Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen menší OT, ale jak je tady ta reklama na naučení angličtiny za par dní, tak jsem na to kliknul a srandovní jak je pod temito články vždycky nejaka fake diskuze jakože to funguje, dokonce je tam i tlačítko pridejte komentar ale je neaktivní, stejne jsou neaktivní i profily diskuteru. ja si toho všimnul jen kvuli jedne profilove fotce jedne diskuterky ktera je hezka holka a tuhle fotku jsem už nekde videl.
    Docela nechutne lživé praktiky.
  • Radkaa

    Assassins Creed

    Ahojte, jsem zpět. *1*
    Koupila jsem si ve slevě na Steamu Assassins Creed 2 ač jsem nikdy předtím žádný jiný díl nehrála a podle recenzí byl právě tento díl ten úplně nejlepší. Po první hodině nudy se v tom začínám ztrácet. Příběh je absolutně nesmyslný, nevím před kým se ten Desmod schovává, kdo a proč mu pomáhá, jak se dostal do těla toho Itala a proč tomu Italovi zabili rodinu ? Samotnou hratelnost nemá cenu ani rozebírat, boj a to poskakování probíhá pomocí držení jednoho tlačítka a ovládá se automaticky. *7*
    Tohle je hra, která dostávala 9 a vyšší hodnocení ? To jste hodně klesli z nároků... *8*
    • Měl jsem to stejně, taky mě dvojka zklamala i když to všichni chválí.
    • To se stává, když přeskočíš první díl.
    • Dej tomu na Metacritics nejnižší uživatelské hodnocení. Uleví se ti a svět bude zase v rovnováze.
  • StarWars: Moviebattles 2 video

    https://www.youtube.com/watch?v=dA6-A8LHmNQ

    Když vidím že se točí mašina okolo hry StarWars Battlefront, tak bych rád postnul video z modifikace "Moviebattles 2" pro hru JediAcademy. DICE mají hezkou grafiku, ale mohli by se přiučit, jak udělat správnou SW šílenost ^_^
    • ten mod sem kdysi zkousel a celkem dobry ale to video je strasny.
  • HL2

    https://www.youtube.com/watch?v=aqRUjjuUl7U
  • Vogon

    PayDay 2 bylo zničeno pay-to-win mikrotransakcemi

    Jenom pro ty, kteří to ještě neví:
    Před pár dny přidali Overkill, kteří se proslavili zbrojením proti p2w a mikrotransakcím, přidali do jejich nejznámějších hry PayDay 2 šílené pay-to-win(za reálné prachy si kupujete si krabice, ze kterých padají zbraně, které jsou lepší než všechny ostatní) mikrotransakce. Hra je sice teď(a ještě 6 dní) zadarmo, ale pak přejde zpět na cenu 20 doláčů, přičemž mikrotransakce ve hře samozřejmě zůstanou.
    Hře se odteď vyhýbejte obloukem!
    • Morraw
      Chápu, že v největší humbuk, je kvůli tomu, že řekli, že tam nikdy nebudou mikrotransakce (ikdyž ten člověk už firmu dávno nevede). Ale dovolím si nepopulární názor. Payday 2 vlastním a něco jsem tam odehrál. Jak mě vlastně ovlivní tyto placené věci a všimnu si toho ? To není kompetitivní hra, takže jak budu jako hráč znevýhodněn ? Možná k tomu časem dojde, ale teď tam nevidím reálný problém.
      • Tady jde přece taky o princip boha! Tahle komunita odmítá být ovcema jako komunita CoD, AC a další podobné... Co zkusí příště? Vždyť se přece napakovali dost z padesáti DLCček (a další určitě budou vydávat). Co třeba ze hry udělat totální F2P? A jak by se to líbilo hráčům, kteří do hry investovali už nemalé prachy za všechna ta DLC? Vždyť je to absurdní takhle pohřbít zásadní titul během jednoho updatu. To snad neumí ani Ubi/EA...
    • rekni mamince da ti par drobnych na oblečky v payday 2
    • Upřesním. Nepadají zbraně ale pouze skiny (jako v CS:GO), ty boostují staty, i když pouze nepatrně (stále je to ale špatné). Tohle není ale hlavní problém. Bylo to přidáno v rámci crimefestu kde bylo slíbeno, že vše bude zdarma. A právě tady je ten kámen úrazu.
      • Mno a taky ve starším rozhovoru slíbili, že hra NIKDY nebude obsahovat něco podobného.
        http://www.gamespot.com/articles/payday-2-wont-have-microtransactions/1100-6410303/

        Overkill Software says "No. No. God, I hope not" about microtransactions for upcoming heist-themed action game. *7* *11* kzblití
    • Nejsmutnější na tom je, že nejen na tomto herním serveru se denně dozvíš akorát PC kecy o AS, SW BF, ale co se děje s ostatními hrami, které mají milionovou komunitu, se nedozvíš vůbec nic

      Tu hru bohužel pohřbili. Lhali komunitě. Defakto celou dobu opíjeli rohlíkem a teď tohle. Je zajímavý sledovat, kam až to zašlo. Hodnocení hry na Metacritics se ke dnešku snížilo na 5.0 a stále klesá. Na Steamu z 96% na 86% a stále klesá. Tisíce negativních článků, komentářů a satir... komunita bojuje.

      A tady zase jenom AC, SW BF, CoD, ... *7* money money money
      • * PR kecy (miluju automatický opravy)
    • Jak mi mohla ta hra uniknout? safra, no nezbívá než jí taky sbalit ( sic je hrát nikdy nebudu ale ten pocit mít něco zdarma je *14* *14* *14* *14* )

      I když to nemůžu prodat to je škoda vydělat na blbeččcích co to chtějí hrát by mně těšilo mnohem více.
  • DVD verze Fallout 4 neobsahuje celou hru, část bude nutné stáhnout ze STEAMu.

    To je pravděpodobně jen špatně pochopeno a na redditu apod. už lidi šílí, že to dopadne jako s MGSV TPP. Pokud vím, tak snad žádná hra vyžadující Steam aktivaci neobsahuje všechny soubory na DVD. Vždy je potřeba stáhnout alespoň EXE a nějaké další soubory pro spuštění. Kvůli pirátství. Ostatně on potom odpověděl, že důvodem skutečně je pirátství.
    • Duvodem je piratstvi. Proto delaji veci co omezujou poctivy lidi a piratu se vubec netykaji.
    • Tak ono se ta hra tak mesic pred vydanim vubec posle na ty DVD lisovat a tak vetsinou za ten mesic pak vznikne jeste day 1 patch, ale jinak mas samozrejme pravdu.
    • Keyz
      Jestli tam nebudou 4 malé spouštěcí soubory, tak to asi tolik nevadí. Jestli tam bude prd, tak to bude vtipné.
  • Chim

    Pro Jacka

    Jak jsi zmiňoval to herní sucho... Zkus tohle: http://store.steampowered.com/app/248390/?l=czech
    Já se u toho včera uvrtal asi do dvou do rána. Pěkná grafika ale žádný pixelart, myslím že by tě to mohlo bavit.
    • Za přepokladu že by chtěl narážet opakovaně hlavou do zdi ano? takhle bych mu radši doporučil nějakou tu knihu.
    • To uz opravili AI trpasliku nebo jsi si na to proste zvykl?
      • Chim
        Mě AI přišla relativně ok. Samozřejmě by mohli chodit líp ale dalo se to.
        • drasta
          Ja zazil presne to co ten clovek ktery napsal negativni recenzi na Steamu ktera zacina "Those dwarves are so stupid, I wouldn't even send them on a suicide mission against a dragon" - Gandalf

          Chvili jsem se snazil na to zvyknout ale nakonec jsem prohodil monitor oknem klavesnici jsem rozmlatil o stul a pocitac skoncil tak ze jsem do nej kopal tak dlouho dokud z nej nezbyla zmuchlana kovova kulicka ze ktery trci draty.
          • Chim
            OK *1* . Beru to tak, že trpaslík není Terminator a nejde na to vždy tou nekratší a nejlepší cestou. Mě to přišlo hratelné a neprudilo mě to. Nějaké patche tam proběhli, tak třeba už to aspoň trochu vyladili a ten borec (tu recenzi jsem četl) klidně mohl hodnotit nějakou EA nebo 1.0v verzi.
  • Lukyz

    Kiswahili

    Zajímalo by mě, kdy končeně zakročí náš hrdinný cenzor a tuhle "diskusi" trochu promaže, nepředpokládám, že tady moc lidí umí svahilsky, takže si z toho stejně nikdo moc nevezme.

    Jinak vám pánové velice gratuluji, potkat takhle ideální páreček, to se jen tak nevidí *3*
    • drasta
      Takovej prispevek uz tu byl a ted uz to neni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit