Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin

    Šéf THQ věří, že Google a Apple brzy vstoupí na trh se svými konzolemi.

    no jedna sa volá iOS (iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV (ta snáď čoskoro dostane aplikácie)) a druha Android (všetky tie mobili a tablety a nesmieme zabúdať na Google TV)
  • Šéf 2K Games se snažil bránit přeměnu XCOM na FPS - prý to není kvůli komerci, ale protože...

    Mlčeti zlato, mluviti h*vno jste chtěli napsat? Taková google napověda.
  • Šéf THQ věří, že Google a Apple brzy vstoupí na trh se svými konzolemi.

    To by nam jeste chybelo,aby bylo na trhu jeste vice hernich platform a kazda z nich mela vlastni exkluzivni tituly....
  • Mahcake

    Šéf 2K Games se snažil bránit přeměnu XCOM na FPS - prý to není kvůli komerci, ale protože...

    Tak jestli pánové tohle začnou říkat pořád....je po strategiích...definitivně.
    • MrSanta
      Bohužel, o strategie (hlavně turn-based) není mezi vydavateli zájem. Semo tamo dorazí nějaká pecka z "východního bloku" a teď snad Heroes 6. Už to asi nebudou klasičtí HoMAM, ale moc vybírat si nemůžeme. Dobrá hra by to mohla být. Taky z toho nejsem nadšenej...
      • Odulin
        Jj. Ještě tu Civku a s přviřenýma očima Total War bych k tomu počítal. Ale je fakt, že v tomhle žánru prostě moc velkej výběr není. KDyž je řeč o turn based strategiích, tak tenhle nedostatek kompenzuju deskovejma hrama, poněvadž ty jsou skoro všechny turn based:)))....jen mít kruci po ruce vždycky ochotný hráče..:(((
        • MrSanta
          Než bych sehnal grupu hráčů na deskovku, tak to už spíš nějakou turn-based AAA hru vydá Activision nebo EA... *8*
          • Odulin
            *1* Pěkný. S tímhle mám taky trochu kříž, ale naštěstí žena a brácha jsou téměř vždycky k dispozici, takže se to celkem dá. Už aby ten náš capart na to měl roky...
  • Odulin

    Šéf 2K Games se snažil bránit přeměnu XCOM na FPS - prý to není kvůli komerci, ale protože...

    Tak tohle je hooodně smutný tvrzení. To měl raději říct, že je to kvůli té komerci. Tímhle mě fakt na*ral. Doufám, že měl jen nějakou slabou chvilku a nevěděl co žblechtnout.
  • Pokud občas zajdete na Facebook, pak se v Battlelog (který naleznete v Battlefield 3) budete cítit...

    Hnus fialovej.
  • Ellendway

    UbiSoft vymyslel svůj Uplay Passport, který znemožní druhým majitelům her vyzkoušet multiplayer. Poprvé se s ním setkáme v Driver: San Francisco.

    Ubisoft toho vymyslel už tolik... A pokaždé to někdo cracknul :D
  • Odulin

    Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    Podivín jsem byl, když jsem v 6 letech pařil na C128. Podivínem jsem i teď ve 30, když stále dál pařim a pevně doufám, že se toho podivínství jen tak nezbavim a nejlépe si ho s sebou vezmu do hrobu;)
    • MrSanta
      Asi tak. Jenom by mě zajímalo jak nám budou říkat, až nám bude třebas 50. Teď jsme podivíni - co budem pak? To už nás rovnou zavřou do nějakých ústavů na převýchovu *1*
      • Odulin

        Šéf 2K Games se snažil bránit přeměnu XCOM na FPS - prý to není kvůli komerci, ale protože...

        :) To jo no. Vůbec si to nedokážu představit, protože ve svém okolí mám přesně.....0 padesátníků, kteří pravidelně paří...a teď nemyslim nějaký facebook hříčky, ale "velký" hry. To bude zajímavý. Jsem zvědavej, až dítko vyroste a budu se s ním bavit, jak to tenkrát bylo, budem se dohadovat jestli tohle je dobrá gamesa nebo ne apod. Na tyhle chvíle si ve vrchním fochu skříně střádám starý Excalibury, Levely a Scóréčka. Pan Santa má děti?:)
        • MrSanta
          Nene, pouze neteř a synovce. Už se těším, jak je budu kazit pokleslou videoherní zábavou *1*.
          • Odulin
            Schvaluji, jen do nich:)
      • Šéf THQ věří, že Google a Apple brzy vstoupí na trh se svými konzolemi.

        Můj otec hraje hry už přes 2O let, ted mu je 55 let *5* Kdysi začínal na Spektru... Vetšinu her (FPS, RPG, závodní hry..) hraje několikrát a hodně z nich na nejvyšší obtížnost *3* Prostě si to užíva, tak snad ho teda brzo nezavřou někam *1*
  • MrSanta

    20. září vyjdou všechny díly Drakensang v jednom velkém packu.

    Žel bohu pouze pro US *9*
    • Requiem1990
      Což je divný páč se mi nák nezdá že by taková hra byla mohla mít nákej uspech v USA.
      • MrSanta
        Těžko říct co se distributorovi honí hlavou. Původní je už snad zbankrotovanej. Co je mi divný, že hra není dosud k dostání v UK.
        Jinak Drakensang: RoT pro NA region už vyšel asi tak před půl rokem, ale jenom digitálně. A za cca 20 USD...
    • skaven123

      Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

      nejak sa to uz do europy dostane,legalne alebo hej *7*
      a potom uz len: ich chyba
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    Stránka, na kterou vede odkaz, obsahuje trojana! To si to neumíte pohlídat? Kdybych byl vůl, tak ho mám v PC - jedná se o FakeAlert!
    • At hledam jak hledam trojana nenachazim... Nemas jen precitlivelej antivir?
      • Chtěli byste Pokémony od Nintenda na smartphonech? Zapomeňte...

        Klikl jsem na odkaz a místo webu mi najel obrázek průzkumníka (asi GIF) a hlásilo mi to, že mám asi v deseti případech napadené PC. Po několika sekundách se objevila tabulka stažení souboru "save_pack_exe", jež můj antivir vyhodnotil jako trojan s tím, že se jedná o jakýsi "FakeAlert". Vzhledem k tomu, že umím trochu anglicky, tak mi došlo, že je to bejkárna. Je ale možné, že to nedělá pokaždé nebo že došlo k nějaké jiné podivnosti v IE. Kdo ví. Ale nevymýšlím si. Z toho jsem vyrostl :-). Takže jestli tam opravdu nic není, tak se omlouvám za planý poplach. Přesto se na to bojim kliknout znova, i když bych si rád přečetl o čem to je, páč je mi 32 a pařim jak vzteklej :D.
        • Avááááááááást?
          • Ono to je celkem jedno, s IE si můžou dotyční červové dělat co chtějí.
        • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

          No tak jsem to risknul a tentokrát nic, takže nějaký šotek. OMLOUVÁM SE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit