Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223

    Codemasters vyhrálo závod o exkluzivní smlouvu s F1. Vývojářské studio tak na nás po několik...

    Fajne
  • Nový patch pro Battlefield 3 momentálně prochází certifikací u firem Microsoft a Sony, datum vydání...

    omg na PC zadnou certifikaci nepotrebujou, at uz to vydaj...
    • rancor1223
      T sice ne, ale PS3 má týdenní exklusivitu takže se čeká na PS3
      • Exkluzivitu na patch? Čeho já se ještě nedožiju *1*
  • MidnighT91

    Codemasters vyhrálo závod o exkluzivní smlouvu s F1. Vývojářské studio tak na nás po několik...

    Codemasters? No to máme teda všichni radost...
  • rancor1223

    EA/BioWare nehodlá s konce Mass Effect 3 nic dělat?!

    Údajně jsou s konce spokojení! *16* Nechápu jak si něco takového mohou dovolit?! Jako by nestačilo jakou ostudu si udělali s Dragon Age 2. *16*
    • Cahir
      Je to jejich hra a tak si s ní můžou dělat, co chtějí. *3* Mně spíš nejde na rozum, jak si můžou hráči dovolit jim něco diktovat.
      • rancor1223
        Kdo říká diktovat? Já bych jen chtěl dostat kompletní hru! Hru za kterou jsem zaplatil! *16* Je to stejné jako kdyby ustřihli Pána Prstenů ve chvíli kdy Frodo zničí Prsten moci. Myslíš že by nikoho nezajímalo jak to skončí v Aragornem, zbytkem společenství a Středozemí vůbec? Tady je to stejné - rád bych věděl jak galaktická společnost přežila zničení MR, kdo z mé posádky zemřel, atp. Chci až tak moc? Nemyslím si...

        Jenom dokazuješ, že pořád ještě existují lidé/hráči, co si v klidu nechají sr*t na hlavu.
        • MrSanta
          Oops, chybka. Smazáno
    • MidnighT91
      Oni si to dovolit můžou, je to přecijenom jejich hra... Nicméně s konci vůbec nic dělat nemusejí, stačilo by formou DLC přidat dva nové... Jeden naprosto špatný kdy se Reaperům podaří vyhladit celou galaxii a poslední záběr by byl na Liařin archiv zahrabanej v písku na zdevastiované zemi http://www.youtube.com/watch?v=-WwAwSz_kVU... A druhej konec by byl pravej opak...
      • Hairy_Ass
        Z toho, co se píše na Eurogameru, jsem pochopil, že oni nemíní přidat ani ty dva "další" konce.
  • EA přemýšlí nad vlastní sociální platformou ve stylu Call of Duty Elite.

    Ze me to vubec neprekvapuje.To se dalo cekat *1* .
  • genki.sudo

    DLC bojovníci do Street Fighter X Tekken, které prý Capcom muselo "dodělat" až po vydání plné...

    Hah ! BUSTED !
  • Star Wars - Free weekend

    Lidi, Star Wars vyhlasil trial vikend ktery zacina jiz zitra rano a konci v nedeli. Staci se zaregistrovat a stahnout hru a muzete zahrat!
    • Na tomto odkazu: http://www.swtor.com/weekendpass
  • Dark Souls

    Dark Souls chce už téměř 90 000 lidí! http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/06/the-quest-for-dark-souls-on-pc/
    • MishKonn
      Je mi to docela jedno, protože mám PS3, ale podpis jsem přidal :)
  • Na 99% se můžete těšit na návrat kmotra post-apokalyptických RPG her, titulu Wasteland 2 od inXile...

    Shut up and take my money!
    • pekne cisla tam su, vyse 10k ludi a skoro 590k $ tj 55$ na cloveka priemerne :)
  • Ringwraith

    XSeed Games skutečně bude vydávat hry přes STEAM. Již v pondělí se můžete těšit na japosnké...

    Drsně, drsně.

    Oath in Felghana jsem hrál už kdysi před lety s anglickým fanpatchem a je to super akce.
    Ys Origin už sice taky má anglický patch, ale ještě jsem ho nehrál - no, budu si ho moct pořídit košer cestou přes Steam.
    • a jak to je s jazykem zvuku ? anglicky nebo japonsky ?
      • Ringwraith
        Tak fanouškovský patch určitě nový anglický dabing neobsahuje, takže tam je japonský.

        A celkem pochybuju, že XSeed budou pro oficiální release dělat dabing... stejně si to koupí hlavně sorta lidí, co ocení ten originální japonský.

        I když teď si říkám, že Oath in Felghana asi ani nemá všechny texty kompletně nadabovaný... ale nejsem si přesně jistej, už je to fakt dlouho, co jsem to hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit