Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový díl Need for Speed vyjde až v roce 2015 a postará se o něj Ghost Games.

    Co myslíte, čeká nás další kravina? Je to zvláštní, osobně si myslím, že jo, přesto tak nějak pořád tajně doufám, že se ta značka opět zvedne, už jen díky 90tým létům, kdy měla zvuk mezi hráči. Mezi hráči. Ne mezi těma pitomcema, kteří považují několik posledních dílů za povedené.
    • ucho
      ty poslední díly byly celkem povedené.
  • Diskuze

    Co je to s těma diskuzema, že jsou uzamčené.
    • To je demokracie :) Chudáci z redakce už neví jak by omezili tu zvětšující se averzi ke kvalitě tohoto webu.
      • C-BEAM
        keď si prečítaš diskusie navjäčší hnoj tam vždy prinesú anonymní diškturéri (veľká česť výnimkám ktorí sa dúfam registrujú a budú naďalej obohacovať diskusie). Takže ja by som týmto rád poďakoval redakcii za tento krok. Nerobím si iluzie, že to odradí všetkých trollov a magorov ale som si istý, že diskusie budú kvalitnejšie.
        • Takže diskuze jsou od nynějška přístupné pouze registrovaným? Supr, snad konečně něco za co stojí se regnout...
      • ucho
        nějak mi uniká, proč tady brečíš.
      • Pan_Garrison
        Může mu odpovědět někdo, kdo není uplný dem*nt?
        • Tak proč asi, chtějí tě donutit se regnout, dostaneš flešku, si rád ?
    • Nový díl Need for Speed vyjde až v roce 2015 a postará se o něj Ghost Games.

      Jsou uzamčené.
  • Keyz

    V tom aby se prase vyznalo (Watch Dogs edice)

    http://i.imgur.com/F2NpGz6.jpg
    • Vrook
      No o tom, že Watch Dogs svůj čas věnovat nebudu, jsem se rozhodl už dřív, ale tohle mě v tom jenom utvrzuje. Z principu mi vadí tenhle systém stopadesáti různejch preorder extra digital deluxe limited supreme exclusive packů a edic, dopředu před vydáním připravenej rozsáhlej soubor DLCček, prodávání nějakejch přiblblejch skinů a podobně.
      • Však to ingoruj, tyhle blbosti ať si užívají ti co se nudí. Já si hru zahraju, doufám, že si ji co nejvíc užiju a nazdar, víc mě nezajímá. A ano, stáhnu si ji, protože tohle podporovat rozhodně nehodlám finančně.
        • Je pěkné, že vždy naskytne příležitost pro výmluvu.
        • kennyB
          Docela by mě zajímalo, co jsi naposled podpořil *1*
          • Naposled asi Eizo a koupil si pořádný monitor.
            • proč bych to dělal
            • Tak odvážný už nejsi, aby jsi šel do obchodu a ukradl i monitor co?
            • kennyB
              Po dlouhé době asi jedna pořádná originálka, že *1*
    • Co na tom nechápeš prosímtě, naprosto jasný to je. Ale chybí jim tam ta s českýma titulkama :)
      • Keyz
        Tak nějak je potřeba řešit co vlastně vzít podle toho co chceš :)

        Již nestačí koupit hru případně 1 spešl edici.

        Nějaký mistr to upravil: http://picsee.net/upload/2014-05-07/fa8ab0d29293.jpg
        • Hlavně, že tam spolu se sběratelskýma cetkama škrtl i základní verzi hry a napsal who cares :D
        • No já budu mít komplet edici zadarmo, takže who cares, ale boreček si asi myslí, že na toustovačích běží jen originálky, no každopádně může ona*ovat nad výběrem, dopřejme mu radost :)
  • Mario Kart 8 poběží i ve split-screen modu dvou hráčů v rozlišení 1080p a 60FPS.

    Wow *8*
    • Jo tyhle zprávy to je mazec, dokážete si představit, že by tohle psali u každé PC hry, že to poběží ve fhd? :D Aspoň, že PC scéna je v tomto normální, některé hry tam běží ve 4k a nikde se to pořád neomílá jak u dementů.
    • asi tak, jako to by bylo dost špatný aby taková hra to nedávala :D
    • Až na to, že je to mezinárodní den PROTI DRM...
      • Nepovídej. To už tak bývá, že mezinárodní dny jsou proti těm zlým věcem. Nebo si snad myslíš, že World Cancer Day je pro rakovinu? Místní publikum si zjevně myslí to samé, gratuluji.
        • Jsou věci hájitelné a nehájitelné. DRM má na rozdíl od rakoviny příznivce i odpůrce, proto je nutné je rozlišovat slovkem PROTI. Tvůj nadpis je zavádějící, já pouze konstatoval opravu.
          • OK, uznávám, že očekávat, že to některým lidem docvakne, je moc, přestože jde o EFF. Příště budu psát nadpis přesněji a aby to pochopil i úplný ignorant.
            • Správně! Ty řekneš "kdo to říká ten to je" a já řeknu "tomu se to rýmuje". Gratuluji k úspěšnému popření logiky.
            • Úplný ignorant jsi spíš ty
        • To jsem měl celkem štěstí, že se pro mě rodiče na mezinárodní den dětí vrátili.
  • Keyz

    Another Another World: The Way Arrives On Kickstarter

    http://www.rockpapershotgun.com/2014/05/06/another-another-world-the-way-arrives-on-kickstarter/

    https://www.kickstarter.com/projects/1752350052/the-way
  • x_ander

    Kdo nechodíte spát a rádi byste si před zítřejším podcastem dali vydatný předkrm, Lukáš bude dnes v rádiu od půlnoci do šesti pouštět výběr z herní muziky!

    Zní to dobře, ale proč v tak nekřesťanskou dobu? Kdyby začal v 8 večer, tak si to naladím.
    • ringmancz
      většinou potom bývá i záznam
      • janchor
        Bývá a bude: http://www.mixcloud.com/MoonshineR1/
        • michelangelocz
          Moonshine jsem nikdy neslysel jinak nez z mixcloudu. Jen me docela s*re jejich prehravac, protoze se v nem ty vase nekolikahodinovy seance nedaji pauzovat, aniz by to cely nespadlo a nezacalo nacitat od zacatku. Posloucham obvykle, kdyz pracuju a ve chvilich, kdy treba vyrazim shanet neco k jidlu, zkratka hrajete pro prazdnou mistnost a muj usni bubinek uz tyhle pasaze nikdy nerozkmitaji ☺
          • janchor
            Vím. Alespoň jsem nedávno shodil bitrate (z rádia stejně neleze víc, než 160kbps), aby to lezlo trochu svižnějc.
            • risa2000
              Čirou náhodou jsem si to chtěl pustit, ale nepodařilo se mi najít způsob jak pustit přes internet živé vysílání Rádia 1 (všechny linky, co jsem našel, byly buď mrtvé, nebo nefungovaly na Androidu). Jde to nějak, aniž bych musel instalovat nějakou aplikaci do telefonu?
          • Draken69CZ
            http://www.downloadmixcloud.com/ by mohl tvůj problém vyřešit

            /tak jsem to vyzkoušel a stojí to za prd lepší je doplněk do Chrome - Mixcloud Harvester Downloader

            /jede to docela pomalu, ale dá se to mám to stažený kdyby někdo chtěl tak bych to mohl někam upnout
            • michelangelocz
              Ten chrome doplnek vyzkousim. Dik za tip!
  • Kdo nechodíte spát a rádi byste si před zítřejším podcastem dali vydatný předkrm, Lukáš bude dnes v rádiu od půlnoci do šesti pouštět výběr z herní muziky!

    Hm, tak jste okopírovali už i hrejáckej mPod. Velmi dobře klucí, jen tak dále..
    • ringmancz
      to nemá s podcastem nic společnýho, Lukáš akorát má svůj pořad v rádiu kde teď bude pouštět hudbu z her, tak o tom sem napsali...
      • A kde se asi Lukáš inspiroval?
        • Thorleif_cz
          To je ale po všech stranách pěkně pitomej přístup... Kdybych to bral tvojí logikou, tak čím se inspirovali pánové z hrej.cz? Nebo si myslíš, že tyhle formáty (podcast, lets play, mpod) vynalezli? A ani s nima nepřišli jako první. Vychází z toho, co na hrej.cz přebrali a zdárně to rozvinuli, v žádným případě jim nic nevytýkám - občas na jejich videa koukám a jejich práce se mi taky dost líbí.
        • A nedělal to třeba už několikrát předtím.... *7*
        • janchor
          Na rádiu vysíláme už přes rok, herní hudbu tam pouštím průběžne od prvních dílů. Plus jsem v hPodu léta spravoval rubriku Jukebox.
        • Píše na herní web, hraje hry a má rád hry. Myslím si že přeci jen muzika z her je zajímavější téma na poslech než Lukášovy oblíbené hity.... Žádná inspirace, použij hlavu.
  • Spekulace: Guerilla Games odhalí na E3 zcela novou herní značku, která poběží v rozlišení 1080p.

    Čekám něco jako Zonekill: Fallshadow, jestli mi rozumíte. *6*
    • Hahaha, velmi vtipné. *3*

      BTW jedna kopie Killzone už existuje – Call of Duty: Advanced Warfare.
  • Spekulace: Guerilla Games odhalí na E3 zcela novou herní značku, která poběží v rozlišení 1080p.

    wau, 1080p opravdu ? konečně přišla budoucnost
    • victor
      Kde , kde, kde je ... ať se hlásí v ředitelně !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit