Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Televizní seriál na motivy Halo je stále ve vývoji, potvrdilo 343 Industries.

    A jako většina adaptací videoher to bude ve vývoji ještě 5 let, během kterých se tam vystřídá tucet režisérů a scénáristů a nakonec to buď vyprchá (Uncharted, Bioshock), nebo dostaneme zmatený guláš s nejasnou vizí (Warcraft).
    • nekromant33
      kéž by všechny herní adaptace dopadly alespoň tak dobře jako guláš s nejasnou vizí
  • Video: Hráč s přezdívkou FaraazKhan dokázal dohrát Dark Souls 3 aniž by ho zasáhl nepřítel.

    To až si bude dávat do CV při ucházení se o práci v mekáči, tak to zaměstnavatele bude určitě zajímat.
    • homeles8
      já tak dohrál 1. Mafii *5*
    • Lepší, než kdyby seděl v hospodě a chlastal.
  • MickeyMutant

    HTC Vive vlastní dvakrát více uživatelů než Oculus Rift, prozrazuje statistika STEAMu.

    Přičemž HTC Vive vlastní 0.15 % uživatelů, Oculus pak 0.07 %. Při odhadovaném počtu ca 130 milionů uživatelů by to znamenalo, že HTC Vive má okolo 200 tisíc lidí a Oculus skoro 100 tisíc. Hmm.
  • Obrazem: Grafické srovnání původní a remasterované PC verze hry BioShock.

    Toto je chybná informace.V článku se porovnává PC verze a remasterovaná verze pro konzole. u PC remasteru se totiž grafika vůbec nezmění, viz oznámení 2K.
    • Draken69CZ
      A já měl za to že se pro PC remastruje 1. a 2. díl a pouze Infinite zůstane beze změn, proč by pak majitelé 1. a 2. dílu na PC dostali zdarma remastrovanou verzi?
      • OK, v tomto jsem se mýlit mohl, ale stále platí, že srovnání obrázků je mezi starou PC verzí a novou konzolovou verzí.
  • Draken69CZ

    System Shock Demo - GOG

    Zkoušel to někdo? Po spuštění se mi zobrazí logo Unity a pak mi to spadne že program přestal pracovat zkoušel jsem všelijaký šaškárny s kompatibilitou, ale bez úspěchu *13*

    /tak jsem dal verifikovat soubory a už to jede
    • Lukass
      Ted jdu nato.

      Slape v pohode ale kurna to je zubaty az to hezky neni.
      • Draken69CZ
        Ty jo, ale na mě to celkem působí ten retro nádech mi tu atmosféru dost obohacuje a nějak mi to nekazí, ještě aby jim to netrvalo dalších pět let.
        • Hanzales
          S tou délkou vývoje a faktem že při dosažení toho vyššího SG udělají také:
          Odpadávání končetin protivníků, Více hádanek, Typy munice, Možnost nastavování zbraní, Upgradování zbraní, Automaty na kávu a snacky (doufám že ne na úkor "VR zón"), Součáskty a jejich výzkum, RPG postup, Hardcore mód (Žádný respawn), Ironman mód (Jen jeden save, pokud umřete, je smazán)...
          Vzpomněl jsem si jak mi tehdy možnost přepínat munici podle typu protivníka, nebo přepínat mód energetické zbraně vyráželo dech a akorát jsem si vzpomněl na tu "prohlubeň" s pavoučkem a že v nějaké takové jsem našel právě pistolku, která měla více druhů munice a já jásal jak o pátých narozeninách.
          Jen doufám, že zbraně se nebudou upgradovat krabičkou na stěně, ale budete muset mít ten materiál a na nějakých logických místech (kdekoli v oblasti weapons and research) si tu zbraň vylepšit.
        • Hanzales
          Mně se to taky právě líbí. Ono je jasné, že to je spíše "tech-preview" demo (i tak super) a výsledek bude někde jinde.
          Nicméně pokud bude výsledný build vyhlazený, doufám že tenhle "look" tam nechají jako optional (rendering mode - retro). Ale nechal bych to asi jen někde, ty zlaté polstry na zdi třeba hladké, ale ty čudliky, konzole, některé textury na zdi decentně pixelované.
          Jinak zářivky a světla a vůbec nasvícení se jim celkově povedlo, on fakt už tenhle "náčrt" je super.
          A nikdy bych neřekl, že řeknu spojeni SS a gamepad (brr) ale to demo jsem prubnul i s ním a bojím se že si to s ním i zahraju :) Škoda že nejde zatím naklánění a krčení, ale ta plynulá změna chůze a našlapování a rozběh v souvislosti s podle mně parádně vyřešeným pohybem postavy (takový ten thiefovský).... parádní. Za mně prostě všechny palce hore a ještě s nimi třepotám :)
          PS: Do toho konce 2017 by to měli dát, otázka jestli se moc nenatáhne stretchgoal až skončí KS. On ještě mine výplatu spousty lidí :D
          • x_ander
            No, na moc stretchgolů bych reálně neviděl, zas tak moc jim ty prachy nepřibývají. Po tom prvotním nárustu se to docela ustálilo a teď jim tam přibývá sotva 15k za den. Na konci se to sice klasicky zvedne, ale nějaká zasádní hitparáda to imho nebude.

            Za sebe vych rád alespoň 1,5M (orchestrální hudba), ale nevím nevím...
            • May

              Naprostej souhlas, jak Greg LoPiccolo u SS1, tak i Eric Brosius u SS2 vyhmátli skvěle tu "vesmírnou" podstatu a postavili to celé hodně na ambientních prvcích. A sedí to tam jako zadel na hrnec.

              Mimochodem, oba pánové, společně s Terri Brosius, která je hlasem SHODAN, byli členy skvělé Bostonské kapelky Tribe. Kdo rád kytarovky z 90. let, tomu by se to mohlo líbit *3*
            • To já právě doufám, že se na orchestr vyse*ou. Do týhle série se hodí cyber-techno nebo nevim jak se ten žánr nazývá.
              Nechť to za mě vyjádří samotná hudba: https://youtu.be/zV6EtVTPiZA
        • Lukass
          Tak atmosferu to ma o tom zadna.
    • Zkousel, zcela bez problemu.
  • Joshua

    Steam

    Battle Group 2
    ....................M6ALC-3T0J2-X9D06
    Men of War: Assault Squad
    ....................P75L2-KZ98G-BVJ4W
  • Jack1947

    Gigantic -Stress test

    Přistálo mi pozvání tak jsem neváhal a šel stáhnout a regnout klíč - Je to docela zajímavé sice to může mít pro někoho strašnou grafiku kterou prostě nezkousne nikdy jeho věc.

    15nebo kolik hrdinů a většina se dá hrát zadara -klasika MOBA /Healer/Support/atp...
    Je to spíše na způsob OW/Paladins jen 3RD a o co jde? styl moba hry s tím že tady musíte vyvolat nějaké orby či co a ti potom představujíc miniony vám dodávají body které potom využijete při boji peroti titánovy/guardianovy

    Takže není potřeba zabít všechny hráče důležité je mít dostatek bodů a tak porazit nepřátelského Guardiana - to probíhá tak že skočí doprostřed mapy na omezený čas a vy mu musíte namlátit co to dá takže nejdříve 2 nohy - nakonec asi tělo či co to jsou 3rány a je konec.

    Toxicita tam nebude možná nýbrž chat je ve hře čistě o příkazech- Jsem si říkal že nikdo nenadává když už jsem měl třeba 10smrtí :D ale jo každý si tam najde oanáka kterej mu bude vyhovovat může to zkusit na nečisto v Practice modu který je ale nudný no a pak jde o to co hráči budou dělat, je smutné že většina lidí se opět řídí víc fragů víc srandy? Oni dokonce leavují při zápase a tak sem nakonec skončil s 2protivníky.

    Rozhodně má kus před sebou velký ale už ted je to docela legrace, prostě jsem chtěl zkusit a nelituji. Nicméně, jsem rád že to není Win10 only jak avízovali asi by tam nenatáhli logicky tolik lidí. Jsem rád že tam není ten Chat- jak třeba hraji SMITE tak, občas to není nic moc no, to urážení atp i když co není může být.
  • Jack1947

    Dnes vyšla Xbox One verze free-to-play hry Hawken, na PS4 dorazí za týden. (+ video)

    Radši Titanfall tam se dá i vystoupit *4*

    Nebo to nebylo pro mne ale nějak mně ty mechové bitvy zde netankovali a těžko říct zda se to nezvrhlo v endless grind a P2W.
    • Titanfall šel naprosto mimo - ano předplacené MMO musí počítat s tím , že hráčů bude pár a zbytek jen mávne rukou a spustí některou z desítek stejně povedených "Free" . Pro mne je Hawken hratelnější , než reinkarnovaný Mechwarrior a to už je co říct .
  • ucho

    Lars Doucet (vývojář Defender’s Quest) nabádá, ať raději dáte přednost nelegálnímu stažení hry před nákupem z G2A.

    to by si měli přečíst všichni zdejší diskutující. škoda že to většina lidí nepochopí...
    • Meow
      Koho to vlastně vůbec zajímá, dokud bude na steamu nová hra za 60 euro a v té době na g2a už za třeba 40, tak radši g2a. Na steamu jsou slevy a stejně je většina věcí levnější aji tak na g2a. Navíc na g2a vyberu, že žiju mimo EU a je to bez daně. G2A forever :-D
      • Veskoslav
        Což je podle legislativy EU trestné a pokud by jsi za rok udělal více jak za 5 táců, tak i trestně stíhatelné:)
        • Meow
          Myslíš, že to nějak někdo kontroluje a zajímá ho, že jsem si koupil tady tak 20 her za rok bez daně? Se jen ptám, nevím. :-D
          • Veskoslav
            Tak já dávám daňové přiznání:) Ale tak je tam druhá možnost to roubovat na nákup Business a VAT for EU a sazba je taktéž 0%. A legislativa je dána ČR i EU ohledně placené daní v té "správné" zemi. Proto služby jako G2A čelí tomu, že se změní systém nákupu ohledně DPH. Žádný stát nerad přichází o své prachy na rozhazování *1*
            • Meow
              No, upřímně doufám, že se nic nezmění a G2A tu s námi bude ještě dlouho. :
    • stratego
      Však key4you jsou úplně stejní šmejdi, jen tam nemají tisíce prodávajících, ale řeší si ty zlodějiny sami.
    • Draken69CZ
      Njn chtěli obejít distributora a tak si udělali amatérskou prodejní bránu na webu, někdo jim to vybral a teď brečej, kdo chce víc nemá nic, ne že bych jim to přál, ale prostě je vidět že steam jen ty prachy nebere on toho i dost nabízí.
    • Jack1947
      Zloděj jako zloděj nebo co ? *7*
      • Vogon
        U jednoho ke ztrátě nedojde, zatímco u druhého platíš zlodějům.
        • Jack1947
          Přesně tak.
      • ucho
        řekl jsem přečíst, ne o tom jen hloupě žvanit, aniž bys o tom cokoli věděl... i když vlastně u tebe je to asi v pořádku. ale pořád doufám, že si tady na toho trotla jen hraješ...
        • Jack1947
          Já to nechápu... bohužel nejsem tak sečtělý a uvědomělý člověk jako ty - nemám za sebou 1titulů a bůhvíco tak sry to by ses musel snížit na úroven burana jako jsem já abys chápall co chápou lidi jako já.

          Jen jsem se slušně zeptal, ani ne tak tebe ale i ostatních.
  • Obrazem: Grafické srovnání původní a remasterované PC verze hry BioShock.

    Nic moc. Rozdíl aby tam člověk hledal s mikroskopem, navíc u toho obrázku soch to vypadá na dost mizerné filtrování textur.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit