Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    DDoS útok kvůli recenzi

    Stránky Jima Sterlinga, autora zdrcující recenze No Man's Sky, se včera ocitly pod DDoS útokem. Pravděpodobně právě kvůli jeho hodnocení hry. Zřejmě poprvé, co si někdo dal práci s blokací stránek kvůli recenzi*15*Vzhledem k tomu, že jeho stránky jsou bez reklam a jsou financované odlišně, tak mu podobný incident zřejmě může jen přidat na popularitě.

    Trochu mě překvapuje, že Games (byť jen kvůli novinářské solidaritě) tohle aktuální a zajímavé dění naprosto ignorují, tak jako třeba nedávné události kolem Denuva, které probíral celý internet. Je sice fajn, že si jedete svou agendu, ale občas by nebylo na škodu rozhlídnout se, co se děje ve světě a zareagovat. Prst na tepu doby, soudruzi!
    • Ten tlusťoch se té hře vysmíval ještě před vydáním a těšil se, jak to zařízne, takže dostal, co mu patří. Teď k tobě. Jsi otravný jako vřed na prdeli, najdi si proboha nějakou činnost v životě a přestaň tu všechny otravovat, jsi dosti trapný exot a tvoje příspěvky jsou stejně daleko od vtipnosti jako ty Drastíkovy a Veskoslavovy.
      • MickeyMutant
        Tlusťoch teď bude díky tomuhle incidentu populárnější než kdy předtím, DDoS kvůli recenzi na hru – to tu ještě nebylo. Takže ano, dostane, co mu patří.

        Teď ke mně. Rosí se mi čelo a podlamujou kolena, když zjišťuju, že mě na internetu někdo nemá rád. Nejspíš se mi kvůli tvé nevlídné reakci teď bude špatně usínat.
    • Draken69CZ
      To víš recenzovali Pokémony *15*
      • Chim
        A překládali dvacátý článek o Civilizaci.
      • MickeyMutant
        Já se zas těším na podzim, kdy si budu moci přečíst závěr recenze Inside od seňora Olejníka. To budou ty dva nejvybroušenější odstavce, jaké kdy internet přinesl.
  • vlastik.plaminek
    Kdo chce klíč na season pass do Arkham Knighta? Když někdo něco nabídne na oplátku, na škodu to nebude.
    • Lukyz
      Já bych si to klidně vzal, jelikož mě zajímá gameplay za Nightwinga, ale prachy bych za to nedal *1*
      Mám tady pár klíčů na: GRAV, Knight Squad, Chivalry: Medieval Warfare a Ultimate General Gettysburg. Žádná hitparáda *1*
      • vlastik.plaminek
        Prachy ani nechci, přehlídnul jsem , že kupuju kompletko a přihodil i season pass. Spíš jsem si říkal, kdyby se někdo chtěl zbavit něčeho, co by se mi líbilo tak vyměním. Z toho výpisu mě nic neláká, takže to kdyžtak věnuj někomu jinému. Jelikož jsi byl první tak sem hoď mail, během dneška ti to pošlu.
        • Lukyz
          Tak super, díky Vlastíku a zkus ještě prosím to štěně *1*
    • Meow
      Bys musel ještě zaplatit ty někomu, aby si tohle vzal.
  • MickeyMutant

    První recenze No Man's Sky

    Tak se objevila první recenze No Man's Sky od Jima Sterlinga. Bože, ten to zaříz jak slepici! Ta pětka, kterou tomu nakonec přilíp, pod jeho textem působí jako vysvobození.

    Stránka teď není normálně dostupná, asi mu hrůzou spadly servery.

    EDIT: Internet, zdá se, opět probraný z mrákot jak hraběnka po flámu. Na originálním textu si můžete procvičit spoustu anglických slovíček. Vzhledem k žánru recenze bude nejspíš vhodné prosvištět přídavná jména: mundane, repetitive, irritating, dull, recycled, shitty, mind-numbing, disappointing, faked, illusory, scripted, static, sluggish, garish, excruciating, meddlesome, dreary, ugly.
    • Meow
      Lituju každého, kdo bere toho šaška vážně.
      • MickeyMutant
        Ad hominem podruhé.

        EDIT: Mimochodem, když už jsme u těch argumentů ad hominem, co říkáš na to, že Sean Murray, tvůrce No Man's Sky, dvakrát prokazatelně lhal. Jednou, když si pochvaloval, jak je procedurální generování postavené na oné superformuli supr, a když okolo toho nedávno začalo být rušno, tak prohlásil, že superformuli nevyužívá. Podruhé, když se prsil, že se dva hráči ve vesmíru No Man's Sky sice mohou potkat, ale šance podobné události je naprosto minimální. Teď se ukazuje, že šance je tak minimální, že se prostě rovná nule*4*a na krabicích se přelepujou ikonky online připojení.

        U politiků jsem na takové lhaní už celkem zvyklý, ale u herních vývojářů mě něco podobného ještě někdy dokáže překvapit.
        • Vogon
          To s tím multiplayerem bych ještě nehrotil, hra má právě přetížené servery, takže využívá většího počtu instancí, aby ty servery nespadly. Jde to docela poznat podle toho, že oba streameři měli na stejné planetě jinou denní dobu. A je to naprosto běžné, takové GW2 jich mělo při launchi taky dost, a pokud ses chtěl potkat s kamarádem, tak jsi musel čekat frontu do instance.
        • Meow
          Fac ut vivas.

          V žádném případě se nechcu zastávat jak té hry, tak i Seana. Ale Jim Sterling? :-D Toho může brát vážně jen někdo na jeho úrovni, tzn těžká mentální retardace (pozn. pro cenzora - to je pouze terminologie).
    • Chybí mi tam: Bigot, racist, Im very special bisexual just to remind you, Im cosplaying british undertaker plz notice me, NOTICE ME D:!!!
    • Před dvěma hodinama vyšla recenze portálu We got this covered a tam to dostalo 70%. Ta hra minimálně vzbuzuje rozporuplné reakce. Zítra se uvidí, na PC by se tomu mohli alespoň vyhnout problémy typu 15FPS.
  • Mudokon666

    offtopic

    Tadyhle pro zajímavost jeden šikula sestříhal "film" ze všech hlavních MGS her do skoro 12hod videa (prej kvůli limitu YT, jinak by byl delší) + seřazeno chronologicky, tak kdo si chce připomenout důležité události ze série, má možnost ;-)
    https://www.youtube.com/watch?v=-K977NxGhyU
    • Lukyz
      Tak to je hodně slušnej kus práce *8*
  • solomon.short

    Faeria dnes na Steamu zdarma

    http://store.steampowered.com/app/397060/
    • Chim
      Děkuji.
  • MickeyMutant

    Pokud chcete zkusit bug, díky kterému jde v aktuálním fotbalovém brawlu v Overwatchi hrát i za jiné postavy, než Lúcia, nedělejte to. Vývojáři před tím důrazně varují.

    Buď budete hrát přesně tak, jak jsme to plánovali, nebo nebudete hrát vůbec. Licenci, kterou jste si koupili na naši hru, Vám můžeme kdykoliv zrušit, přečtěte si EULu. S pozdravem Blizzard (nebo jakákoliv jiná softwarová společnost).
    • oni tam maj nějaký rank systém v tom fotbalu, nebo je to jenom "public"? že takhle vyhrožují banem
      • Veskoslav
        Ne, ale je to systém, který ti přidává XP a za to následně získáváš bedny, takže si "usnadňuješ" cestu. A když máš proti sobě bastiona a sám nemůžeš nijak útočit, tak vždycky prohraješ.
        • SalemCZ
          a vlastně je to chyba Blizzardu nebo hráčů? Že mi přijde jako by Blizzard chtěl za svoji chybu trestat hráče
  • Vogon

    Hra The Silver Case,první hra od SUDA51, je po 18 letech remasterována a lokalizována do angličtiny. Demoverze zdarma na Steamu.

    http://store.steampowered.com/app/476650/?snr=1_5_1100__1100

    Goichiho Sudu, neboli SUDA51, můžete znát z her jako No More Heroes, Killer 7, Shadow of the Damned, Lollipop Chainsaw a Killer is Dead. The Silver Case byla jedna z jeho prvních her a už v ní byl silně cítit jeho osobitý styl. V době vydání byla hra v Japonsku vysoce hodnocená a jedná se o kultovní klasiku vizuálních novel.

    EDIT: Není to první hra od Sudy, ale od studia Grasshopper Manufactures, kterého je Suda součástí.
  • Zahrajte si fanouškovský remake slavné Metroid II: The Return of Samus.

    Pochopitelně Nintendo uplatnilo práva na značku a remake již není "legálně" k dostání!
    • 0011
      Tak aby neuplatnilo, když jí prodávají na virtuální konzoli pro 3ds za 4 dolary, nechápu proč se lidi do podobných projektů vůbec pouští, když vědí, že jim to Nintendo zatrhne, zvlášť když to všude roztrubují a mají svůj vlastní ofiko twitter *7* nevím, proč se oficiální cestou nezeptají přímo Nintenda, než se do něčeho takového pustí, asi nechtějí slyšet rovnou "ne"
  • Denuvo

    Udělá redakce članek o denuvu ? docela zajimavá, Nejdřiv byla ochrana obejita denuvo to po 3 opravilo a pak asi tři hodiny po tom vydalo Klasický crack. Takže zrovna tohle je docela zajimavé
    • Jack1947
      Další rázem ( nebo za nějakou chvíly určitě přibudou) Nicméně dodrželi co slíbily nebo to co očekávali že jim to vydrží cca na půlroku, než opadne zájem.
    • alladjex
      Jako, že je denuvo cracknute? Ne že by mě to zajímalo prakticky, kvůli stažení her, ale rozhodně zajímavá informace z hlediska her obecně.
    • MickeyMutant
      Teď na to není prostor. Vyšlo 8 minut z Gears of War, začal alfa test Escape from Tarkov, korejské Versus naopak early access opouští a navíc Srbové finišují s kampaní na adventuru Columnae. Možná až se to trochu uklidní a jestli zbyde čas...
  • MickeyMutant

    Update alfa verze multiplayerové střílečky Squad s pořadovým číslem 7 do hry přidává, kromě mnoha změn a oprav, především vozidla. Na přehled se podívejte v tomto videu.

    BVP (bévépéčko neboli „běda-vojákovi-plechovka“) obsahuje minimálně 80 % hovězího. Slouží k zásobování frontové linie čerstvým masem za podmínky, že se po cestě nepotká s ničím větším než kapesním nožíkem či polní lopatkou. Otvírá se automaticky po doručení nebo libovolnou zbraní s kalibrem větším, než je šířka penisu průměrného vojína. Na místě určení je obsah zpravidla spotřebován v řádu minut, nejdéle však do několika hodin po otevření.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit