Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66

    Activision: Za nízký počet předobjednávek Call of Duty: Ghosts může Xbox One a PS4 - hráči zatím neví,...

    výmluva ! *6*
  • God-of-War

    Activision: Za nízký počet předobjednávek Call of Duty: Ghosts může Xbox One a PS4 - hráči zatím neví,...

    To jako myslí vážně????
  • Miserius

    Activision: Za nízký počet předobjednávek Call of Duty: Ghosts může Xbox One a PS4 - hráči zatím neví,...

    Jojo, hlavně že maj vždy nějakou výmluvu...
    • God-of-War
      Jasný no *15* . Spíš už hráči dostali rozum a nebudou kupovat takovouhle sra*ku.
      • ucho
        já myslím, že to bude mít prodeje slušný. proč si ale předobjednávat něco na konzoli, kterou ještě ani nemá člověk doma. je to takový divný. navíc se dá čekat, že s uvedením na trh ke konzoli obchody můžou nějakou gamesu šoupnout. je to prostě taková blbá fáze pro nakupování dopředu...
        • God-of-War
          To je možný, ale já už mám třeba objednanou PS 4 + Killzone Shadow Fall a Knacka.. DriveClub budu mít zdarma, za plusko, takže to beru jako samozřejmost.. Okej, někdo to třeba nepředobjedná, když tu konzoli ještě nemá doma... ale stejně to je kec *5* . Nežeru jim to *3* .
          • Kravicka
            Tak asi si nepredobednas PS4 hru kdyz nevis jestli si treba nekoupis BigOne.
            • God-of-War
              Tak to už je tvoje věc. Já sem rozhodnutý už dávno... To už musíš vědět ty, co si chceš koupit.
  • Petice za vydání Ryse: Son of Rome i na ostatní (PC a PS4) platformy.

    Nic nebude!
  • Petice za vydání Ryse: Son of Rome i na ostatní (PC a PS4) platformy.

    Z toho co jsem viděl musim říct, že se divim, že je o to zájem. Na PC mi tahle hra asi chybět moc nebude, ale tak někomu se to asi zamlouvá.
    • Tilwaen
      Jo, jo, takový QTE maraton *4*
  • Malleth

    The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

    Z nominovaných si to nejvíc zaslouží RDR nebo Arkham City. Ale co, u takových hlasování je to vždycky víc o popularitě než o kvalitě
    • Tak za mě je to bioshock (první) a portal 2.
      To, že si víc lidí myslí, že je skyrim lepší je mi úplně jedno.
  • Osviceny

    The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

    Alespoň ve světě jsou hráči normální, mají svojí hlavu a nedají se zblbnout trapnými trolli ,narozdíl od čechů zfanatizovaných vávrou, holt trapná česká povaha
    • Rhulad

      The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

      Palec nahoru *3* tvůj trolling je vskutku neotřelý.
      • Osviceny
        Za palec nahoru děkuji, ale proč mě nazíváte trollem ?
        • Bohemund
          Od Rhulada, fanatického zastánce Dark Souls, se ani nic jiného čekat nedá. Pro něj je jenom napsání slova "Skyrim" hřích a ten co to napsal je troll... Já jsem ale zastáncem pravidla, že pro trolla je každý troll.
          • Bohemund
            Evidentně došly argumenty tobě, když na mě vytahuješ multiplayer a bavíme se o singlu. A o útočení bys měl pomlčet, když je 9 z 10ti tvých příspěvků právě útočných a postrádajících veškerou konstruktivitu či hodnotu. Stačí si projet historii tvých příspěvků, vsadím se, že slovo "troll" tam je nejčastější.
            • Bohemund
              No jo, je to důsledek přizpůsobování masám, všechno to je o penězích. Tobě taky přeji hezký den a vše dobré.
            • Rhulad
              Chlape nebudeme se hádat jak malí. Ty činy jsem psal proto, protože se už objevili v Morrowindu, čili bych je očekával i v pokračovaní. No nic přejemný zbytek dne. Já jdu chytat bronz.
            • Bohemund
              Ne, to si nemyslím, myslím si, že není problém, když jsi HC hráč, si stáhnout mody a z hry pro masy si tu HC záležitost udělat. Nevidím v tom žádný problém. Jinak jestli tě to zajímá, tak se za rpg HC hráče považuju a to z toho důvodu, že deset let hraju Dračí doupě, z toho plyne že mé nejoblíbenější hry na pc jsou Baldurs gate I,II, atd... Jen mi přijde, že jsi nepochopil Skyrim. Pokud vím, tak se nikdo z tvůrců nekasal kvalitním příběhem, ale kladl důraz na volnost. Bože můj vždyť sandboxové hry jsou v podstatě teprve ve vývoji. Než někdo udělá sandboxové RPG s kvalitními questy,které budou mít i nějaké důsledky apod., tak si ještě počkáme.
            • Rhulad
              Ale chci... mě zajímá ta tvoje myšlenka.. ty si myslíš, že jsi harcore hráč, když stahuješ mody?
            • Bohemund
              Ok, beru to tak, že už si asi nechceš povídat.
            • Rhulad
              reakce viz trochu nahoře
            • Bohemund
              BTW: to tvoje střídání profilů je docela k smíchu.
            • Bohemund
              Chtějí mít prodejnost, udělají hru pro masy a zároveň poskytnou prostor pro HC hráče v podobě módů, kde si můžou dělat v podstatě co chcou. A proč by ne? Na steamu máš nainstalovaný mod během 1-5 sekund, je to přehledné, kompatibilní a můžeš si tu hru přizpůsobit jak chceš, co je na tom špatného? A proč by se tím měli ohánět chudáci? Zase útočíš kamaráde a úplně zbytečně... A je přeci jasné že se bavíme o singlu, když se bavíme o Skyrimu, který je čistě single...
            • Rhulad
              No já to zkusím se do-hádat. Můžeš mi odcitovat, kde se bavíme od singlu. Já jsem reagoval na to, že Dark Souls člověk odloží po dohráti a to jsou lži. Ty jsi neřekl ani jeden argument, proč je Skyrim tak vynikající, jenom ti největší chudáci se ohání modama. Na všechny neduhy mají odpověď mody. Má to špatný inventář? stáhni si mod? má to 90% questu jako přes kopírak? stáhni si další mody. Činy absolutně nemají vliv na to co se ve Skyrimu děje? stáhni si mod! Má to prehistorické ovládaní a bojový systém? stáhni si mod. Hru dabovali tři dabéři? stáhni si mod! Hra od Morrowindu postrácela RPG systém a byl nahrazen perky pro fakany? stáhni si mod! Stáhni si mod!
            • rhaegar
              Nj fanouši skyrimu to neřeš nedohádaš se
          • Rhulad
            Ano Dark Souls je jenom asi tak milionkrát chytřejší a komplexnější hra než totální odpad Skyrim a pokud si myslíš, že jsem troll, pokud se mi nelíbí jedna z nejstupidnějších her poslední dekády, tak si to klidně mysli, já ti to vyvracet nebudu.
            • Rhulad
              Si myslíš, že jsem jediný člověk co se mi nelíbí Skyrim? Tak musím střídat nick? :P OK.. takže co ? takže ti zůstali jen ty mody? OK Tak mi pošli odkazy na přepracovaný rpg systém, pošli mi odkaz, kde jsou původní copy and paste questy nahrazený novými, pošli mi odkaz na nový bojový systém, pošli mi odkaz, aby na mě npc reagovali podle činů a cechů ve kterých jsem, pošli mi odkaz, aby by mi hra nenabídla lék proti lykantropii, když se chci stát upírem v úpířím sídle. *3*
            • Rhulad
              Ti došli argumenty, tak začínáš útočit.. smutné, ale vůbec ne překvapivé od fanouška stupidity Skyrimu.. A nezapomeň si stáhnout další mody, aby se ti dneska postavil. Slušná diskuze je podle tebe urážet mě do fanatika a trolla jo? Tady někdo káže vodu a pije víno.
            • Bohemund
              Grafické módy jsou nejpopulárnější, je jich ale spousta dalších, které dělají milovníci hardcore RPG. Evidentně jsi nevyzkoušel ani jeden mód do Skyrimu, max. jsi viděl tak jedno, dvě videa s upravenou grafikou. Že hraješ pvp mi je uplně jedno, bavíme se o singlu, ne o multiplayeru, protože ho Skyrim nemá, takže to nejde objektivně srovnat. Ale víš co, dál si onanuj u DS a dál ignoruj normální a slušnou diskuzi, je ti to podobné.
            • Rhulad
              Evidentně víš o DS hovno, jelikož to hraji dva roky a ještě sem ji neodložil, takové pvp nenabídne žádná jíná single-player hra a někdy ani mmorpg. A jako nevím co má společného nulová hratelnost a questy copy and paste u Skyrimu s tím, že ti modeři vytuní grafiku- to je jen náplast pro nulovou hratelnost čili se můžeš kochat tak akorát hezkou grafikou, ale prohnilé základy té hry ti zůstanou. Tečka.
            • Bohemund
              Skyrim je hlavně moderská hra, stejně jako byl Oblivion, Morrowind. Jestli si myslíš, že obrovský prostor pro kreativitu hráčů je nejstupidnější věc poslední dekády tak ti přeji příjemné užívání si koridorů a suchého herního obsahu. Mi teda vyhovuje víc sandboxový prostor, který si hráči můžou utvářet, než hra, kterou dohraješ a odložíš.
        • Hadej *1*
  • The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

    Očividně nehráli Last of Us *7*
    • hrali a Last of us?
      ved to je z velkej casti interaktivny film *1*
  • Keyz

    Skvělé technologické demo na vyblbnutí *3*

    http://www.gamershell.com/download_102365.shtml

    Je tam i editor. Rady jsou na jejich stránkách.
  • stare handhaldy

    Retro handhaldy pro ty co chteji zavzpominat treba na nu,pogodi!

    http://pica-pic.com
    • ringmancz
      jsem si nejdřív myslel, že ten link povede sem :) ale web dobrej, já měl (asi ruskou verzi) Octopus a ještě něco

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit