Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrowbCat strikes back

    https://www.youtube.com/watch?v=A8P2CZg3sJQ

    :DDDD
    Ja ty jeho videa miluju.
    • MickeyMutant
      • Meow
        Tohle je trapný jak saně v létě
        • MickeyMutant
          Ten příspěvek na Redditu je naprosto kouzelnej, má všech pět pé diskuzních stereotypů, až mám dojem, že to tak někdo napsal schválně. Dramatickej přednes to dobře podtrhuje. Těžko říct, co ti připadá trapný, jestli originál, nebo interpretace, případně oboje.
          • Meow
            Ten přednes samozřejmě, stejně jako celej retoš Jim.
    • Lukyz
      Zbožňuju to Howardovský... *1*
    • 0011
      Tak samozřejmě nejde o žádnou herní revoluci, ale celých zatím 18 hodin jsem nenarazil ani na jeden glitch co jsou na začátku videa, za mě osobně 7/10 a největší negativum je pro mě absence podpory hotas, který nechci emulovat a hrát si z nastavením citlivosti, pokud přidají nativní podporu pro hotas a jak slibují přidávání nového obsahu, tak tam určitě strávím ještě hodně času, ano mohla by být levnější, ale malé studio o 15 lidech odvedlo lepší práci než leckterá velká studia se stovkami zaměstnanců
  • Vogon

    Namco Bandai teasuje oznámení DLC pro Dark Souls 3 na gamescomu

    http://i.imgur.com/LO8XgaR.png
  • oktavius66

    Mafia III | Oficiální trailer pro Gamescom 2016 | Loupež

    https://www.youtube.com/watch?v=w5O0kOQTx70
    • Vogon
      Vypadá to dost dobře, ale ten úsměv v 0:50 mi připomněl Deadly Premonition. http://orig04.deviantart.net/1aca/f/2012/122/a/1/smiling_demotivational_by_outbreakgirl-d4ya87m.jpg
  • Lukyz

    HW koutek

    La pardon, ale tentokrát s tím začnu já *1*

    Mám v plánu upgrade, budget je +/- danej a teď se nemůžu rozhodnout mezi MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G a ASUS GeForce GTX 1060 ROG STRIX *13*

    Nejsem vyloženě zastánce ani jedné skupiny, ale přijde mi, že o něco málo lepší takty co má ROG STRIX klidně pumpnu i na kartě od MSI, navíc je údajně v zátěži tišší a jako bonus ještě ušetřím.

    Názory a připomínky? *4*
    • MickeyMutant
      Jestli jsi ochotný dát za GTX 1060 deset a půl tisíce, což je přemrštěná cena, tak už si těch patnáct set připlať za nejlevnější GTX 1070. Rozdíl ve výkonu je jasný. Osobně bych za 1060 víc jak 8 tisíc nedal, rozdíl FPS mezi touhle kartou za 7 000 a za 10 000 se může lišit v jednotkách procent. Takže vlastně stejně jako Jouda inkognito. Buď 1060 do 8 tisíc, nebo 1070 za 12.
      • Jack1947
        Snad bude opravdu nějaká rozumná alternativa 1050 atp... za 4000-6000,. Tohle je asi (u nás) celkem pálka.
        • MickeyMutant
          Do 6 000 je dnes asi nejlepší 4gigová RX 470.
          • Jack1947
            No právě a pokud má bejt 1060 alternativa ( jako 960 minulé generace) tak je to furt moc.
            • Jack1947
              Ty řikáš nesmysli tím teda chceš říct že NV v nynější generaci nemá střední třídu do 6,5k max
            • MickeyMutant
              Neřeš nesmysly při srovnávání generací. Jestli chceš kartu okolo 6 tisíc, vezmi 4gigovou RX 470 nebo 480, jestli do 8 tisíc, tak 6gigovou GTX 1060 nebo 8gigovou RX 480. Pak už je tam cenovej skok 4 tisíc na nejlevnější GTX 1070. Na starou generaci se vykašli.
    • Šilenej výběr... bohužel MSI i Asus se oprávněně staly hitem minulé generace a teď totálně napálili cenu. Dáš 10 litrů za mainstream 1060, když za 12,5 můžeš mít EVGA 1070 s úplně jiným výkonem... ? Pak už je jasný proč ti výrobci zdražují, když todle lidi kupujou...

      Z těch dvou je lepší MSI.
      • Lukyz
        Je fakt, že dodatečná investice do levnější 1070 se vyplatí. Mrknu na nějaký testy.
        Díky za názor *3*
        • Draken69CZ
          Jen dotaz proč neuvažuješ o RX 480?
          • OPenetrator
            Takovej trigger na LV :D
            • Draken69CZ
              Ten má asi BAN jinak by tu už psal že 1060 je jebka a nic slabšího než 1070 by nekupoval, že i na FHD je to jen tak tak, že Doom mu padá až pod 100 FPS a že to je na 60Hz monitoru sotva hratelný.
  • MickeyMutant

    Vyšla demoverze válečné akční hry The Last Sniper, která je určena pro HTC Vive.

    Je zvláštní vidět všechny ty usekané ruce a zbraně levitující po obrazovce. Magie? Nadpřirozeno? Rayman? Ne, prostě VR.
    • Vogon
      Náhodou, VR nám konečně přineslo výborné provedení šermu.
      https://gifsound.com/?gifv=INQKWiK&v=N3472Q6kvg0&s=60
      • MickeyMutant
        To mi připomíná toho slavného Jediho. Prostě nerd zůstane věrný svému nerdovství, ať už se technologie změní jakkoliv.
  • oktavius66

    Battlefield 1 Official Gamescom Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=ymwXbF1VTKU
    • Je to hezky ale strasne nerealisticky takze 1/10!
  • deathfish

    Neoficiálně: Ve vývoji je nový Splinter Cell, Sama Fischera bude opět dabovat Michael Ironside.

    Ježižmarja ano prosím, BOŽE PROSÍM, AŤ JE TO PRAVDA že ho bude zase dabovat Ironside!! Bože opravdu tě moc prosím!
  • Johnny

    Nvidia se rozhodla nepokračovat ve vývoji nového Shield Tabletu.

    asi jim těch 50 prodanejch kusů nepřišlo jako úspěch.
    • 0011
      Shield tablet se prý prodával dobře, ale to je tak vše co se dočteš, nikde nenajdeš žádná čísla. Spekuluje se o tom, že jestli bude Nintendo NX používat tegru a bude to hybridní tablet/konzole, tak jim nechtějí konkurovat
  • Lukyz

    Spekulace: Ubisoft údajně pracuje na novém dílu Splinter Cell na kterém spolupracuje i Michael Ironside

    Více v článlku

    Já osobně bych byl za nový SC strašně rád, ten poslední pokus s macho Samem jsem se nedonutil ani dohrát.
    • Poslední byl o dost lepší než ten předposlední (pravda, překonat ho nebylo moc těžký), tak doufejme, že v tý vzestupný tendenci budou pokračovat. Za Ironsidea bych byl rád, ale jestli se to potvrdí, tak by si přímo nas*rali do huby. Viz to jejich okecávání, proč nemohl dabovat Blacklist.
  • SalemCZ

    Ve filmu Assassin's Creed uvidíte i postavy známé z her, ale rozhodně nepůjde o hlavní hrdiny jako byl Ezio či Altair.

    Desmond?
    • Vogon
      Možná, ale z těch moderních typuji spíše toho zlého doktora nebo tu ženskou. Z těch z minulosti pravděpodobně některá z vedlejších postav z dvojky, i když nevím, kdy přesně se film odehrává, ale typuji strýček Mario nebo Machiavelli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit