Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Criterion Games v minulosti pracovalo na novém Road Rash, časem se ale projekt zrušil. Ani nový Burnout...

    Mohli by udělat něco ve stylu Black, kterou jsem považoval za nejlepší (=subjektivně nejzábavnější) FPS na PS2. Píšu "něco ve stylu" a ne "Black 2", protože Ward potvrdil, že na druhým díle nedělají.
  • DarthSomething

    DICE se nám chystá v sobotu něco oznámit.

    Battlefront (3) trailer... Doufám
  • Steamgifts

    Zdravím, chtěl bych se zeptat na něco ohledně humblebundle a steamgifts páč s tím nemám zatím žádné zkušenosti, mohl bych si koupit bundle balíček, aktivovat si na steamu např Saints Row a zbytek CD klíčů pak rozdat na steamgifts.com?
    • hry jsou jednotlive oddeleny podle BTA *5*
    • Miserius
      Ne, je to klic kterej aktivuje celej bundle...
  • DICE se nám chystá v sobotu něco oznámit.

    To oni jen strašně podporují gaye...
  • Desetiletý chlapec zachránil tři lidské životy tím, že ve chvíli kdy jeho babička omdlela převzal řízení...

    Tohle by měli vidět na Nově...
    • Vrook
      Nevim no, mně to přijde jako úplně stejně stupidní zpráva, jaký na tohle téma vysílaj na Nově, akorát z druhý strany spektra. Házet všechno špatný na hry je kokotismus, ale na druhou stranu všelijaký studie, který snažej lidem nakecat, jak hry posilujou reflexy a že se z tebe hraním stává téměř nadčlověk, jsou úplně stejná snuška keců, stejně tak, jako že díky mario kart nějaký dítě dokáže otáčet volantem nebo že nějakýho tlustoprdskýho nerda zachrání před medvědem feign death, který se naučil ve World of Warcraft. *7*
      Prostě všechno s mírou, hry jsou fajn a v rozumnym množství určitě rozvíjej kdejaký schopnosti, ale na člověku, kterej tráví 8 a víc hodin denně hraním každej den ve svym životě, se to rozhodně podepíše a rozhodně to u něj nebude nic pozitivně rozvíjet.
  • Začíná Quakecon.
  • MickeyMutant

    Desetiletý chlapec zachránil tři lidské životy tím, že ve chvíli kdy jeho babička omdlela převzal řízení auta - k jeho činu mu dopomohla hra Mario Kart.

    Cool. But how many coins did he collect?
    • Tilwaen
      Připomněls mi jeden hezký obrázek... *15*

      http://i40.tinypic.com/e0fjbk.jpg
  • John Riccitiello (bývalý CEO v EA) si je jistý, že má v souboji Battlefield 4 vs Call of Duty: Ghosts...

    Jo jo jo, hlavne zase dopočute vašim fanúšikom nech si hru hneď u nábehu zaplatia dva krát ;DDD
    • "doporučte"
  • John Riccitiello (bývalý CEO v EA) si je jistý, že má v souboji Battlefield 4 vs Call of Duty: Ghosts...

    fakt divný :D
    • Som CoD hráč a BF nemá NIČ čím by ma zaujal. Na vojačikov som sa hral ako malý, teraz chcem rýchlu inštantnú FPS zábavu bez vozidiel a nudy. Len BF fanboys si myslia že ich hra je to jediné riešenie ;-)
      • Miserius
        Prave jsi dokazal ze si to stejny myslis ty o CoD
        • Ronox
          Ani ne. Napsal to, co on preferuje. Jen ta narážka na bf fanboys. To tam psát nemusel, protože ne všichni budou takový. Oba tábory maj ve svých řadách dementy a podle mě si nemají co vyčítat. Já když jsem hrál obě hry, tak to bylo čistě na rozpoložení a času. Chtěl jsem si rychle zastřílet a nasbírat co nejvíc fragů? Zapnul jsem MW3. Pokud jsem chtěl epičtější bitky na rozlehlým prostředí, tak jsem si pustil BF3. Jediný co mě s*re je, jak tyhle značky degradujou herní publikum svýma singlama.
          • Ano, trochu to vyznie špatne, rozhodne nechcem všetkých hádzať do jedného vreca :-)
          • Miserius
            No, Black Ops 2 nemelo hroznej singl, melo ho doknce lehce nadprumernej, bavil mě *3* Ale jinak souhlasim, obe hry maji neco do sebe, hraju oboje (občas)
            • Zrovna u Blops (2) mi přijde že to Bayovství potlačili navíc mě dost baví že si tam hrají s historií a studenou válkou
            • Ronox
              Já dojel jen sérii MW a pak už se na to vykašlal. Vytáčelo mě to nucený "Bayovství" a protože nepirátím, tak jsem si už ani jedno BO nezahrál. Vím, že ve druhým díle trochu změnili náhled na to a přidali nějaký možnosti, které to ovlivní, ale už to u toho nemůžu vydržet nějak. Každopádně nedávno jsem si užil CoJ: Gunslinger a všem FPSkařům doporučuju. Dobrý postříleníčko.
          • Stejně je na střílení nejlepší CS :P
            • Ronox
              Jo to máš pravdu :) recoil a hitboxy jsou dobrá věc, ale tak bohužel dnešní casual hráč se musí cítit jako John McClane idkyž to je největší lama (AKIMBO! :D). Jaj když si vzpomenu, jak jsem jsem učil bunny hop :D
            • No ne, de vo to, že CS se diametrálně liší od většiny ostatních stříleček. Zbraně kopou, není tam ten dementní indikátor zásahu, střelba za běhu jde jen velice těžko, hitboxy fungují jak mají (když nepočítám CS:S), není tam otravný progress systém, killstreaky, perky a podobné hovadiny.... a tak dále. Proto mám CS nejradši :)
            • Ronox
              U CSka jsem proseděl část dětství + puberty. Na nějaký v1.1 jsem začíval v DDMku a pak jsme objevili na blind jednu nádhernou hernu, kde měli HL DM a CS 1.5. A pak přišel steam a 1.6ky :D To ještě měl člověk čas jak lítat venku, tak i propařit hromadu hodin u PC.
        • Povrzeno: Microsoft nechystá tiskovku pro znovuoznámení Xbox One.

          Nepochopil si ma, skôr reagujem na dnešný internetový stereotyp, že BF > COD po všetkých stránkach. Nie je to pravda, ja hovorím že 100 ľudí, 100 chutí :)
  • Franta Fuka do vily!

    Srry za spam, ale jsem ochotný udělat cokoli abych viděl Fuxofta ve Vyvolených

    https://www.facebook.com/pages/Chceme-Franti%C5%A1ka-Fuku-ve-vile-Vyvolen%C3%BDch/218106121674813
    • Pilgrim66
      Tahle s*ačka furt běží?!
    • vlastik.plaminek
      Můžeš mi říct, kdo by se nechal dobrovolně zavřít s bandou degenerovaných č*ráků? Na čtvrt roku nebo jak dlouho to běží?
      • Warriosparky
        Právě Franta Fuka. Zkoušel to, ale vypadl v druhém kole castingu, tady je jeho článek o tom, jak to probíhalo. *3*
      • Cosi
        František Fuka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit