Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.gamersgate.com/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection
    Kolekce dungeons and dragons za směšných 6euro.Je tam všechno až na Neverwinter Nights.
  • Pokud budete ve hře Killzone: Shadow Fall zasaženi nepřítelem, změní světelný panel ovladače PS4 barvu...

    tak to je vychytávka jak stehno. určitě mám čas se podívat dolů na ovladač a podívat se na barvičku jak to změní, úplná husťárna. už nevědí co udělat za novinku, tak vymýšlej kraviny. kvůli tomuhle si tu konzoli určitě nekoupím
  • MickeyMutant

    Pokud budete ve hře Killzone: Shadow Fall zasaženi nepřítelem, změní světelný panel ovladače PS4 barvu ze zelené na červenou.

    Bloody controller! So real...
  • Paulcz

    Pokud budete ve hře Killzone: Shadow Fall zasaženi nepřítelem, změní světelný panel ovladače PS4 barvu...

    ? :D
    • Jojo, strasne dulezita featura :D Pokud me neco bude zranovat a nebudou mi svitit ruce tak vim ze me trefuje pritel...
      • ucho
        tak jako kdo ví, co všechno se s tím bude dát dělat. možná se objeví nové typy QTE, kdy na tom displeji budeme v různých situacích hrát tetris nebo provádět další záludnosti...
        jinak červeně to může svítit i bez toho, aby to v noci vypálilo oči...
      • frag.ment

        Pokud budete ve hře Killzone: Shadow Fall zasaženi nepřítelem, změní světelný panel ovladače PS4 barvu...

        Doufám, že se to světlo na ovladači bude dát vypnout.. Už vidím, jak večer hraju a na TV se mi to světýlko bude odrážet :-(
        • No určite to bude otravný, když budes v "temny" mistnosti koukat na telku a pod očima ti něco blikat, vždyť to nemohl nikdo testovat. Ja mam pod televizi subwoofer, kterej taky pořád bliká a po jednom dni jsem si musel vyrobit kryt na ten displej protoze to otravovalo a ničilo oči... Podle prvni ukázky to bude ala CoD, takže to bude nonstop blikat a akorát z toho dostanem nějakej záchvat
          • Sony Ambilight ;) .... lepší než rudnoucí obrazovka ;)
  • Viktor_H

    Fergus Urquhart a Ray Muzyka DICE 2013

    O budoucnosti RPG... Někoho to asi nepotěší: http://www.youtube.com/watch?v=n330vRSLZuk
    • smejki
      mám kickstarter, jsem v pohodě. Zatím. A budu úplně v klidu, až se potvrdí, že Fargo není břídil ^_^
      • Viktor_H
        Výběr mých nejoblíbenějších komentářů (ten poslední je nejchytřejší...):
        "RIP Bioware/Obisdian"

        "Cunts!"

        "Ray you are the son of Satan, all that talk of new business models, social gaming, monetization, gamer behavior patterns, I guess EA really did a number of your soul huh."

        "In reality they just showed up, to contest each other on who had the ugliest shirt!"
        • smejki
          jo, strašný shitstorm. Jako když Fargo promluvil o "social feature" pro Wasteland 2
    • Po takových ohavnostech jako ME3 a DA2 nebo SWtOR, tak silně pochybuju, že kdokoliv se zdravým úsudkem bude stále mít jakejkoliv zájem o RPG z Ameriky.
      • Viktor_H
        Dvě hry z tebou jmenovaných jsou kanadské... A zájem nepochybně bude, čísla hovoří jasně. Ale nepochybně bude kvůli stále většímu důrazu na online prvky oheň na střeše...
        • Promiň, měl jsem na mysli prostě z toho regionu. No jo, ach ta čísla. Ta jsou skličující. Já bych řekl, že oheň na střeše bude kvůli tomu, že některé společnosti jaksi snižují kvalitu her. Prostě ve všech směrech. Když už jsem jmenoval, tak stačí shlédnout posun DA2 oproti DA:O a je to jasné.
          • Viktor_H
            Kvalita tebou jmenovaných her je velmi subjektivní záležitost. Co je však objektivní, jsou očekávané reakce určité skupiny hráčské komunity na stále významnější roli online prvků v RPG žánru (a her obecně).
  • GlaDOS

    Dotazník

    Hrajete nezávislé hry? Pokud chcete, vyplňte tento dotazník, který se jich týká. Děkuji.
    • x_ander
      Vyplněno.
  • Scéna z reálného života, která je jak vystřižená z GTA (doplněna o HUD ze hry).

    tak to je husty i bez hudu
  • Scéna z reálného života, která je jak vystřižená z GTA (doplněna o HUD ze hry).

    Někteří lidé jsou strašné hov*da!
  • ucho

    Cosplay kvantového fyzika Roaslind Lutece z Bioshock Infinite.

    1) Rosalind Lutece
    2) je to ženská

    ach jo, bleskaři... ach jo :D
    • braveman
      Že jde o ženu samozřejmě vím, ale použít třeba "kvantová fyzička" mi přišlo divné. V praxi to není nic zcela neobvyklého, když žena používá mužské označení profese...
      • ucho
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Dana_Dr%C3%A1bov%C3%A1
        "jaderná fyzička" je například zcela korektní.
        teď otázka, co zní víc divně :) jestli "kvantová fyzička", což je korektní výraz, nebo že je to podle té bleskovky chlap...

        čeština používá k označení i mužské profese, ale panuje obecné doporučení, že by se profese měla převést na profesi ženskou.
        samozřejmě záleží, jak to zní (u všech profesí to tak jednoduché není), v češtině je však důležité i to, aby z toho bylo poznat pohlaví (proto má český jazyk přechylování). v této bleskovce je to konstruováno tak, že po přečtení z toho plyne jasný chlap, což je chyba.
      • Vrook
        Polský fyzik Marie Curie-Sklodowska třeba? *4*
    • Vrook
      haha Roasted Lettuce
  • scháníte půjčku?...není problém koukněte se zde na http://finance-pujcky.eu
    • ucho
      tak to už musí být velká zoufalost nabízet půjčku do této diskuze :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit