Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata

    2 Trial klíče do Killing floor

    Včera jsem na Steamu koupil Killing floor a dostal jsem 2 trial klíče, který na nějakou blíže nespecifikovanou dobu odemknout plnou hru. Nemám je komu dát, tak jsem se rozhodnul nabídnout je tady. Prosím jen vážný zájemce, kterým se hra zamlouvá.

    Je to 1st person střílečka, v níž na zvolený mapě ustáváte vlny zmutovanejch nepřátel. Po skončení každý vlny si jdete za vydělaný peníze nakoupit arzenál. Žádný cestování, žádnej průzkum, není to jako L4D. Jen čistá poctivá řež. K dispozici je několik tříd, zbraně mají solidní feeling, nepřátelé jsou variabilní, spolupráce nutná. Šlape to na nějaký archaický verzi Unreal enginu, takže to dobře jede i na slabších počítačích, samozřejmě za cenu slabšího vizuálu. Casual hráčům se to může po čase zdát stereotipní, je to čistá rubačka. Za to podle mě dost slušná *3*

    Kdyžtak mi hoďte sem poznáku, že o to máte zájem a pokud nechcete zveřejňovat svoje Steam ID, tak mi to pošlete na tendleten tiscali mail. Když tady uvidím poznámku, tak si to tam vyzvednu a prvním dvěma to pošlu *3*
  • Ataker

    EA a The Walt Disney Company pracují na nových Star Wars hrách, které poběží na Frostbite 3 engine.

    *14* yes!
  • Malleth

    EA bude mít na starosti nový Star Wars hry

    http://www.playstationlifestyle.net/2013/05/06/disney-partners-with-electronic-arts-ea-in-charge-of-star-wars-games/

    Třikrát hurá a mě jebne.
    • Vrook
      OOOH BOY..

      Jsem se těšil, jestli se někdo schopnej ujme třeba pokračování Republic Commanda.. Ale o pokračování s mikrotransakcema a "PRESS X NOT TO DIE" fakt nestojim *9*
    • taký Battlefront 3 od DICE na Frostbite3 engine by som si vedel predstaviť.
      • Malleth
        To vidim jako jediný pozitivum
    • Obsidian

      tad doufám že se ještě dohodne s Obsidian kterej by moc rád udělal RPG ze světa Star Wars
  • Je škoda, že třeba poslední tři Naruto ultimate ninja storm hry tu nikdo nezrecenzoval... Pro fanoušky anime jsou to výborné hry, recenze by bodla, nebo alepon, kdyby se jim zde věnovalo více článků :)
  • MMO titul Defiance je teprve měsíc venku, a už si ho vyzkoušelo přes milion hráčů.

    Každou novou MMO si vyzkouší milion, všichni ale víme, jak to dopadne.
    • tak seriál je zatím docela koukatelnej (hlavně kvůli Julii Benz), takže by to mohli držet fanoušci...
      • rancor1223
        Jo, neni to špatný. Sice to vykrádá snad každej alespoň trochu sci-fi seriál, ale špatný to neni.
        • :) já jen furt doufám, že se to nezvrhne v další z řady "sci-fi beverly hills" a bude to víc o tom post-apo prostředí a tak, ne láska sex něžnosti...
          • rancor1223
            Tak toho bych se trochu bál, mě to zatím dost připomíná Eureku říznutou BSG. Na zpracování by taky mohli trochu zapracovat. Sice chápu, že to není HBO, ale taková SGU měla efekty a prostředí mnohonásobně lepší. Celkem to zachraňuje dobrý obsazení (viz zmíněná Julia Benz).
  • God-of-War

    MMO titul Defiance je teprve měsíc venku, a už si ho vyzkoušelo přes milion hráčů.

    Ja sem jednim z nich a sem spokojen:)... Je to fakt gute.
    • Hm...ja hral betu a ta me přišla otřesná...to se to postupem času zlepší, nebo to prostě jen mě nesedlo?
      • Je to otřesný v tom slyslu, že to je děsně průměrný. Tak 5-6/10 podle reálné stupnice (8/10 podle té používané v herním žurnalismu).

        Osobně mi bety taky nesedly. Prostě TPS s většinou náplně podobnou jako GW2 - eventy, co se zvrhávají v chaos. Ale zase pokud někoho baví scifi a chytl ho seriál, tak ho chytlo asi i toto.
  • 6 minut nových záběrů ze zrušené hry Star Wars: Battlefront 3.

    Nova taktika spolecnosti, o hre mlcet, pak ji zrusit a az pote ukazat svetu videa a fotky *2* Ale vypada to teda suprove
  • montatatana

    6 minut nových záběrů ze zrušené hry Star Wars: Battlefront 3.

    Teda to vypadalo necekane dobre!
    • Meh. Nevidím moc rozdílů oproti BF2. Stejně krkolomné animace i zvláštní modely, jen mapy vypadají větší a přibyly efekty.
  • 60 minut bonusového obsahu v Assassin's Creed 4 a Watch Dogs získají majitelé PS3 i PS4 verze.

    ...............WTF?
  • 6 minut nových záběrů ze zrušené hry Star Wars: Battlefront 3.

    Nevím, jestli mám plakat, nebo být naštvaný. Taková nádhera a ti idioti to zrušili. Jsem rád, že Disney zavřel LucasArts, ti magoři si o to prostě říkali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit