Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS

    Atari, Wizards of the Coast a Overhaul Games pracují na rozšířené edici Baldur’s Gate a Baldur’s...

    Prosím, ať engine vylepší i u Planescape Torment. S tou modifikací na lepší rozlišení se to nedá pomalu hrát, tak to padá.
    • Já jsem hrál s modifikací, dohrál s modifikací a hra nespadla ani jednou (modifikoval jsem podle GoG fóra)
      • GlaDOS
        Tak to ti závidím. Mně to padá každou chvílu. A to tam mám snad všechny možné patche. Způsobuje to widescreen patch. Hodně lidem to při nahrávání menší lokace padá, stejně jako mně.
  • Cahir
    Baldursgate.com - stránka už je funkční.
  • Cahir
    Tak nakonec jde prý o BG Enhanced Edition. Lepší než nějaká blbost na tablet řekl bych. No a určitě výborná zpráva pro lidi, kteří sérii ještě nehráli. No nic, třeba bude můj další průchod hrou lepším zážitkem.

    Hra by prý měla vyjít v létě.
    • MrSanta
      Tak to je pro mě dobrá zpráva. Teda "dobrá", vzhledem k tomu, že na léto jsem si plánoval DE:HR a F:NV. Teďko nevím co dřív a kde na to vzít čas. Scheiße *3*
    • ucho
      no já hru ještě nehrál, proto jsem si ji o vánocích koupil :) tak teď jestli je to tedy pozitivní zprává i pro mě :D
  • Nejlépe hodnocenými hrami v novém čísle Games TM č. 120 se staly Mass Effect 3 a Journey s devítkou,...

    Mass Effect 3 a Journey... Pokud jde o mě, bezproblémové nádherné a originální Journey by si zasloužilo klidně i tu desítku, zatímco zabugované, vizuálně horší jak dvojka a s několika hodně špatnými scenáristickými rozhodnutími (nesmrtelný kyborg na Marsu, nesmrtelný boss na Asari homeworld, konec hry) si 10 nezaslouží (9 klidně, ale ne 10).
    • MrSanta
      Za prvé jak zabugované? a za druhé je fakt nutné všude vypisovat potenciální spoilery ke hře, navíc v tématu, kde by to nikdo nečekal? Když už máš chuť dávat najevo své znalosti hry, tak tu je taková šikovná věcička jako spoiler tag.
      *16*
      • Spoilery: OK, i když podle mě to stěží spadá do kategorie spoilerů.

        Bugy: Nelze ukončit pár questů (nejčastěji ten s Hanar diplomatem), trhané animace (instantní změna pozice postavy), zasekávání se u Jokera, postava se občas objeví ve vzduchu nad překážkou, mizející modely postav při rozhovorech (u mě asi 15x za hru), rozhovory bez kruhu se občas předčasně ukončují, nedodělané levely (chybí kolizní mapy, prolínají se některé objekty, třeba na Normandy v hangáru je vidět mimo "mapu").

        Zkrátka bugy tam jsou, moc jich není, ale po technicky skoro bezchybné dvojce se čekalo něco jiného.
        • Vetšina těch "zabugovaných" misí vůbec zabugovaná není. Jenom se musí něco povolit na Spectre terminálu (třeba povolení sledování...). To, že je naprosto příšerně udělaný quest log a tím pádem na tohle člověk přijde skoro náhodou, je věc druhá. S ostatními bugy až na výjimky souhlasím (modelý postav mi nikdy při rozhovorech nezmizely a mimo mapu jsem teda neviděl nikde)

          A ve dvojce je myslím jeden quest, který se neukončí vůbec (něco na Omeze, už přesně nevím co...)
        • MrSanta
          Máš můj obdiv za opravu, i to mínusko jsem ti změnil za plusko. Úroveň spoilerů každý hodnotí jinak, někomu stačí i vyzrazení planet na které se podívá.
          Z tebou popisovaných bugů jsem nezažil jediný, proto jsem se ptal. Mě hra dělá jediný mini-bug a to je, že mám semotamo grafické artefakty u spodní hrany obrazovky. Neděje se to na Normandy, na Citadele ani v animacích či při pohybu v menu. Ale v misích je mívám. Zajímavé je, že při kotrmelci to zmizí... Stejně tak po restartu hry a nahrání pozice to tam taky není. Doufám, že to opraví. Nový ovladač na grafiku to nezachránil.
          • rancor1223
            Já jsem bugy měl, sice v menší míře než NateLogan, ale měl. Celá postava mi "zmizela" jen jednou. Ale dost často postavy podivně přeskakovali a poblikávali. A zatímco nepřátelé jsou chytřejí, spolubojovníci jsou o dost hloupější.
  • Ringwraith

    Nejlépe hodnocenými hrami v novém čísle Games TM č. 120 se staly Mass Effect 3 a Journey s devítkou,...

    Citace o Racoon City:
    'For Resi they stated how it was like a SOCOM game with a Resident Evil skin hence not fitting in with the brand, AI of teammates is dreadful i.e. run into walls, shoot at nothing, only good at being bullet sponges, criticised glitches like zombies popping out of thin air 'mere centimetres away', unimaginative bland set pieces like zombies popping out of doors and closets, the list goes on. They also mentioned how the Leon Kennedy scene doesn't even get a cutscene or any other fanfare therefore a wasted opportunity, wondering why Capcom even gave the reins to Slant Six although the reviewer 'wished them no ill'. I must stress this was only the single player code they reviewed 'due to print constraints' but still harsh.'

    Tak co říct no. Nikdo asi nečekal nic zázračnýho, ale mohli to aspoň udělat dobře a sklidit 6,7,8 a nevydat podle všeho zabugovanej šmejd.

    Ale tak uvidíme, co další recenze.
  • fixcz

    Za 5 minut dojde k odhalení poselství na homepage hry Baldur's Gate.

    Baldur's Gate Enhanced Edition
    http://www.beamdog.com/files/newsletters/BGEE/bgannounce.jpg
    • MrSanta
      Tak a teď ještě zjistit co to vlastně znamená. Ale jestli to bude "HD remake" jednotky, tak JUCHÉÉÉÉ *14*
      • EuroSamurai
        Nebudu klidnej dokud se nedozvim o co přesně de :D
    • Ringwraith
      http://i39.tinypic.com/33m5vl5.png
    • Ringwraith
      http://i40.tinypic.com/2a9bihg.jpg
  • Za 5 minut dojde k odhalení poselství na homepage hry Baldur's Gate.

    já nic nevidím
    • ucho
      odpočet ke shození stránky :)
    • Za 5 minut dojde k odhalení poselství na homepage hry Baldur's Gate.

      hm... přetížená stránka... :-/
      • ještě aby ne když jde o baldurs gate....
        • tak to je jasné :)
    • I mně jen skončil odpočet ((
    • EuroSamurai
      Taky nic nevidim! ARGH!!
      • http://i.imgur.com/D8prT.jpg
      • třeba nám dají nový odpočet *1*
  • umm

    Páááni, jen chci říct...ME3 dohráno, vážně skvělá hra a užíval jsem si ji, ale...ty konce! Co to sakra má bejt?! *8* *8* Jak to mohli tak zabít v posledních pěti minutách?
    • Ringwraith
      Zvědavost:

      Pokud vyjdou nové konce jako DLC, koupíš si je?
      • Přiznání:

        Nikdy jsem žádný mini DLC nekoupil, vždy si ho stáhnu trochu..volnějším stylem :p Když je to opravdu velké a kvalitní DLC, srovnatelné s datadiskem, pak si ho koupím, ale když mi tam někdo šroubuje zbraně, jednoho parťáka a dvě mise...cha, maj mě snad za debila? :p A pokud mi někdo přidá nové konce jako DLC, tak...já nevím, přál bych si nový konec, ale to by byl tak ultimátní výsměch, že si snad ten konec raději domyslím, stejně jsem snílek.
        • Ringwraith
          Aspoň tak.
  • Cahir

    V Obsidian Entertainment se muselo propouštět, jelikož studio nedostalo od Bethesdy bonus. Ptáte...

    Bethesdo, sama umíš hov*o, po*rala jsi jednu z největších legend a ještě máš tu drzost vyvyšovat se nad lidi, kteří vytvořili jediného duchovního nástupce původní série.
    • MrSanta
      No jestli měli ve smlouvě bonus vázán na průměrné hodnocení, tak bych to jako nějakou chybu Bethesdy neviděl...?
      EDIT: tak buď mají v bleskovce špatný odkaz, nebo je ten tweet už smáznutej.
      • Bohužel, smáznuto. Archivováno např. na :
        http://digi.vg/topics/194694/obsidian-missed-fallout-new-vegas-metacritic-bonus-by-one-point
        • MrSanta
          Aha. Jestli mě neklame moje angličtina, tak propouštění nemá souvislost s tím, že nedostali bonusy, ale spíš s tím, že jim byl zrušen "tajný" projekt na hru pro Microsoft na nástupce x360. A taky to vypadá, že je na tom Obsidian docela špatně co se financí týče.
          Měli by hodně rychle vydumat nějaký projekt a hodit to na kickstarter, než fanouškům dojdou peníze *1*
          • Cahir
            finančním úspěchem pro ně bylo New Vegas, ale je otázka, kolik toho šlo do jejich kapsy... Alpha Protocol a Dungeon Siege byli propadáky.
    • MikeKing
      Spíš bych vinil recenzenty, kteří FNV hodnotili jako "Stejnou hru jako F3 pouze s horšími questy".

      Dodnes mi tohle "hodnocení" z jednoho českého webu nedá spát. *16* *1*
  • V Obsidian Entertainment se muselo propouštět, jelikož studio nedostalo od Bethesdy bonus. Ptáte...

    Heh to jako fakt? No to snad.. V Bethesde je to skutecne jeden kkot vetsi nez druhej. A ti recenzenti take. Zohlednovani bugu v recenzi se mi nikdy nelibilo. Obsah je na prvnim miste!!
    • status smazán .-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit