejradsi bych pro tebe klidne nekoho zabil ted !! dikyyyyy
      • Inquisitor
        A pak že hry nemají špatný vliv :)
      • aaaaaaaa!! Kuře! Do večera z tebe bude twister!
      • Miserius
        Kuře, ovládej se! *15*
  • Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)

    hm, ked Project Dark bol Dark Souls, Project Beast bude Beast Souls...a budu sa tam vrazdit prerastene vevericky a vsetci budu kricat ake super hardcore original to je :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit