Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Onpaperwings si vyzkoušela, jaké to je být v kůži (resp. oblečení) Evy z Metal Gear Solid 3:...

    LOL ten Solid Snake tam :D Takovej Jarmil....
  • Mass Effect mikina

    Mikina Mass Effect za 88 dolaru... chce se mi z toho blejt. ZA 88 dolaru sezenete neprustrelnou vestu (bez neprustrelnych platu samozrejme), ve ktere sice budete vypadat jako idioti, ale porad lepsi nez v ME mikine.
    • MrSanta
      Někdo chce vestu, někdo chce mikinu. Co je na tom divného? Já bych koupil hned ten hrnek, kdyby se to prodávalo i u nás. Musíš mít hodně slabý žaludek, když tě taková informace nutí ke zvracení.
  • MidnighT91

    V nové epizodě seriálu Simpsonovi se objevují odkazy na Portal a A Game of Thrones.

    Včera jsem se na to zrovna díval a chtěl jsem sem o tom napsat :)
  • Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.

    tohle me fakt pobavilo,ty zvuky strelby v metru bych chtel do hry,tam by to i sedelo :-)
    • Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.

      není lepší běhat venku, když je hezky *5*
      • "Hezky" je dost subjektivní pojem.
      • N - ení lepší držet rypák - když si na herním webu - ? *12*
  • God-of-War

    Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Ta mikina je šílená *8* *11*
    • MrSanta
      Souhlasím, ale ty klasický kapucovky jsou dobré. Klidně bych si něco takového nechal koupit třeba k svátku. A ještě se mi líbí hrneček a čapka. Ty já tuze rád *1*. Trička mají také docela pěkné, pin-up motiv s Mirandou a Tali je pěknej.
    • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

      Ale pobavili ma popisky pri prvych siestich trickach :D
      http://biowarestore.com/mass-effect-mens-tshirts
  • Ringwraith

    Hry zadara

    http://www.cdaction.pl/seriale/

    Registrujte se, aktivujte si account, klikněte Supreme Commander a na email vám přijde CD klíč pro Steam na Supreme Commander + datadisk Forged Alliance, osobně odzkoušeno.

    Ostatní hry jsem nezkoušel, ale prý jde o retail klíče, co nejdou do Steamu, takže hru musíte stáhnout někde a zadat klíč přímo do ní.

    Jedná se o polskej časopis.
    • Jazz
      Dřív tam byl i Dark Messiah Multiplayer, ale díky mě a pár dalších coal farmerů jim došli *13*
    • Xspy

      Pochopil jsem to tak , že se jedná o polský časopis , co rozesílá klíče ke svým bundlovaným hrám .... což je divné vzhledem k tomu že klíč dostanete i když nemáte časopis .

      Třeba já vidím , že tam je i ARMA II .... no a to by mne zajímalo jak se bude chovat ten klíč co mi došel . Protože i když mám na skříni nerozbalený Arma X , tak různé pololegální verze vlastně chgrání jen ten klíč .

      Tedy ale výběr je to pěkný . To jako vše už bylo u Časopisu ?
      S tím Steamem a Supreme Commanderem .... nejsem si jistý , jestli si kvůli tomu nechat zabanovat účet se stovkami zaplacených her .
      • Ringwraith
        Jo, podle všeho se jedná hry, co byly u časopisu. Supreme Commander byl v lednu.
    • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

      Zkoušel jsem klíče ze všech her Steam sežvejkl jen na Supreme. Každopádně díky za hru.
      • Ringwraith
        Hmm, tak to sedí s tím, co jsem k tomu slyšel.

        No, ostatní pak nemají moc cenu, když v tom případě můžeš hru rovnou pirátnout - klíč ti sice otevře mulťák, ale pochybuju, že bude těchto starších titulů hranej.
    • Miserius

      Supr, jen abych za mesic nedostal ban :)
      • Level za 250 ?

        Hmmm a neposílá někdo ten časopis do ČR ?
      • Ringwraith
        Je to legitimní polskej časák, nebál bych se.

        No a když kdysi dávno unikly na veřejnost promo kódy na Dirt 3, tak to nejhoší, co se lidem stalo bylo odebrání oné jedné hry z účtu.

        Pokud má někdo opravdu obavy, tak si vždy může založit novej Steam účet.
        • Vrook
          Nevim jestli je vůbec vhodný spojovat slova polský a legitimní. Naštěstí se nejedná o potraviny..
          • CD projekt se ti taky nelíbil ? ... Pokud vím , tak právě oni i u nás prodávali Flatout za 300 Kč a po nich zase veta ....
            Ne všechno Polské je špatné , ale my jsme přece něco víc ... u německých hranic s holými zadnicemi ale hrdí .... a slepí .
          • Ringwraith
            No tak polské potraviny jsou jiná věc... jo, takovej Lidl, tam bych se bál vlízt.
  • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Lulz?! Takhle hnusnou mikinu jsem snad ještě neviděl. :) *16*
  • (Nyní již bývalý) viceguvernér Jižní Kalifornie utratil přes 12 tisíc dolarů z peněz určených...

    drobná chyba... je to Jížní Carolina a ne Kalifornie
    • braveman
      Ani v jednom jsem v životě nebyl :p
  • Max payne 3 screenshoty!
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/22501/max-payne-3-screens-the-streets-of-new-york.html
  • MidnighT91

    Luxusně vypadající, doma "na koleně" vyrobená steampunková verze Portalové pušky.

    Tak ta je mocná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit