Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89

    Gamers Changing The World

    Celkem zajmave: http://www.youtube.com/watch?v=bmTdZP-J7t4 streamuje na twitch LoL a vsechny penize ze subscription dava na charitu. Na idnes a novinkach to asi neuvidime jako clanek :)
    • Ronox
      Uvidíme co s tím udělám :)
  • ucho

    Call of Juarez: Gunslinger

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/

    zajímavý, předobjednávka za 12 dolarů (s kuponem) a dostanete navíc Call of Juarez: Bound in Blood
    jsem nečekal, že ten Gunslinger bude tak levnej...
  • holec89

    Další DLC bojovnicí, která doplní soupisku Injustice: Gods Among Us, je Batgirl.

    tak to jsem rad, ale zajmavejsi me prijde batwoman (aspon podle aktualnich komiksu)
  • Sapphire Launches the Radeon HD 7790 SimCity Edition

    Tom's Hardware: http://tinyurl.com/cr2kvob

    Omlouvám se za tinurl, linkovací skript stále neumí čárky.

    "The graphics card itself features reference clock speeds, 1 GB of GDDR5 memory and requires a constant internet connection to render."
  • Další DLC bojovnicí, která doplní soupisku Injustice: Gods Among Us, je Batgirl

    Takhle se to dělá, každá další postava hezky spoplatněna... Není nad kvalitní DLC. Jen tak dál!!
  • Fanoušky Battlefield 4 jistě potěší nový screen.

    Proč tam doprdele dávají pořád takovej color correction? Takové vybledlé barvy. Akorát to kazí zážizek.
    • bez "Cool" factoru a přeplácanýho Post procesingu by to byla lepší hra, ale je to EA
  • smejki
    Candies, fuck yeah!
    http://candies.aniwey.net/
    • ucho
      tak co, už jste někdo zabil chucka norrise?
    • Viktor_H
      Ty vole co to je?!

      EDIT: Vy všichni v tomhle vlákně jste divný! *1*
      • No tak hlavně, že ty jsi helikoptéra! *2*
      • smejki
        Hlasuji, toto je kvalitní názor!
    • neví někdo jak se vyhnout tý volovině před hradem jak tě vždycky pošle zpátky? už sem uplně zoufalej :(
      • smejki
        vem si berserker potion, anebo čekej na štígro
      • ucho
        no to jsem taky moc nepochopil, párkrát jsem prošel hned, většinou ne. ale není to nekonečný. někdy u 17k candies už přestanou z hradu nepřátelé chodit a dojdeš tam. takže je to i dobrej level na přilepšenou :D
      • chce to mít štěstí, prostě se musíš dostat do hradu dřív než tě to trefí
    • ringmancz
      nějaké pomalé to teď je. že by moc lidí sbíralo bonbony a lízátka?
      • ucho
        taky jsem si všiml. a kurnik už jsem skoro zabil draka, už měl jen 100HP... no zítra ráno ho dorazím :D
        • Black_Hand
          no me to ted neskutecne nastvalo, kdyz jsem za 360k kupoval bonbony a dostal jsem za to jen 5k. wtf?
          • Black_Hand
            20k nebo 25k. 100lp/sec jsem mel docela rychle.
            • smejki
              potvrzuju že stačí něco kolem 17410
            • rancor1223
              100lp/s je už asi při 18k zasazenejch lp. Rozhodně pod 20k.
          • ucho
            tuhle chybu jsem udělal jen jednou :D
            • ucho
              uf, tak to už ti neřeknu, ale na to maximum se dá dostat velmi rychle, sázej, sázej. já mám teď nasázeno 300 tisíc, ale myslím, že to maximum je někde kolem 30 tisíc.
            • ringmancz
              kolik musím zasadit aby mi to dávalo víc než 100lp/s?
    • ucho
      jsem moc nepochopil, k čemu je dobrej měděnej meč, když s ním člověk stejně umře...
      • smejki
        to jsi dál než já *1*
        • ucho
          no ta poslední otázka žáby mi dává zabrat, ale už bude diamantovej meč :D

          edit: tak žábu jsem udolal :D
          • smejki
            tak ta byla velmi vypečená, ale i tak jsem dýl seděl nad tím, čím bych měl chtít být.
            • ucho
              tak po zabití draka už candies lítají taky pěkně :) ale peklo je peklo :D
            • Black_Hand
              a ja se bal, ze chytnu cukrovku, kdyz budu zrat ty bonbony :).
            • ucho
              tak to já už mám 350HP a pořád se moc nechytám no, to chce asi nechat běžet dlouho :D ale tak předtím jsem šel na draka se 117HP :D
            • rancor1223
              Jíst Candy sice HP přidává ale hroxzně málo. Sežral jsem toho 110k a mám 312HP
            • ucho
              ježiš dík :D
            • Erendiel
              Když sníš candies máš víc životů to by možná mohlo pomoct... ale pokud tě zabije hned nevím nevím.... ještě tam nejsem ale už za chvíli cítím to
            • ucho
              teda ale s drakem mám problémy, ten mě zabije prakticky hned, proměna v želvu nepomáhá, ještě asi vyzkouším ten lektvar na nezranitelnost, ale nevím pak...
            • Erendiel
              Celkově je zajímavé jak je ta hra svým způsobem návykově zábavná. Lítám po netu a sem tam na to hodím oko něco koupím ... má to své kouzlo :D
            • smejki
              no mě to napadlo, ale řek jsem si že tak blbá odpověď to bejt nemůže a nenapsal ji. Což je paradox, páč jsem potom v zoufalství zkoušel cokoliv *1*
            • Erendiel
              Na to jsem přišel hned :D to bylo jasné je potřeba zalichotit žabce... ale na poslední otázku... to už jsem byl nucen svou nízkou inteligencí použít internet... a ta "odpověď" by mě vážně nenapadla :)
          • smejki
            úúú, já pohodil 1130 cukrátek na zem
            • ucho
              no já jich prošustroval snad už 2000 na nápojích a prohraných bitvách. a teď jsem zvědav, jak získám 40 tisíc lízátek pro čaroděje :D

              edit: no už mám 11 lízátek za minutu. jdu do hradu :)
              edit2: tak to půjde rychle, už je to 1 lízátko za sekundu :)
              edit3: maximum je asi 100 lízátek za sekundu
          • Co byla odpoved na vec ktera jde za limity naseho universa? :D
            • rancor1223
              Taky na to nemůžu přijít. Úplně vidim, že to bude nějaká blbovina.

              EDIT: Ok, fakt to bylo docela stupidní...
            • ucho
              přeci nebudu prozrazovat :D ale zase tak těžký to není... dostaneš za to jen pět berserk nápojů
  • pozeram ze tento mesiac ma vyjst W40k Dark Millennium?
    co je na tom pravdy?
  • Ferdis2

    Crystal Dynamics v brzké době odhalí novou hru, která má mít skvělé prostředí.

    Skvelým prostredím u Crystal Dynamics je len Nosgoth. *4*
    • come drink from us!
  • holec89

    Level

    tak nam burda zrusila casak level :( (ale horsi je, ze umrel kytarista slayer)
    • vlastik.plaminek
      Jo, Hanneman mě taky dostal. Venku je hnusně a ještě takový poj*b při pátku.
    • fizola
      Zvláštny to deň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit