Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b

    Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2014 zdarma Civilization Revolution.

    Tak to Major Nelson potvrdil a ta druhá hra je Dungeon Defenders. Ach jo. *9*
  • Inquisitor

    The Elder Scrolls Online Beta

    tvl tak stahuju dvacet giga jak blb, v půlce instalace to hodí chybu a voala stahuje zase od začátku. Tak to si můžou nabouchat, dvakrát to stahovat nebudu. Stalo se někomu něco podobnýho?
    • No já jsem tomu chtěl dát ještě víkend, abych na to neplival neoprávněně. Chtěl jsem si nainstalovat z nového IP. No ochrana accountu se dá pochopit, chtělo to po mě kód, co poslali na emil. Potud vše OK. Kód dorazil v pořádku, ovšem v jejich formuláři se tvářil jako špatný. S mírným skřípěním zubů jsem si nechal poslat nový. A co nevidím, ten samý kód. Nefunkční. Tak si bláhově říkám, nebudu sv*ně a nahlásím jim to, ať si to opraví. Dám si práci s emilem, ve kterém jak pro retardované jedince popíšu problém. Odpověď přišla za minutu. "Sakra to je fofr", říkám si. Pak jsem ovšem začal číst... No nebudu to snad ani komentovat, ale místo toho, aby se mě začali ptát na problém a snažili se dopátrat podstaty, chtěli po mě přihlašovací údaje a podobné srágory, aby mě mohli ručně pustit. Na to jim sere bílej tesák. Je to banda totálně neschopnejch jelimanů a tím u mě tato hra skončila. A rozloučím se jejich heslem: Helping you is our passion! *7*
      • michelangelocz
        Vcera jsem se do TESO taky chtel podivat. Ale uz po druhy jsem zapomel heslo. A v tomhle pripade uz ho ani nemuzu resetovat, protoze resetovaci formular se od posledne zkomplikoval o kontrolni otazku, jejiz odpoved si nepamatuju uz tuplem. Jejich skoda, vnimal jsem se jako jeden z mala, kdo na tu hru neplive siru. Na druhou stranu sance, ze bych zrovna ja zacal hrat nejaky MMO je az usmevne mala. To radeji knihu, nebo rovnou EVE :)
        • Tak EVE a knížku můžeš jet klidně zaráz. *3*
    • Jack1947
      V diskuzi ke klicum psal x (nebo jak se jmenuje) ze to chce vic jak 30gb... ze hra to poxcita nak spatne tedy 60gb ale tomu se mi nechce verit.
      • Vývojáři hry Routine zvažují její PS4 port.

        moje složka TESO má 60 GB, jsou tam složky Elder scrolls online a Elder scrolls online EU :), obě maj okolo 25 GB
        • Jack1947
          Eu je k nicemu na dnesni BETA vikend, takze zrejme zaskrtl ze chce obe ( respkt. zapomel v nastaveni odskrtnout jen tu us).
  • Fanoušci původních dvou dílů Star Wars: KOTOR se pustili do vývoje třetího pokračování.

    Huch.,...ale na čem to chcou dělat jako engine? Nebo jak to mají právně ???
  • nekromant33

    Fanoušci původních dvou dílů Star Wars: KOTOR se pustili do vývoje třetího pokračování.

    Něco mi říká, že to půjde hodně rychle k ledu.
    • nebo jako mavnutim kouzelnyho proutku tu bude za 10 let slusnej mod, jako resurrection *5*
      • Práva člověče , práva ... ne neschopnost. A to tihle pánové od Disneyho poslali k ledu rozjetější ptojekty ...:/
  • Video: Grafické porovnání PC, PS4 a Xbox One verze hry Thief.

    takze next gen se nekona :-)
    • A kto by ocakaval next gen na obstaroznom UE3? :D
  • ucho

    Každé vývojářé studio se nyní může samo kdykoliv rozhodnout, kdy a o kolik zlevní své hry na STEAMu.

    zajímavé, že zdejší článek, který se tomuto tématu věnuje, nemá přístupnou diskuzi. jinak Loukota tam s translátorem zase řádil. tohle nemohlo jít přes žádné schvalování redakcí:

    "Pokud cenu zredukujeme o 75 %, naše zkušenost ukázala, že příjem zůstane konstantní. Namísto toho jsme však pozorovali navýšení zisku o čtyřicet. Nikoliv o 40 %, ale o čtyřicetinásobek. To se zcela vymykalo naší přešlé zkušenosti."

    originál zde:
    "We do a 75 percent price reduction, our Counter-Strike experience tells us that our gross revenue would remain constant. Instead what we saw was our gross revenue increased by a factor of 40. Not 40 percent, but a factor of 40. Which is completely not predicted by our previous experience with silent price variation."

    Ten překlad totiž nedává smysl a myšlenka se jaksi vytratila (a to ignoruji ten "překlep"). Neříkejte mi, že od té doby, co se redakce věnuje Levelu, nešla kvalita games.cz dolů... šla... takové kiksy tady nepamatuji...
    • USER47
      On takovej levis tady solidně perlil už před Levelem:).
      • ucho
        ajo vlastně, na toho jsem úplně zapomněl :)
        • Inquisitor
          To bude on :)
    • davidBray
      dřív jsem na něj reagoval, ale vzdal jsem to. Jeho psaný projev je děsný. Mám teorii, že Láďa vystupuje i pod přezdívkou Jack1947 či jak to má.
      A šel jsem se sem zeptat kdo tam zase co napsal, že je diskuze zablokovaná :D opět ..
  • Konečně věrohodná studie o rozdílu PC a konzolových hráčů.

    http://1url.cz/0lxN
    • Miserius
      No games *1* *1* Vypadá to, že si prohodil nadpisy *15*
  • Radioaktivni_surikata

    Neoficiálně: DLC Battlefield 4: Naval Strike vyjde 18. března.

    To bych se docela divil, třetí DLC takhle brzo po vydání samotný hry. To nesedí do dvouletýho cyklu a i s BF3 to šlo pomalej. Navíc kromě Xboxu teď všichni dostali Seccond Assault. Teda všichni, premium hráči, co si koupili DLC samostatně ho ještě ani nemají. Ale možný je všechno, nechám se překvapit.
  • Planetary Annihilation

    Planetary Annihilation 40% sleva na STEAMu
    • docela nad tím uvažuju, nemá někdo zkušenost ? jaké je to oproti SC2 pořád vyhrává kdo rychleji kliká ?
      • GlaDOS
        Technicky vzato ano, protože když neklikáš, tak ani nestavíš a tudíž stojíš na místě a čekáš na smrt. Hrál jsi Total Annihilation nebo Supreme Commander? Je to podobné. Stavbu budov řetězíš do řady a továrnám můžeš naklikat desítky jednotek do fronty. PA je oproti SC2 velmi odlišné.
        • SupremeCommander jsem kdysi hrál - moc mě to bavilo, díky
          • GlaDOS
            Tak to tě bude TA taky bavit. Sice má o jeden technologický stupeň méně a také nemá experimentální jednotky, ale na druhé straně je rozmanitější právě tím, že se souboje odehrávají na kulatých planetách. Takže je třeba se vhodně opevnit a využít přírodní bariéry.
  • ucho

    Každé vývojářé studio se nyní může samo kdykoliv rozhodnout, kdy a o kolik zlevní své hry na STEAMu.

    to samozřejmě není pravda. ještě to nefunguje...

    https://twitter.com/danthat/status/438662043395440640
    • To v praxi znamená co? *8*
      • vlastik.plaminek
        Že si třeba Ubisoft může dát slevovou akci kromě Uplay i na Steamu a nemusí se ptát Valve, jestli může. Aspoň tak to chápu já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit