Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola

    South Park: The Stick of Truth vyjde ještě letos, potvrdilo Ubisoft.

    http://www.youtube.com/watch?v=P3ALwKeSEYs
  • Nové Nvidia ovladače přidaly SLI profil pro Human Head 2, což by mohlo být kódové označení pro Prey...

    Human Head bylo Tech Demo od nVidie co ja vim. A Human Head 2 ma bejt Pray 2? No... to pochybuju! Vidim to spis na shodu jmena vyvojarskyho studia a novyho dema nVidie...
  • Black_Hand
    je libo Far Cry: Blood Dragon za $12.74 s 25% slevou na green man gaming (pozor, tentokrat nejde o steam klic). voucher: GMG25-42GVN-KJTKK
  • ucho

    Rozbor všech trailerů ke hře Grand Theft Auto 5 odhalil 84 vozidel, se kterými se uvidíte v plné hře.

    1) na tom odkazu čtu více než 80, odkud se vzala informace v bleskovce o 84?
    2) tím "vehicles" se předpokládám nemyslí "vozidla", ale dopravní prostředky. počítají tam přeci i helikoptéry a letadla...
    • ringmancz
      na tom webu je 84 obrázků, tak asi z toho
      • ucho
        aha, koukám, ale například 12 a 29 jsou přeci stejná auta... a na některých obrázcích je prostředků víc...
  • Rozbor všech trailerů ke hře Grand Theft Auto 5 odhalil 84 vozidel, se kterými se uvidíte v plné hře.

    No, ale i já bez lupy vidim ze tam maj jedno auto 3x
    • Mají tam strašně moc chyb, není to ani tak seznam jako spíš pexeso, i to letadlo který v jednom traileru trevor řídí a v dalším leží na křídle je naprosto viditelně to stejny, jenom v jiné barvě
  • Malleth

    Představitel Raidena Quinton Flynn prosí o návrat Davida Haytera jako Snaka

    http://www.playstationlifestyle.net/2013/05/02/raidens-voice-actor-quinton-flynn-david-hayter-is-snake-please-bring-david-back/
  • Hanzales

    Příští Sonic se pravděpodobně vrátí ke svým křenům, bude se nazývat Sonic Excursion a vyjde v listopadu.

    Křenového Sonica bych bral :) Ty první plošinovky jsem hrával jako strhaný a i nedávno jsem sáhl po nějakém emulátoru, ty pozdější 3D verze mně už pak vůbec nebavily :/
  • žaloba the War Z

    petice, která má iniciovat podání hromadné žaloby na podvodníky z Hammerpointu, tvůrců paskvilu jménem the War Z ... kdo můžete, podpořte!

    http://www.thepetitionsite.com/531/555/583/petition-for-a-class-action-lawsuit-against-hammerpoint-interactive-creators-of-the-warz/
  • BelaJBB

    PS4 je srovnatelné s PC z roku 2014/2015, říká Guillaume de Fondaumiere (Co-CEO Quantic Dream).

    Logický nezmysel nehodný publikovania a to z 3 dôvodov :
    1. Pokiaľ Guillaume de Fondaumiere nemá vešteckú guľu, nemôže vedieť aké bude "PC v roku 2014 alebo 2015" (rozpätie jedného roka je vo vývoji HW navyše pridlhé obdobie)
    2. Nie je zrejmé o akom PC hovorí, lebo je rozdiel medzi top high PC a PC priemerného hráča.
    3. Pri rôznorodosti hráčskych PC skladaných zo samostatných komponentov je to celkom úsmevný výrok.
    Starí Rimania hovorili qui bono (qui prodest), teda v koho prospech, na koho úžitok. Parafrázujúc by som povedal - pozri kto to hovorí. A ajhľa manažér dvorného štúdia pre Sony. A keďže jedným dychom spomína PS4, ide o obyčajný PR cielený na potencionálnych zákazníkov, akých sme tu už mali a aj budeme mať v súvislosti s next gen konzolami čoraz častejšie. Nič viac a nič menej.
    • :/ No já si troufám tvrdit , že myslí mainstream PC z těch budoucích let ..... Přece jen procesory s revizí která má být uplatněna v PS4 ještě nekoupíme , totéž paměti nám tikají pomalej no a grafické jádro ... to bych typoval do horní poloviny současného výkonnostního žebříčku .
      Takže možná už doma máte PC s hrubou výpočetní silou budoucí konzole .... ale jako vždy proprietální technologie budou těžit z optimalizace .
      • BelaJBB
        Troufám ... že myslí ... tipoval ... možná ...
        Ja som neporovnával. Poukázal som len na to, že NIKTO nevie, ako bude vyzerať PC v rokoch 2014 - 2015 a preto ho nie je možné POROVNÁVAŤ.
  • Viktor_H

    PS4 je srovnatelné s PC z roku 2014/2015, říká Guillaume de Fondaumiere (Co-CEO Quantic Dream).

    *1* Mám lepší železo už půl roku, tak co to kváká.
    • PS4 je srovnatelné s PC z roku 2014/2015, říká Guillaume de Fondaumiere (Co-CEO Quantic Dream).

      nejvetsi hovadina co mohl vypustit nejakej CEO Troll z naprost nezname firmy. PS4 je srovnatelne s PC z roku 2014/2015, ktere ovsem uz ovsem od roku 2005 lezi v bazaru.
    • risa2000
      Přečti si rozhovor s Markem Cernym na gamasutře. Nepřijde mi, že by se něco, co je na trhu jako PC, blížilo tomu, co má být PS4. 8 GB super rychlé unifikované paměti, speciální architektura, která umožní konzoli vypnout pro jednoduché činnosti. Grafika už dopředu navržená tak, aby mohl počítat fyziku, nebo AI...
      Navíc, když uvážím, že tam nebude overhead Windows, DirectX a nepoběží tam 50 dalších services a procesů, tak si myslím, že ač papírově ne špičková, může být pořád rychlejší než nejrychlejší dnešní PC.
    • No ono jak se to vezme. Když se podíváš na PS3 to už je taky výkon 3 pod nulou a podívej se např na takové Uncharted, nebo God of War. Konzole mají velkou výhodu v tom že nemusí živit nenažraný operační systém.
      • Konzole využívají potenciál svýho hardwaru na 100% protože je ten hardware dedikovaný. Je to něco, co se na PC nepovede nikdy realizovat, protože jsou to odlišný stroje. Je to především optimalizací samotných her konzolím na míru.
      • GlaDOS
        PS 4 má vyhrazen celý 1 GB paměti pro systém. Takže ano, i konzole musí nějak živit systém.
      • Ronox
        no a hlavně se vývojáři zaměřují na jednu architekturu v případě exkluzivních titulů. Proto exkluzivky mají takhle dobrou grafiku. Je to jako u iOs vs Android vs WP. Jakmile se vývoj musí přizpůsobovat, tak se taky osekává.
        • Jenže v době vydání byl hardware PS3, respektive XBoxu 360 úplně někde jinde, než tehdejší PC a grafický náskok smazávaly PC hry docela dlouho. Dnes už to tak není a každý druhý hráč má doma lepší sestavu, než jakou má PS4. Jestli existuje důvod, proč způsobí PS4/XBOX720 novou revoluci v grafické kvalitě, tak to je jenom krátkodobé odpoutání od fixace na zastaralý hardware.
          • Znalci

            Aha. Každý druhý má 8 GB GDDR5 paměti.
            • Taky si říkám. Nejde jen o GDDR5, PS4 není "PC v krabici", její architektura má oproti PC tuny vychytávek zaměřených na výkon ve hrách, pěkně je to popsáno tady http://www.gamasutra.com/view/feature/191007/inside_the_playstation_4_with_mark_.php Je to ale dost technický článek. Nejde to porovnávat podle počtu gigahertzů na papíře.
          • Ronox
            Já se tu nehádám a ani jsem nenarážel na ten výrok, ale na diskuzi, kde zmiňoval exkluzivní tituly. Já nejsem žádnej honič grafiky, ale jde mi víc o hratelnost a příběh. Bavil jsem se u famicomu stejně jako se dneska bavím u dnešních her. Mně je nějaká grafika BF4ky u zadku pokud mi to nedá něco, co by mě hned vzalo. Vcítil jsem se do kostičkovanýho Maria stejně jako do Bookera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit