Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iamx

    Potvrzeno: Členové PS Plus programu obdrží v březnu zdarma hry Dead Nation Apocalypse Edition (PS4), Tomb...

    tak PS3 hraci se maj, krasna nabidka... *9*
  • MidnighT91

    Xbox One i PS4 verze Wolfenstein: The New Order poběží v rozlišení 1080p a 60FPS. Dohrání kampaně zabere...

    konečně fps s normální hrací dobou...
    • Keyz
      + že to pojede 60 FPS. Třeba si na to hráči kteří hrají pouze na konzoli zvyknout a budou to pak chtít. Následující generace by pak mohla stát více aby to při 60 FPS lépe vypadalo.

      Člověk si lehce zvykne na lepší.
    • Jack1947
      No mozna jeste zmenim nazor, ( sam tomu moc neverim). *7*
    • ucho

      Xbox One i PS4 verze Wolfenstein: The New Order poběží v rozlišení 1080p a 60FPS. Dohrání kampaně zabere...

      15-20 hodin na fps je moc. v tom bude nějakej háček, jak to uměle natáhnou...
      • MrSanta
        15 - 20 měl i BioShock: Infinite a nějak zvlášť nataženej se mi nezdál. Těch 20 se dá. Mě to teda přijde ještě krapet málo. Pro mě je na FPS ideál zhruba 25 hodin.
        Pro mě dobrá zpráva a další příklon k nákupu.
        • ucho
          main story 12 hodin: http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=1068
          • MrSanta
            Herdek, jenom dvanáct? To se s tím hraním fakt flákám. Já to dal za devatenáct a to jsem si říkal, že to beru nějako hopem :D
            • ucho
              no jde hlavně o to, že naskriptovanou AAA fps nejde udělat dlouhou (to by se jim finančně sakra nevyplatilo). těch 12-13 hodin je strop, který už často zneužívá jistých zdržovacích taktik, které mohou některé hráče nudit (a zrovna u toho Bioshocka se takové hlasy ozývaly). proto průměr bývá kolem 5 hodin a za nadprůměr se bere 8 hodin. pokud je herní doba delší, už to holt něčím natahují, což může být špatné pro příběh.
              a mimochodem pokud autoři prohlašují, že dohrání kampaně zabere přinejmenším 15 - 20 hodin, beru to tak, že se to dá dohrát za 10-15 hodin...
            • Jack1947
              Je pravda ze B:I ke konci zacli zbytecne natahovat treba to na te vzducholodi... nebo co to bylo... to mam rad kdyz pak v zapeti clovek zjisti ze uz to je pred koncem.
  • AI War Collection Steam Key: 63JCC-88F5Y-NW5JL
  • Call of Duty: Elite bude vypnuto 28. února cca v 19 hodin.

    ...první krůček ke zlepšení.
  • Miserius

    The Order Gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=0lkcOghYFHM
    • Ne že bych měl PS4, ale snad to se takhle sekat nebude i ve finální verzi *8*
    • Já První

      Hlavní postava vypadá jako Lemmy :)
    • Jack1947
      Az na ty trhane animace defakto to samy co jsme uz videli, akorat krom hudby uz je konecne slyset i zvuk ze hry... ono taky je treba si polozit otazku... koridorovost nojo ale otevrene "areny" a jine svety patri nekam trochu inam...

      Koridor sam o sobe spatny neni ( staci kdyz vas nenuti jit jednou nalajnovanou cestou plnou "ddechberoucich skriptu" a skriptu obecne... jo to je tezke) ale tak co druhej dil (jestli bude)
      uz bude zase o necem jinym, prece 2x do stejne reky spadnout nejde nebo ano?
      • Tilwaen
        CoD do "stejné řeky" padá už kolik let, tak sám vidíš, že to jde :-)
        • Jack1947
          V tom pripade herni scena by byla az moc zdegenerovana cod je proste vyjimka tem to bude vychazet porad... jenze nove hry by takhle rychle zapadnout nemeli.
      • Cist tve komentare, to je fakt zazitek. *1*
      • Taky patříš ,,inam,,
    • C-BEAM
      je na tom aj nieco pozitivne - pri tejto chorobnej snahe o filmovost sa jej skor ci neskor prejedia i masy.
    • Tak krasne vypadajici hra a pritom to opravdu vypada jako prevlecenej COD. Neni to skoda?
    • frag.ment
      Tomu říkam ukázkovej koridor, to by se i COD mohlo učit :-D
      • Keyz
        Navíc to má podle pohledu velice malé FOV.

        To dává tomu koridoru hloubku *3*
        • Vsak vyssie FOV by to pri 1080 neutiahlo :)
      • Pilgrim66
        Taky jsem si rikal, ze slovo linearni strilecka dosahla naprosto novyho rozmeru, blahova nadeje je, ze je to treba jenom kousek hry...
  • H*jzly v Thiefovi

    Dane, je to doma!
    http://oi61.tinypic.com/2s60ljm.jpg
    • Tilwaen
      A jsou interaktivní?
    • Pilgrim66
      Jasna GOTY v tom pripade!
    • Inquisitor
      A jak je ta dírá pěkně osvětlená :)
      • Pretoze to je oldskul hajzlik v domoch na moste, takze kadis pekne do vody :)
  • The Order 1886

    něco málo nového infa v tomto rozhovoru

    http://www.youtube.com/watch?v=GfHUvthiwBI&list=UU6yzV_xgKn8r77FkcmZyMSg&feature=c4-overview
  • matt

    Diablo 3 - patch 2.0.1 LIVE

    Patch 2.0.1 je LIVE!
    http://eu.battle.net/d3/en/blog/12671560/patch-201-now-live-25-02-2014

    Navic Blizzard na svych strankach aktualizoval Game Guide. Jsou tam nyni nove popisy legendarnich a setovych predmetu, nove popisy skillu atd..
    • michelangelocz
      Ted, s patchem 2.0, Diablo vypada, hraje a lootuje se v nem daleko lip, oproti dobe kolem vydani, kdy jsem ho koupil a hral ja. Takze kdo jeste s tretim Diablem nemel tu cest, mozna by mu mohl dat sanci prave ted. Na druhou stranu je nutny instalovat aplikaci (battle.net – 200MB), aby se hra dala vubec spustit. Takze dalsi aka STEAM manazer do vasich pocitacu...

      PS: Dotaz mistnim slevovym baronum – Nejaka akce na datadisk, v pripade Blizzardu, asi nehrozi co? Takovy petikilo bych za listek do Diablovskyho lunaparku jeste dal.
    • frag.ment
      To ještě někdo hraje? ;-)
      • matt
        Myslim, ze moc lidi ne. Ani ja to uz peknou chvili nehral.. Ale myslim, ze hodne lidi s prichodem datadisku (patche) a zrusenim aukce opet zacne. Alespon ja urcite ;-) Veci, ktery mi na vanille vadily jsou odstraneny patchem a fura dalsich (alespon dle meho nazoru) super veci bude pridana v datadisku..
  • Rambo Video Games

    Jak to vypadá s video recenzí? Kdy se na tu nádheru můžeme těšit neboť lid to žádá ! *3*
    • frag.ment
      Přidávám se k lidu.. tohle prostě chci vidět a nejlépe od Lukáše. U konkurence se nějaká videorecenze tuším objevila, ale na tu se dívat nehodlám. A jak to vypadá s recenzí na Thiefa? Vím, že jste ji dostali asi až v pondělí, ale tak recenze by se mohla objevit dřív, než v pátek ne?
  • Namluvení Final Fantasy XV dosud nebylo dokončeno.

    Podle update článku z odkazu namluvení ještě ani nezačalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit