Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79662 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

The Division Beta

Tak dostupnou SP část jsem komplet dohrál a motat se po DZ sám je dost na pytel a hlavně o hubu *1*
    Normálně moc na MP nejsem, ale zase si říkám, proč to v rámci Bety zdarma nevyzkoušet a tak kdyby se našel někdo trpělivý, kdo by hledal parťáka, přidejte si mě na Uplay pod nickem:
    Lukyz-CZ

Díky *3*
    • Kravicka
      Sak to je taky o 3 Q a 1 Dungu :D a pak dokola side Q.
  • Vogon

FarCry Primal - prvních 45 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=xHxK3m_2qWQ
    • Žádná velká pecka to asi nebude, ale zároveň to nevypadá vůbec zle.
    • ucho
      solidní, tohle bude pecka
    • To je příšerné, grafika strašná (aspoň na konzoli teda) plus ty barvy to je hnůj, ale hlavně ten gameplay příšerný, nudný a nezajímavý, tohle je začátek, který tě má navnadit? Mě to dokonale odradilo, fuj. A tohle video dvojnásob, ty kecy toho borce u toho a jak to hraje s tím gamepadem *1*
      • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
        LV nebo Lukass? Co myslíte lidi...
        • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
          Počkej jak nebo, vždyť přece LV = Lukáš nebo tento měsíc razíš jinou teorii?
          • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
            já razím teorii teplých bratří pane LV...
        • Lukyz
          SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
          Že má pro tentokrát pravdu...
          • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
            Vidíš to Lukyz, tak to dopadá, když souhlasíš s doměle mým názorem (mám na to stejný názor, ta hra vypadá strašně), místní multinick hehe se do tebe hned pustí, protože jsi podpořil antikonzolový názor *1*
            • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
              he/he a haha jsou dva lidé. Smiř se s tím, že ne každý musí ve vláknu vyměnit tři anonymní nicky.
            • ZvacA
              SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
              A pozor, paranoidní tupec v akci..
          • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
            Prosím tě, Lukyz, ty těm hrám poslední dobou stejně nějak kulový rozumíš. Ještě, že neděláš toho bleskaře, protože jsi stejně jen latentní PC master race a amatér a to bychom to s takovou teda dopracovali.
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Môžete doporučiť nejakú podarenú free to play multiplayerovu strielačku?
    • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      Warface
  • Star Citizen na týden zdarma

Star Citizen má týdenní akci Free Flight. Na týden si může kdokoliv zdarma vyzkoušet:

1) Star Citizen Alpha 2.1.2 – výřez mapy kolem planety Crussader, kde naleznete několik stanic, skriptovaných misí, a dostatek míst na prozkoumání.
    2) Arena Commander – starší testovací modul pro vesmírný let. Na menších mapách můžete bojovat proti lidem, proti NPC nepřátelům nebo si zkusit závody.
    3) Social Module – ukázkou prvního planetárního prostředí pro Star Citizen.

Každý dostane k dispozici lodě Hornet F7C, Auroru LN, Mustang Delta. Upozorňuji, že se hra stále nachází v Alpha stádiu a vývoj stále pokračuje. Počítejte také s tím, že během instalace bude staženo cca 30 GB dat. Založit účet a stáhnout hru si můžete zde:
    https://robertsspaceindustries.com/enlist

Pokud si zakládáte nový účet použijte něčí referal kód, obdržíte vstupní bonus ve formě herní měny. Majitel kódu je taktéž odměněn. Pokud takového kolegu nemáte, můj referal kód je STAR-J46J-2QTZ
    • Star Citizen na týden zdarma

Ještě jedna důležitá novinka. Od 14.2. se budou prodávat hry Star Citizen (MMO) a SQ42 (single player) jako dvě samostatné hry. Pokud Vás tedy Star Citizen oslovil, doporučuji zakoupit hru do tohoto data a ušetřit. Startovní balík obsahující obě jmenované hry, jednu loď (na výběr jsou dvě lodě), hangár, pojištění a herní měnu stojí 54$, viz.:
      https://robertsspaceindustries.com/fly-now

P.S. Žádné další nákupy k plnohodnotné hře nejsou potřeba, všechny lodě budou ve hře dostupné za herní měnu a není nutné je kupovat za reálné peníze.
  • Naval Action

Ahojte, hraje tu někdo Naval Action ? Hodily by se nějaké rady do začátku... jaká frakce je na start vhodná nebo je to jedno ? Jak získat co nejvíce zlata ? Jak urychlit ten gring při stavění lodí ? Jak efektivně mířit děly ?...
    • Zkus tohle: https://www.youtube.com/watch?v=OhjDtg3ZQ6Y
      • Radkaa
        Děkuji.
    • Hráš to, aké to je?
      • Radkaa
        Hrám to, ale moc mi to nejde. *13* Stavění lodí vypadá, že bude na dlouho a zábava začne až s těma velkýma asi... ale docela fajn, něco jako Piráti z Karibiku ve hře. *4*
    • Chim
      SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      Ne. Nevím. Nevím. Nevím. Nevím.
      • Radkaa
        SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
        Tak proč odpovídáš ? *7*
  • Rise of the Tomb Raider nastavení

tak spuštěno a není to tak hrozný s těma nárokama, potěšilo mě, že zapnutím VSync (double i triple) se FPS zvyšujou :)
    testoval jsem na úvodní skále pohledem, kterej z celý scény měl nejnižší FPS, což bylo kolem 60, a úplně vším vypnutým... tady jsou jednotlivý položky osolený na maximum a kolik FPS z těch 60 sežraly:
    vsync: +1; antialiasing: -26; texture quality: -1; anisotropic filtering: -10; shadow quality: -8; sun soft shadows: -1; ambient occlusion: -9; depth of field: -3; level of detail: -1; tessellation: -3; screen space reflections: -1; dynamic foliage: -1; bloom: -1; purehair: -2; lens flares+screen effects: -1
    samozřejmě to na různejch grafikách a v různejch prostředích může lítat víc (např. v první scéně nejsou rostliny, Lara má schovaný vlasy), ale obecně to snad pomůže poradit, co se nemusíte bát osolit na max., když hledáte optimální nastavení :)
    • Lukass
      V pondeli me hra dojde uz se nemuzu dockat *3* Ale co tak ruzne ctu tak me zarazi filtrovani textur a jeho dopad na vykon, ve vetsine her ma tohle nastaveni prakticky nulove dopad a tady to zere tolik snimku. Naopak pokud je tvuj vypocet pravda tak teselace a a purehair sou prijemny prekvapeni.
      • hlavně to s tím purehair vypadá výrazně líp, Lara je taková roztomilejší (což je tu důležitý, koukáš na ni furt :) stáhl jsem ostatní nastavení níž, abych mohl pustit naplno ambient occlusion, který vyrábí skvělej kontrast, a vlasy :D
    • A co máš za kartu?
      • Radeon HD7950 se 3 GB paměti... jak bylo zmiňováno níže, je to vykopávka :) k tomu starýho intela i5 2500K a 8 GB paměti
        • no, tak drobnej update - cutscény... totální sekatura, chvílema se prostě zaseknul obraz i zvuk, občas jel aspoň zvuk, i když obraz skákal tak jeden snímek za pět vteřin... tohle fakt moc nevytunili, jinak se ta hra ani nezadejchala, naprosto bez problémů to běželo :P
          • Vsync ti opravdu fps nepřidá, jen nadělá problémy a přidá inputlag, vypni to člověče ..
            • samozřejmě, VSync při mega výkonu brzí a nepustí FPS nad 60, ale objektivně v některejch scénách, kde jsem nehejbal myší a zapína a vypínal, se FPSka zvyšovaly... ale ještě si s tím nastavením budu hrát, fakt nejsem zatím spokojen, když místo cutscén mám leporelo
  • PES 2016 na win 8 64 bit aplikaci (0xc000007b) se neporadilo spustit.......

Cau gamesaci,

mam problem se spustenim pro eva 16, viz. chyba v nadpisu.... na internetu jsem se docetl ze mam nainstalovat visuals ++, directy x atd.... ale tyto vsechny veci nabizi instalace hry po doinstalovani samotne hry jako doplnek a jsem je samozrejme vsechny zaskrtl... ovsem problem stale pretrvava... predtim jsem mel pesa 16 na win 7 a tam to jelo bez problemu...

poradili byste mně dalsi kroky ?
    • Zkus ještě tohle:
      http://www.sereby.org/site/AiO
  • 3D Realms to zase dokazal...

http://www.metacritic.com/game/pc/bombshell?ref=hp
    • MickeyMutant
      Ta desítková uživatelská recenze je stejně nejfundovanější. Obávám se ale, že bude od vývojářů.
  • Kravicka

The division

muj zaznam http://www.twitch.tv/kravicka/v/38479539

prvnich 10m videa rozjizdim akorat hru, protoze se to spoustelo divne v 4k
    • Kozy
      4:48:37
      To je zmetek *1*
    • drasta
      Bavi te to hrat?
      • Kravicka
        hele neni to vubec spatny jak jsme pak hrali v parte v tom Dark Zone a to bylo s random lidma.

a hlavne se to dobre hybe :D na to ze to je od Ubi
        • Tak vpada to hur jak Battlefield 3, tak jeste aby se to dobre nehybalo.
          • Kravicka
            se ti zda, muj screen http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/355024907211860843/3022E56F1BF7C17EF1C0D1C860A5430DF9345E9A/
            • To snad ani nemuzes myslet vazne...
            • Urcite by si to nezahral, prumerny hrac ma prece 10 let stary pc s mensim vykonem jak konzole. *5*
            • Draken69CZ
              A ty si myslíš že kdyby neudělali downgrade tak by sis to zahrál v té prezentované grafice?
            • No vzdyt je to hrozny, modely sou spatny, textury ma BF3 lepsi. Nasviceni je strasny, proste to nevypada dobre.
              A to nejsu zadne hater Ubisoftu,nektery jejich hry hraju, ale tohle je po graficke strance propadak, ja se divim ze se muzou vyvojari podivat do zrcadla a hru vubec prezentovat, takhle silene downgrade tady jeste nebyl.
  • The Witness se na torrentech stalo hitem. Jonathan Blow (vývojář hry) upozorňuje, že pirátství mu ve vývoji dalšího titulu nepomůže.

Ten pocit když se o dobre hre dozvíte náhodou a není to z článku na games...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit