Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Call of Duty: Ghosts se nepředobjednává v tak vysokém množství jako Call of Duty: Black Ops 2, které...

    To je dobře, aspon par lidi dostalo rozum
  • V brzké době můžete očekávat gameplay trailer z PS3 verze Watch Dogs.

    Tož pochopitelně, Gamescom...
  • Jen tak mimochodem

    Něco k počtení pro všechny, kdo tady svého času velmi silně obhajovali Tropes vs Women:

    http://victorsopinion.blogspot.cz/2013/07/anitas-sources.html
  • Chris Romwell předvedl famózní parkour na motivy Assassin's Creed IV.

    Eh, nějak nechápu, co je na tom tak famózního. Většina stopáže ukazuje jak tam běží ulicí, nebo přeskakuje objekty, který by zvlád přehupsnout i pražskej krysařík. Je tam jen pár opravdu dobrejch skoků. Obávám se, že jedinou famóznost na videu na konci bodnul skrytou čepelí.
    • Tak podle mě v tom videu nejde ani tak o toho free runnera jako o to jak je to natočené. Kdo sleduje Devinův kanál již delší dobu, tak ví, že ten člověk má talent.
      • Dan Vávra zveřejnil na stránkách Warhorse další blog (CZ), tentokrát o tom, jak hru správně prezentovat...

        přesně kvuli tomu jsem se nato podíval i já ten člověk je nejen talentovaný ale i inspirativní.
    • Vrook
      Jasný, to se to kritizuje zpoza monitoru.. bych chtěl vidět někoho z místních diskutérů, jak leze na barák jako ten týpek v minutě a půl. Tohle je, narozdíl od většiny freerunovejch videí, kde dělaj machýrky, jak přeskočej metrovou zeď a půl hodiny se na to připravujou, nejen efektní ale hlavně efektivní freerun.. nechápu co tu proti tomu lidi maj. To už hráčům videoher vadí se na pohybově náročnou aktivitu i koukat, nebo co? *15*
      • Chris Romwell předvedl famózní parkour na motivy Assassin's Creed IV.

        Tak zrovna ten barák patřil mezi to málo co za něco stálo. Jinak se odvážím tvrdit, že nejmíň polovinu bych zvládl taky, a to nejsem nijak extra nadanej. Dokážu ocenit parkour, freerun apod., ale tohle je fakt slabota. Půlku stopáže prostě běhá po chodníku nebo skáče lidem přes jídlo na stolech. Kdyby na sobě neměl assassinskej ohoz, se kterym se tohle video po světě prezentuje, neštěk by po něm ani pes.
        • Vrook
          No vidíš, já na tohle video třeba narazil úplně jinde, AC oblek mě nezajímá a nepřikládám mu za to žádnej kredit a bavilo mě to čistě z důvodu, že je to dobrý freerunový video. Jestli freerun provozuješ, nebo alespoň sleduješ, tak musíš pochopit, že to neni jen o přeskakování co nejvyšších překážek, ale že je to o tom, co to má v názvu - o běhání, plynulosti pohybu, eleganci a využívání rychlosti, do který se samozřejmě musíš během dostat. Možná jsi příznivcem takovýho toho dnešního klasickýho parkouru, kdy si danej člověk vybere nějakou překážku a pak natočí video, kde se na ní třičvrtě stopáže připravuje, pak jí přeskočí jak nějakej neohrabanej orangutan a všichni mu začnou tleskat a na YT má stovky tisíců views.. O tom freerun neni. Freerun je elgantní a estetickej a hraničí s uměním. Nemluvě o tom, že freeruning neni jenom o pohybu, ale má svou vlastní filosofii.
  • posila

    Fanoušci Watch Dogs mají jasno - Aidena Pearce by měl ve filmu hrát Tom Cruise (37%), Robert Downey...

    Moc nechapu, jak se muzu rozhodnout, kdo by mel hrat postavu ze hry, ktera jeste nevysla?
  • Drakens

    Vývojářské studio Eden Games hlásí návrat.

    Hmm jsem zvědav na co chtějí navázat kdysi měli dobré značky, ale ty už prodali :-( Nu uvidíme.
    • rancor1223
      Tak studio snad není o značkách které vlastní, ale o tom jak kvalitní hry dokáže produkovat, ne?

      Z Nordic Games taky vlastnictví Supreme Commandera nebo Red Faction nedělá dobrý studio...
      • Drakens
        tj ale nemůžou v nich pokračovat a to je dle mého škoda.
        • rancor1223
          To by vadilo jen u značně příběhových her, případně sérií s rozsáhlým světem (které by bez licence nemohli dále rozvíjet). A jestli koukám na správné Eden tak ti dělali snad jen závody.
  • A day with Wasteland 2

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/08/01/a-day-with-wasteland-2/

    Polde článku to vypadá na dost věrohodný a logický svět. To je skvělé.
    Navíc vybrali o zhruba 1M více oproti "borcům" od Shadowrunu a když to srovnám co zatím víme o Wastelandu 2 tak je o mnoho propracovanější a určitě za to pouze nemůže 1M navíc. Ta logika v questu s prasaty, to prostě borec vymyslel a dal si tu práci.
    Kde asi soudruzi od Shaduwrunu udělali chybu?
    • Koukám, že tvá křížová výprava stále pokračuje. S touhle zarputilostí a fanatismem brzy určitě předvedeš vývojáře před boží soud, kam patří. Ale dovolil bych se jen takovou malou poznámku k tvé dokonalé a neochvějné logice - 1 milion dolarů je docela dost peněz na vývoj (a víc jak o třetina toho, co se vybralo na Shadowrun). Chápu je že pro tebe je to asi něco nepředstavitelného, ty na nějakou tu nulu asi nehledíš, ale věř mi, je to docela dost.

      A vzhledem k tomu, že grafici v inXile asi pracují poslední dobou zadarmo, tak je to ještě víc.

      Ještě takovou otázečku na konec. Kolik si do Shadowrunu dal peněz? Nebo ti někdo z vývojářů zastřelil psa?
      • Jan

        Já to koupil v předprodejí *3*
        • Aha, chápu. V tom případě je to ale jen tvoje blbost.
      • Vrook
        Imho mu spíš vojeli mámu.
        • Zato ty jsi se možná narodil, ze špatného vrhu podle laciných osobních urážek na internetu. Kdyby jsi to napsal slušně jako uživatel před tebou je to naprosto OK.
          • Fanoušci vesmírného titulu Star Citizen příspěli na vývoj hry již 15 milionů dolarů.

            +1
            • -1
  • Men of War: Assault Squad GOTY Steam Key

    Tady máte, je to součást bundlu, ale zrovna tuhle už mám, tak snad to využije někdo, koho bude bavit ;) GDTIK-LYDI4-BA0XJ A napište aspoň, když si to vezmete, ať to pak lidi nezkouší zbytečně....
    • Kompletní King's Bounty a Men of War + 2 datadisky *8* Asi si začnu kupovat hry jen z Humble Bundle stranek *1*
    • díky
  • Malleth

    F*cking Infamous

    http://www.youtube.com/watch?v=Rlm-AFVzDcc&feature=youtu.be&cid=US_PS4_Infamous%3ASecondSon_20130801_10365964&noredirect=1

    *8* *8* *8*
    • Tilwaen
      Wow, to vypadá dost zajímavě *4* Chudák moje stařešinová GK, asi by takové krásné particle efekty pořádně nerozjela *15*
  • RakeW

    CoJ: Gunslinger

    Poměrně netradiční prezentace vizuálního stylu nejvykutálenější střílečky letošního jaroléta:

    http://youtu.be/KdoEOGkgmN8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit