Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad

    The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

    Tak to opravdu můžeme herní scénu odpískat
    • To je dobře. Ne že bych Skyrim přímo žral, ale na ty vzteklý pozéry, co si nadáváním na Skyrim asi vyplňují čas je to dobrá sprcha. Doufám, že TES online si taky povede dobře. Pak to s nima možná konečně sekne.
    • Keyz
      To spíše souhlasím s http://www.edge-online.com/features/edge-tens-the-greatest-videogames-of-the-last-twenty-years/
      • Rhulad

        The Elder Scrolls V: Skyrim je podle výsledků hlasování v anketě Amazon nejlepší hrou generace

        jo no Orange Box *14*
  • Prosím všechny kdo mají podobný názor a chtěli by killovat hráče přes admin commandy za to že jsou lepší než oni, prosím nekupujte si Battlefield 4, další brečíčí nooby, frustrované flamery a votekickery za nic ta hra nepotřebuje.

    Jděte si hrát něco jiného, když vám BF nejde. Kurvafixuž.
    • Já jsem nepochopil hlavně to, proč je nazývám gayem někdo, kdo využívá toho, co hra nabízí a lítá s letadlem. Ale co, mně to může bejt vlastně fuk, stejně to nehraju.
    • .

      Pokud ale z BF4 vyzenes tyto 3 klicove skupiny, tak budes rad, kdyz se zaplni jeden EU server.
      • to nevadí, alespoň si člověk normálně zahraje:)

        Jinak vystihl jsi to přesně :D +1
  • Black_Hand

    Cílem vývojářů Everquest Next bylo, aby hra běžela i na 4-5 let starých počítačích. Hra poběží na stejném...

    neni to trochu protimluv? planetside 2 je legendarni jsou spatnou optimalizaci. nicmene je mozny, ze to je zpusobeny jenom obsahem, nikoli samotnym enginem.
    • To už nemá ani cenu řešit tohle. Před vydáním PS2 rozhlašovalo SOE to samé a víme, jak to dopadlo.
      • Fakt to rozhlašovali? Co si pamatuju, tak už od začátku se počítalo, že to bude náročný jak prase. Zaručeně jsem alespoň já počítal s tím, že se mi to nespustí ani do menu. *9*
        Ale možná si to jen špatně pamatuju, zaručeně ale vím, že já s tím počítal.
        • Ještě během bety rozhlašovali, že je jejich cílem, aby PS2 běželo hratelně i na 5 let starých PC.
        • Black_Hand
          no, problem byl v tom, ze tam byly strasny vykyvy. ani s extra nabusenym pocitacem si nemohl pocitat s tim, ze se nedostanes do situace, kdy chces zahodit klavesnici, zapalit pocitat a jit skocit z mostu *1* .
    • Cílem vývojářů Everquest Next bylo, aby hra běžela i na 4-5 let starých počítačích. Hra poběží na stejném...

      Když to vydají za těch 4-5 let, tak to zas takový protimluv nebude *3*. Ale třeba teď makaj na optimalizaci, když chtěj vydat PS2 na PS4.
  • cr8gg

    Námořní bitvy budou hrát v Battlefield 4 ústřední roli. Ovládnutí moře bude stejně důležité jako ovládnutí...

    kej ... stejne budu hrat infantry only ... protoze technika se vzdy zvrhne v totalni demenci :)
    • Radioaktivni_surikata
      Já to říkám furt. Stačí, aby přišel jeden úchylák, co nedělá od vydání nic jinýho než lítá se stíhačkou, a celej balanc hry okamžitě spadne do žumpy. S puškou by takovou škodu nenapáchal. Tohle by Dice měla ošetřit, protože jinak je technika samozřejmě skvělá, ale ten vliv jednoho dobrýho pilota dokáže drasticky změnit celou hru. Úplně by stačilo dát adminům možnost na autokill každýho maníka, co se do stíhačky posadí a bude mít víc než nějakej určitej počet leteckejch zabití. Zbytek techniky je relativně v pohodě. Celkově balanc zbraní je v BF na pytel. RPG je hračka pro děti s nulovym splash damage, stinger je směšnej sám o sobě, smoke se technice přebíjí rychlejc než se přebíjí a zaměřuje javelin atd atd... DICE skončila s patchováním dřív, než měla. Těch chyb, co už nikdo nikdy neopraví, tam zůstalo až moc. Další z důvodů, proč si čtyřku nekoupím, pokud mě někdo nepřesvědčí, že se věci pohnuly k lepšímu.
      • Ty ses fakt traged *1*
      • Autokill se mi zdá moc, ale zamknout jim vehikly, ve kterých jsou nepoměrně silní a který používají neůměrně často by nebylo od věci, už jen proto, aby si mohli zalítat ostatní. Ale dementů, kteří by v takovém případě sabotovali se najde v BF až až.
        • Ano, stejna pohadka. Ty rozhodujes kdo co muze hrat a kdo nesouhlasi je d.ment.
          • Nic takového netvrdím, d*ment tu bude někdo jiný...
            • Ty?
      • Tak pochopim kdyz nekomu vadi OP vec, ale brecet aby admin zabijel nekoho protoze je dobrej. Ty si dobrej traged. *11* *3*
        • Radioaktivni_surikata
          Jasný, víc anonymů, co si potřebujou něco dokazovat a budou se tu po mě vozit. Od toho ostatně tyhle diskuze jsou, nebo ne? Hlavně, že na spoustě serverů se nesmí používat určitá zbraň, třeba M320 v Metru je skoro všude zakázaná a za její použití je autokill. Bůůůů, sebrali mi hračku. Nevidim problém, proč by nemohl bejt autokill za profi jet, když se to dá do pravidel a ideálně i názvu serveru. "NO profi jet" hodit do názvu serveru a každýmu průměrně inteligentnímu šimpanzovi musí bejt jasný, že tam s desitkama tisíc leteckejch zabití nemá líst. My ostatní, co nejsou 99 % času zalezlý v jetu, jako někteří, taky potřebujeme místo, kde si v klidu zahrát. Ale to tobě podobní nikdy nepochopí, ale radši budou shazovat ostatní, nadávat jim do tragédů a noobů. Jste trapný. Zvracíte dřív, než se vůbec zamyslíte.
          • Na cloveka co si mysli ze bude rozhodovat o hre jinych budu blit s radosti. Udelej si vlastni server, banuj si koho chces. Ale nanestesti pro trosky jako ty jsou servery kde lidi muzou hrat co je bavi.
            A libi se mi jak se vztekas. Jak spravnej traged. *3*
            • Aha, takze kokutek prisel, zaplakal si ze letadla jsou op ale nikdo nechce killovat piloty admin commandem. Tak se zacal vztekat o tom ze si vybirame jenom co se hodi a sel pryc.

              2/10
            • Miserius
              Tvoje pointa je proste v tom, Radioaktivni Surikato, ze si nekoupis Battlefield 4, PROTOŽE v Battlefield 3 jsou lidi dobrý s stíhačkama a ty je neumís sestřelit?
            • Radioaktivni_surikata
              Je základní rozdíl mezi nastavením pravidel, který jsou každýmu oznámený dopředu, stejně jako důsledky za jejich nedodržování a který slouží k vytvoření určitýho prostředí, a mezi tím, když admin běhá po servru a banuje každýho, kdo je lepší, než on.

              Nikde jsem netvrdil, že tak maj vypadat všechny servry, jen jsem podotknul, že by bylo fajn dát adminům tu možnost. Ale to zas musel někdo rychle přispěchat, vyzobat si z toho to, co se mu hodilo do krámu a udělat ze mě gestapáka. Že s váma vůbec ztrácim čas, končim...
          • prostě to neumíš hrát:). Tak hraj něco co ti jde, her je dost.
            Bulet nemá smysl:)
          • Castor Troy

            Rofl ty máš nick radioaktivní surikata, máš jí i v avataru a budeš někomu vyčítat anonymitu? *15* *15* Tak buďto žiješ v představě, že jsi krysa a jsi zralej na ústav, nebo jsi prachobyčejnej pokrytec.. si vyber, ty mistře identito.
            • Miserius
              Radši už mlč ty lamere, dělas tu ze sebe hlupáka co jen urazi lidi, kteří dokaži sestrelit jednu stihacku *1*
            • Ne, ty ses nenavazel. Tys jenom tvrdil, ze rozhodujes kdo v cem muze hrat. *5*
            • Radioaktivni_surikata
              Další maník, co si vyzobne část textu, na který se může povozit, ale celkovou pointu naprosto ignoruje. Zkusím to s váma naposled. Že je někdo anonymní mi nevadí. Že se někdo anonymní akorát dokáže navážet do ostatních, to mi vadí.
      • Tak hraj CS
      • Miserius
        Aha, takže bys autokilloval někoho protože je moc dobrej...stači se s někym sehrát a když máte oba protileteckou raketu tak ho sundáte pokaždý když jen pomyslí na stíhačku...
        • Radioaktivni_surikata
          Jo dobrý no, protileteckou ho sundáš *1* Myslim že ne, Time. Až potkáš někoho s 50k leteckejma zabitíma, co si sice koupil fps hru, ale nikdy ji tak nehrál, jen od začátku lítá, tak ti přeju hodně štěstí s těma tvejma raketama. Běžnej smrtelník ho neudrží v hledáčku tak dlouho, jak je třeba, a už vůbec ne 2x hned po sobě. Jediná jakž takž šance je ho překvapit a sundat zepředu kulometem. Ale protože je to blboun, co kromě stíhaček nikdy nic jinýho nedělal, tak ho tam máš za minutu zas. Vlastně za 15 vteřin, protože 95 % všech servrů má rychlej respawn vozidel, aby dětičky byly šťastný. Evidentně nevíš, o čem mluvíš. Prej protiletecký...
          • Miserius
            Ty jsi jeliman co? Rikam ze kdyz jste 2 tak ho vzdy sundate, pokud nejste paka jako popisujes, ze ho neudrzite v hledacku... Jeden vystreli - svetlice - druhy vystreli-sestřel... Když to neumis tak proc to hrajes a pak se vztekas?
            • Dobrej pilot nikdy stingerem sestrelenej nebude... proste ne. To by musel udelat nejakou strasnou botu kterou opravdu dobrej pilot proste neudela. Utect stingeru fakt neni tezky a to zvlast kdyz mas ECM jammer. To vas muze bejt se stingerem klidne pet a neudelate nic...

              Opravdu dobrej pilot se sestrelit urcite da ale jen v AA, ve stihacce nebo kdyz to neceka tak pomoci TV rakety.
            • Ano, a je dulezite svoje nedostatky a neschopnosti svalovat na ty ostatni zle pubertaky. A neuvedomovat si ze jsi to ty, kdo tu zacal hrat frajera jak bys vsechno zakazal a vsechny killoval.
              Btw, rikals ze koncis tak tahni. *7*
            • Miserius
              Z casti tvuj problem jo? *1* To je jenom tvuj problem, ze tu brecis nad skillem nekterych hracu a tvoji neschopnosti jim to prekazit... Sebelepsi pilot muze byt sestrelen Stingerem, pokud jste 2 tak je to temer tutovka... Musis byt ale pekne exot kdyz bys je hned autokilloval a jeste se vztekas kdyz to kazdymu prijde nenormalni *1*
            • Radioaktivni_surikata
              EDIT: povedlo se mi to postnout o kus vedl. Už sem se v tom vláknu ztratil, nicméně myslím že není až tak těžký přijít na to, kam to patřilo, takže to tak už nechám.

              Ne Miseriusy, s třetím Battlefieldem mám mnohem víc problémů, což by jsi věděl, kdyby jsi četl pořádně můj úvodní příspěvek, kde je cituji "Další z důvodů, proč si čtyřku nekoupím". Zároveň bys mohl uhodnout jaký, pokud tu hru skutečně hraješ, což si nejsem jistej na základě toho, cos tu napsal o Stingerech...

              Tenhle flame je z části i můj problém, protože mi mělo bejt jasný, že když mezi zdejší komunitu z části tvořenou nedovivinutými puberťáky napíšu nějakou širší myšlenku, začne zákonitě úražení, nadávky a flame. Já jen chtěl, aby měl admin tu možnost ukotvit do pravidel servru "no profi jets", ale jak to s železnou přesností platí, okamžitě v tom každej začal hledat to absolutně nejhorší, od extrému k extrému, takže jsem byl označen za tragéda a nepřímo i gestapáka. Podle některých se tu u počíteče vztekám a brečím (haha), ale co už, podle sebe soudím tebe, že? Fakt bezva jsem si pokecal hoši. Možná, kdyby se někteří snažili uchopit myšlenku z několika úhlů a nejít hned do extrému, ale to je v týhle komunitě čistá utopie... Z toho někteří možná jednou vyrostete.
            • Ja nevim co hrajes za mapy ale v posledni dobe jsem se nepripojil na jedinej tisici ticketovej Caspian, Firestorm nebo Kharg kde by takovej pilot nebyl. Ja s tim problem nemam ja si ho rad sestrelim aackem nebo mu budu alespon prerusovat nalety (protoze to je jedina chvile kdy profijet leti rovne a da se spolehlive zasahnout) a rozhodne bych kvuli tomu neplakal jen se docela divim ze na takove letce nenarazis casteji a nebo ze dokonce nejakeho takoveho dokazes zasahnout raketou.

              Kdyz jsem v americkym AA tak zadnej jet neni neporazitelnej. Tungusce bohuzel trochu chybi presnost a hlavne rychlost takze nalety shora na budky tak vetsinou konci vitezstvim stihacky :(
            • Miserius
              Ale to co ty tu popisujes je problem na kterej narazim tak 1x za den a kdyz uz teda jsi nervni nerdík tak proste leavni a jdi jinam... Nekdo je proste natolik dobrej ze je "neporazitelnej" a ty se z toho muzes pokáknout... Chcete realnejsi a realnejsi vecicky ale brecite i u arkady jako Battl... Byt to realny tak budes lezet v klubicku nekde ve sklepe
            • Radioaktivni_surikata
              To mu Drasťo nevysvětlíš. Evidentně na opravdu zkušenýho pilota vživotě nenarazil, nebo tu vykládá pohádky. V jetu mám přes 5 tisíc killů a stinger mě sestřelil jen párkrát, když jsem byl vysloveně drzej a kašlal na lock on. Ta špuntovka nemá žádnej dosah a jet jí zmizí z dostřelu okamžitě. Nehledě na to, že dobrej pilot se dokáže těm raketám i vyhnout, pokud má alespoň letmou představu, odkud vycházejí. Často stačí jen letět plnou rychlostí pryč z mapy a než se k tobě dostanou, tak se ti nabijou znova světlice, protože ty rakety lítaj jen o chlup rychlejc, než samotná stíhačka...
            • Ja stihacky sestreluju hlavne pomoci AA kanonu ale rakety kdyz je prilezitost zkusim ale nevidel jsem profijet kterej by na sebe nechal sahnout raketou a to mam v AA ty rakety dve. Nejaky lamky si obcas nespocitaj vysku pri leteckejch soubojich a obcas nestihnou utyct (kdyz nekdo z tvyho tymu lita s AA raketama) ale to se tehle profiletcu o kterych tu je rec vubec netyka i kdyz se daj alespon docela dobre drzet od tela kdyz na ne miri tech raket vic. Tady mluvime o lidech ktery koncej hru v letadle bezne se skore 60/3. Ty maj oci i vzadu a rakete proste frknou za kopec a nechaj za sebou jen oblak dymu.
            • Miserius
              Pokud sestrelujes stihacku stylem Spawnu se, vybehnu pred barak a chci sestrelit! Tak mozna.../oprava Tak určitě *4*
            • Aha (moje chyba) ale pak vubec nechapu jak chces sestrelovat profi jetgeje raketou obycejnou... pusti ECM jammer a nez se vykouri tak uz je davno mimo dostrel nekde za kopcem.
            • Miserius
              Mluvím o pěchote Drasťo...
            • Na ktery mape se lita 2 vs 1?
          • AAckem (tim americkym) se i dobra stihacka sundat da i kdyz to neni uplne lehky a musis bejt porad ve strehu...
            Teda ne ze bys za nej dostal kill protoze jet-gejove vzdycky vyskoci a pak daj radsi jeste na padaku suicide ale disable na stihacku mu das. Ja jsem se prave kvuli tomuhle problemu dost na AAcko soustredil.
            Dost casto to vedlo k legracnim situacim kdyz takovej jet-gej plakal ze jsem cheater a strkal si na stihacku miny nebo z ni vyskakoval a pokousel se me dostat C4kou... jee to bylo vzdycky spousta legrace. Nic me neuspokoji tak jako brecici jet-gej.
            • Vsiml sis ze tu breci jenom anti-jet-gejove? *15*
          • cryyyyyyy me a river
  • Existuje nějaká podobná hra jako Faster than light? Myslím tím stavení lodě a tak. Klidně i jenom trochu podobnè.
    • V podstatě Infinite Space - má to místy sice opravdu dost příšerný dabing ale příběh byl naprosto super a možností jak si postavit flotilu nepřeberně. http://www.youtube.com/watch?v=arGOHK2WXqg Pokud překousneš stylizaci tak můžu jenom doporučit.
    • Číhni na StarCommand pro iOS, nebo StarDrive pro PC.
      Možná se ti bude líbit Flotilla, která má podobný příběh a boje, nebo Space Pirates And Zombies. A určitě taky moje srdcovka Weird Worlds: Return to Infinite Space.
      *5*
      • Asi StarDrive nemá češtinu? Nebo tam toho textu není tolik? Anglicky umím ale nebaví mě číst dlouhé texty v angl.
        • Toho textu tam nabude víc, než ve FTL.
  • Herná událsot desetiletí? Prášek po ránu byl?
    • Osviceny
      vypadá to, že vy jste si ho nevzal pane
  • zdeeneek

    John Carmack: Doom 3: BFG Edition by se skvěle hodilo na WiiU a PSV, ale chybí dostatečný zájem.

    Na ps vitu vyjde za par dni killzone, takze na tvuj doom ti kazdej hazi bobek ...
    • John Carmack: Doom 3: BFG Edition by se skvěle hodilo na WiiU a PSV, ale chybí dostatečný zájem.

      Mluv za sebe. Já bych radši BFG Edici Dooma, kde dostanu kultovní jedničku, dvojku a návdavkem vůbec ne špatnou a atmosferickou trojku, než jeden Killzone.
      • zdeeneek
        Ne kazdej potrebuje hrat porad dokola hry, ktery uz hral kdysi na pc a ted by je mel hrat znova na vite. Radej si zahraju novou hru - killzone. Mluvim za sebe.
        • Radioaktivni_surikata
          Tak nemáš psát, že mu na to každej hází bobek, když to není pravda *3*
          • zdeeneek
            Urcite je skupina hracu, ktery bude bavit hrat uz jednou vydany hry na novych hernich zarizenich. Myslim si ale, ze vetsi cast hracu ma zajem o novy tituly - nemam to podlezeny zadnou dukladnou studii nebo vyzkumem. Proste si myslim, ze hrat cely zivot porad dokola stejny hry nebude uplne vsechny bavit. Ostatne to, ze tvurce nejake hry misto novyho projektu uvazuje jen o portovani svyho staryho titulu na novy zarizeni, je taky docela zvlastni. Asi uz dosly napady, tak je ptreba dojit prachy porad dokola z kdysi dobre hry.
          • Tak jedna radioaktivní surikata se v rámci odchylky nepočítá.
  • risa2000

    John Carmack's keynote - Quakecon 2013

    http://www.youtube.com/watch?v=o2bH7da_9Os
    Letos necelé tři hodinky, které stojí zato *4*
  • Ataker

    Call of Duty: Ghosts se nepředobjednává v tak vysokém množství jako Call of Duty: Black Ops 2, které...

    Sám za sebe můžu říct, že sem tuto hru totálně přehlédl jako ani nevím, že něco takového má vyjít :D
    • Osviceny
      Teť se ale nabízí jedna otázka, když tě to COD tak nezajímá, tak proč nám tu cpeš takové výlevy ?
    • Osviceny
      to jsi potom herní analfabet, jestli si přehlídl herní událost desetiletí, tak je to smutné
      • Ataker
        Proč smutné? Co mně to dá taková informace?
        • Miserius
          No, nic...ale pokud navštěvuješ herní web a jsi hráč tak zrovna tohle by ti utéct nemuselo, ikdyz to bude zase o něco stupidnější hra...
          • Ataker

            John Carmack: Doom 3: BFG Edition by se skvěle hodilo na WiiU a PSV, ale chybí dostatečný zájem.

            No ono je zas rozdíl chtěné přehlédnutí nebo nechtěné u mě to bylo chtěné :)
            • Ataker
              Prostě, když vidím v názvu članku Call of Duty, tak to ignoruju... toť vše proto jsem psal, že o tom nic nevím až dnes jsem si přečetl tu bleskovku
            • Miserius
              Tak to by me zajimalo jak jsi to mohl chtěne prehlidnout a pak psat ze ani nevis ze neco takoveho bude... Jsi obelhal sám sebe asi *2*
  • Warhorse Blog.

    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_024&lang=cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit