Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TLOU na PS4

    "There is no information about a new The Last of Us game but I can share this knowledge; as of this summer, The Last of Us will be on the PS4. Both on PSN and physically."

    "The PS4 version will also include the DLC so you will be able to play 'Left Behind' as well."

    Zdroj: http://www.ign.com/articles/2014/03/27/the-last-of-us-is-coming-to-playstation-4
    • Zvýšila se pravděpodobnost PC verze? Přál bych si to.
      • To asi zůstane v oblasti snů.
      • Miserius
        Zůstává na 0.00 a tam taky navždy zůstane
  • Tilwaen

    Titanfall donutí cheatery hrát spolu

    “You can play with other banned players in something that will resemble the Wimbledon of aimbot contests. Hopefully the aimbot cheat you paid for really is the best, or these all-cheater matches could be frustrating for you.” Respawn said on its website. “Good luck.”

    Tohle je geniální tah *1*

    http://www.pcgamer.com/2014/03/26/titanfall-now-forces-cheaters-to-play-with-other-cheaters/
    • Jack1947
      R* udelal neco podobneho tehdy u MAx Payne3, takze velice vitane. Cheateery sobe ale na vlastnim pisecku. *4*
    • Tak treba jednou az dokazou cheatery odhalit vcas a spravne tak to bude k necemu dobry.
    • To je fakt ale opravdu naprosto nádherný. Ať to někdo streamuje, to bych chtěl fakt vidět. *1*
      • Cheateri budou ostatnim nadavat do cheateru a noobu. To bude jiste zazitek. *1*
    • aimbot? to jako všichni uživatelé "smart" pistole?
      • Vzdyt ta smart gun neni zadna overpowered zbran. Pokud je souper dostatecne rychly, tak si s nou moc nezastrilis.
        Ta zbran ma sve vyuziti, ale rozhodne se nejedna o nejakou super zbran. Navic to muze pouzit kazdy.
        Moc ten narek nad touto zbrani nechapu.
  • Keyz

    Zajímavé info a obrázky z prací na Zaklínači 3

    http://www.dualshockers.com/2014/03/25/amazing-the-witcher-3-work-in-progress-screenshots-and-development-information-showcased-at-gdc/
  • Miserius

    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes je v tuto chvíli nejhůře prodávanou hrou ze série Metal Gear Solid na...

    Ale bezkonkurenčně nejlépe prodávané demo...
    • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes je v tuto chvíli nejhůře prodávanou hrou ze série Metal Gear Solid na...

      lidi porad pitchujou, ze v dnesni dobe nevychazeji zadny demicka a kdyz se nejaky konecne objevi, tak jsou zase nespokojeny *1*
  • GSPD

    Obrazem: Takto měl původně vypadat hlavní představitel inFamous: Second Son.

    Díky Bohu ,že tak nevypadá.
  • oktavius66

    EA letos vypadlo hned v prvním kole hlasování o nejhorší firmu Ameriky.

    Je mi to fuk... jejich hry mám rád i když jsou krátké a drahé. Sám vlastním snad všechny jejich hry kromě sportů.
    • SalemCZ
      a co bereš jako všechny hry od nich abys tam nepočítal třeba i Mass Effect, nebo Crysis
    • Tilwaen
      Co říkáš na C&C4, po zkušenostech z předchozích dílů?
    • MickeyMutant
      Jak se ti hraje Dungeon Keeper na mobilu?
      • oktavius66

        Seznam zlevněných titulů, které tento týden (28.3. - 31.3.2014) naleznete na XBLM.

        Pokud je řeč o téhle hře, tak to považuji za blbost. Já osobně moc hry na mobilu nehraji, ale pro mě za mě je málo her které mě od nich nebaví. Všechny Dead Space mám dohrány nejméně 4x, Battlefiledy a Medal of Honor stále hraji... Ty sportovní hry jsem myslel i závodí. Série Need for Speed mě nikdy nějak nechytla.
        • Veskoslav
          I MoH 2012? Buď si masochista a to pak chápu nebo ti není pomoci.
        • MickeyMutant
          A co SimCity? Zkoušels?
  • Na DLC do Titanfall se stále pracuje. Nové herní módy vyjdou v rámci bezplatného updatu.

    "Nove" mody hra potrebuje jako sul, ale opravdu neco noveho ne variace na leta proflakle jake nabizi zakladni hra. Na druhou stranu se obavam se na PC to roztristi uz tak nepocetnou hracskou zakladnu. Do Last Titan Standing nebo Capture Flag je uz dnes docela problem se pripojit, hlavne na North Europe. Horko tezko lobby dava dohromady plny pocet hracu a pokud vam konkretni hra z nejakeho duvodu nevyhovuje ceka vas docela dlouhe hledani jine varianty. Kvuli pingu davaji smysl pouze dva regiony a tam to zrovna v techto modech neni zadna hitparada. *7*
  • duben na krku a pc her poskrovnu?
    • Duben, Dark Souls mit budem.
      • no doufám
  • Neoficiálně: PS4 nabídne možnost zahrát si PS1 a PS2 hry, vybrané tituly navíc s podporou nativního...

    Není nad to se koukat na FullHD Humus :D
    • ringmancz
      ač se hrají dobře, tak je pravda, že hry z generace PS1 a PS2 vypadají (až na pár výjimek) na velké obrazovce hnusně. pokud půjdou upravit jak GT4 na PCSX2, tak to beru
      • Náhodou, i takové hry z PS1 vypadají ve pořádném rozlišení s vyhlazováním a se správným filtrováním textur docela k světu.
    • kennyB
      Asi nepatříš do PS1 generace. Takovej Tomb Raider II, nebo Resident Evil 1 a 2 jsou super hry. A vyšel na ni i Legacy of Kain: Soul Reaver *3*
  • Nový Star Wars titul od EA se nechá inspirovat Batman hrami.

    Uh-oh. Tohle jsem si opravdu nechtěl přečíst. Chci pořádné Star Wars RPG, FPS a RTS!
    • Myslím, že by úplně stačilo pokračování naprosto luxusních Knights of the Old Republic. A nikdo prosím neříkejte, že je to swtor, protože ta hra si ani nezaslouží vypsat celý název.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit