Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batman - steam

    Do ponděli na Steamu Batmani v akci *3*
    • Inquisitor
      A Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut za pět euro.
      • ... který má naprosto zprasenou optimalizaci. Původní DX mi jede na střední nastavení úplně v pohodě, i při větší akci není znát pokles FPS, ale Director's Cut se pořád škube a FPS třeba i jen ze zírání na oheň padá jak sviň. Co na tom mohli vývojáři tak pojebat? Co jsem koukal do diskuzí, tak nejsem jediný, kdo to takhle má...
        • Hanzales
          Já doufal, že v té DC verzi pořeší ten stuttering při pohybu postavy, ale bohužel :/
        • Inquisitor
          A sakra, snad to nějak pořešej. Protože já mám postarší šunku, tak to by nebylo dobrý. No dneska vyzkoušim.
  • Dotaz

    Dobrý den,
    plánujete vydat recenzi na Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes?
    Díky.
    • To demo za několik stovek?

      To je opravu kvalita.
    • dá se to léčit?
      • sry to patrilo jinam
      • Buďte prosím tolerantní! https://www.youtube.com/watch?v=-_fERKijwBI
        • michelangelocz
          Koukam, Petr Polacek svyho casu zasahl i do obsahu Cesky Sody! ☺
    • Dotaz jak z poradu volejte rediteli *1* Jinak ta recenze by se sikla *3*
      • Inquisitor
        Dobrou chuť jestli právě večeříte :D
  • GlaDOS
    No a jelikož to tu pořád o tom není článek, tak na The Vanishing of Ethan Carter upozorním tady. Studio The Astronauts zveřejnilo hodně zajímavý blog o fotogrammetrii. Jsou tam vloženy i interaktivní 3D modely k prohlídnutí a pár nových obrázků ze hry.
  • Malleth

    PS4 verze Diablo 3 nebude přímým portem. Naopak prý získáte pocit, jako by byla pro PS4 přímo stvořena.

    Já hlavně doufám že ten pocit zažiju ještě letos
  • GlaDOS

    Spekulace: Everybody’s Gone To The Rapture bude titulem pro VR Oculus Rift.

    Uvažuje vůbec bleskař nad tím, jaké informace tam hází? Tohle není EGTTR, ale Ether One. Ještě je to napsany jak ve tweetu, tak na videu. EGTTR ani pro Oculus být nemůže, protože vychází jen na PS4.
  • Vrook

    Assassin's Creed Comet

    http://www.ign.com/articles/2014/03/27/assassins-creed-comet-may-star-a-templar-in-north-america?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

    Vo tomhle se tuňák ví?
    • Možná tuňák, možná losos. Dočkej času a třeba se najde i Nemo. *5*
    • Kozy
      Ale, ale to nezní vůbec špatně. Kéž by se rozjela nějaká templářská série, asasínům jsem na chuť nepřišel. I když, co si to namlouvám, je to Ubisoft, takže to bude to samý akorát na druhý straně barikády.
  • ucho

    Dead Space

    na originu zdarma: https://www.origin.com/en-ie/store/buy/dead-space-ANW.html
  • Souhrn reakcí vývojářů na prodej VR Oculus Rift.

    No to je Oculusuv konec
  • ucho

    možné PS+ hry na duben

    PS4
    Mercenary Kings

    PS3
    PES 2014
    Sly Cooper Thieves in Time

    PS Vita
    Hotline Miami
    MotoGP 13
    • Miserius
      Včera to bylo v bleskovce *3*
      • ucho
        sakrblé, asi moc pracuju :D
        • Miserius
          Ale poprvé jsem fakt zkmalanej z výběru her *13*
          • Já jsem například z Mercenary kings nadšen.
          • ucho
            Sly Cooper Thieves in Time mi náhodou nevadí, to si zahraju rád.
  • michelangelocz

    Herni letos na PS4.

    Byt koupi tyhle konzole bude celit az muj rozpocet na rok 2015 (protoze Wiedzmin, Prijd Kralovstvi Tve a snad i The Last Guardian), tak pestrost nabidkovy palety se vybarvuje uz behem roku 2014 (!) – Child of Light, New ‘n’ Tasty Oddworld, Secret Ponchos, Destiny, Hotline Miami 2, Hyper Light Drifter, Division, Transistor. Uz vidim, jak zase budu shanet nafukovac casu ☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit