Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Pamatuji si na herní otázky jak tu někdo dával...

    Tak co si jen tak beztrestně o něčem zatlachat, (herním) nejhorší je nemít cvo hrát a bejt nemocnej. Prostě zrovna není žádná pořádná hra Falolout až v listopadu venku pomalu mrzne.

    Staré hry které už jsem hrál hrát se mi nechce a ty opravdu staré - ty radši zkouknu v retru jak je hrají naši borci, s komentářem atp...

    To je hrůza takže letos se opravdu "těším" na BO3, Fallout4 a Just cause3 hehe. Snad bude ason ty dvě zminované dlouhé a přikovají mne k monitoru na delší dobu.
    • vyšlo novy might and magic a civilizace to je tak na pul roku
      • Jack1947
        H7 má bugy, Civilzaci nemusím co tam máš dál? *7*
        • tak zkus homam 5 nebo kings bounty. nebo bych ti mohl doporučit mount and blade warband, chivlary medieval warfare (multiplayer) nebo zkus wowko
    • homeles8
      Právě jsem odehrál svůj tah v šachové partii, pěšec z F2 na F3. Teď si jdu zahrát Dirt Rally, kde jsem vyhrál minulej tejden s Mini Cooperem konečně šampionát 60's aut, tak pojedu další. Dirt Rally mimochodem doporujču, i když dneska asi už bude dražší, já ho tenkrát kupoval asi za 20€. Jenom než se naučíš dojet trať aspoň nerozbitý chvilku trvá. Tenhle první šampionát jsem vyhrál po 55 hodinách hraní. Jinak čekám na vylepšení Divinity a taky Fallout 4. A to je asi všechno, přeju pěknej večer, já jdu na noční do práce.
      • Jack1947
        Možná zkusím no, dobré rally už ani nepamatuji.
      • ringmancz
        to hraješ na jakou obtížnost? mně to zas tak těžký nepřišlo
        • homeles8
          ona je tam obtížnost? Tak mi to třeba prostě nejde/nešlo :-) Jinak hraju jen na gamepadu, s jedním monitorem a jenom občas
          • ringmancz
            vlastně není :) jenom nastavení asistentů. já to hrál taky na gamepadu a jakmile si zvykneš, jak to auto klouže a naučíš se tratě, tak je to v pohodě
            • homeles8
              jo, už jsem se to naučil :-) Jinak hraju úplně bez asistentů a z pohledu očí řidiče.
    • Projednou se pobav s děvčetem.
    • Chim
      Tak si nějakou hru kup a hned budeš mít co hrát.
      • mňau

        Pf...Prej kup :-D :-D Co když si jí koupim a zjistím že je to trapárna jako třeba 3 díl Bioschocku...1,2 díl luxusní příběh,prostředí,akce atd....a 3 díl pro trapáky který nehráli 1 a 2 jelikož to na ně bylo starý....:-) a nebo Watch Dogs hraju a píše mi to at zmačknu X nebo 0 jako prej PC verze......GTA V dělali o rok déle na PC tak vypadá PC verze....ne WATCH DOGS a pochcanej UBISOFT co chce honem prachy :-)
        • Jack1947
          Když to nekoupíš ty tak spiusta hloupějších lidí to udělá za tebe, to je koloběh.
          • Hloupější

            :-D Dobře ty tvůj názor se mi libí je i celkem vostrej......:-D ale to mám rád taky si o nich myslím že jsou hloupý ale co asi ty KONZOLE PROSTĚ MILUJÍ.....
            • Jack1947
              Přesně tak, nemáš rád konzole a to je ten problém. Jinak GTA souhlas umí překvapit po nevýrazné V. přinesli zas něco nového... neokoukaného. Latku si sami sobě nastavují vysoko.
            • Stejná hovádka i na PC??

              Nevím na čem hraješ ty....ale je rozdíl mezi mým nakupováním a nakupování na Konzole....Oni dostanou pěknou nabídku na hry na Plusku 50% berem je jedno co berem vše!! Pak se sejdeme u kámoše na turnaji v NHL...řeknu ukaž co máš za hry....no hrozný hry přes to PLUSKO z 10 her jedna dobrá...Já musím mít hru v Češtině...musím znát předchozí díly her..hraní víc jak na 30 hodin a pak až kupuju...poslední bylo Dishonored (takový příběh sem neviděl od Mafie 1) a Alien Isolation z důvodů toho kdo tu hru udělal....a to Aliena moc nemusím sem fanda Predátora...dále co bych koupil GTA V z důvodů toho že každý díl je jiný a to se dnes cenní!!! dneska nevíte jaký díl hry hrajete :-D GTA začátky pohled z vrchu...pak jste měli panáčka před sebou...voda vás už nezabíjela...z 1 města se staly 3 města vesnice,hory lesy, a končíto že pohled je z první osoby a hrajete tam za 3 osoby...Potlesk hra kterou zná každý na světě umí překvapit :-)
            • Jack1947
              Jestli bereš takhle že to je vina jen konzolistů, tak ty stejné hovádka jsou i na pc to jen pro pořádek. *3*
        • Chim
          Nerozumím řeči tvého kmene.
          • ......výmluvy,Nerozumíš hrám kdyby si jím rozuměl,naslouchal tak na můj Koment neodpovíš tak trapně...Nerozumím řeči tvého kmene-Ale rozumíš to že mám někdo měkké i místo tvrdého a někdo chybí tečka háček čárka....Slováci to také zvládají...jinak dobrý celkem si mě pomastil :-)
            • jééé chyba vidíš ty 2 slova někdo? Já hlupák.....má tam být někde....Přeložím :-)
      • Jack1947
        Jediná hra která mně zas tak netrápí je MGS V. ( tady sem ochotný i pár měsíců počkat než to opraví)

        Tedy argument naprd.
    • Ten kdo tvrdí, že není co hrát je nemocnej a doslova blbej a trapnej člověk a mluvit s člověkem s takovým názorem ním je ztráta času...
  • Lukass
    Dneska bych chtel koupit Sleeping Dogs Definitive Edition, ma nekdo zkusenost stim jak se hra hraje na PC?
    A jeste bych mel zajem o Armu 3 nevi nekdo jaka je ve hre kampan a jak hra funguje?
    • pokud to budeš kupovat přes Steam, tak si to zkus a pak to můžeš do dvou hodin vrátit, uvidíš jestli tě to chytne
    • Jack1947
      To není pravda že by ti tam někdo nezatopil, náhlým útokem navíc ty komba je třeba řetězit a naučit se je a potom je to sranda. Mám to zwe SCORE a třeba i tzahraju protože jsem nehrál DLC ale netuším zdali tam jsou takž pokud máš rád mlátičky a sérii True crime tak není nač čekat. Nic lepšího nebude... (Triad wars F2p fakt lepší není).

      Bavily mně zde honičky s policiií které končily přerušením husté dopravy v hongkongu a nějakým výbuchem a co na tom že si to nezmákl.

      Doporučuji Gamepad u takovéhle hry se to vyplatí na klávesnici to musí být prstolam... Navíc to ubere na zábavě.
    • Hra funguje bez problemu a kampan je ve hre dobra, nb co chce slyset ? : )
    • Mart9
      Sleeping Dogs ti nedoporučuji. Já jsem se nechal nachytat obecně dobrým přijetím té hry, koupil jsem ji s tím, že je to slušná open world akce, bohužel po 3 hodinách jsem ji musel smazat. Jediná náplň té hry jsou bitky s postupně rostoucím počtem nepřátel, nedovedl jsem si představit, že bych to měl hrát ještě třeba dalších 20 hodin. Velmi nudná a stereotypní hra.

      Jinak na klávesnici s myší se to dalo hrát celkem dobře, bohužel stále stejně, postupně se učíš komba, která stejně zapomínáš a používáš 3 základní, které si zapamatuješ hned na začátku.
    • Sleeping Dogs je skvělá hra, dohrál jsem to chvíli po vydání na PC, normálně na klávesnici a super. Ze začátku jsem si trošku na tu hru zvykal, ale pak se to rozjelo a byla to jízda.
    • lol
    • Pethulla
      A co chceš slyšet? Vcelku logicky se SD hrajou líp pokud máš gamepad, ale na klávesnici a myši se to dá taky. Šíleně arkádové ježdění, dobré souboje na blízko, slušné na dálku a hlavně přepálený DoF, který nejde vypnout. Ve výsledku to je ale překvapivě dobrý.
      • Lukass
        No laka me to prostredi a prave ty souboje. Nadruhou stranu me desi konzolova hratelnost a vubec ovladani hry, nemam ted moc co hrat tak do toho asi pudu.
        • Pethulla
          Tak pokud jsi hrál nějaký díl Saints Row nebo GTA do San Andreas, tak máš asi představu jak jízda vypadá, akorát se jezdí vlevo. Souboje na blízko jsou fajn, jenom na tebe útočí po jednom, abys měl šanci to stíhat. Na to je pak naroubovaný vážný příběh - ale nic co by aspirovalo na Oskara to fakt není, navíc pokud bys jel jen hlavní linii, tak je i docela krátký. Ale jak je v těchhle hrách zvykem, tak je tam dost vedlejších úkolů, které tu herní dobu dost zvedají. Nejlepší ale na tom je to město samotné. Není sice tak velké jak u konkurence, ale je to prozatím jediná hra tohodle typu, kde mě bavilo se s paňácem jen tak procházet - zvláště jestli máš hustotu chodců na maximu.
          • Saint Row sem nehral ale GTA jo.
            Jak uz sem psal laka me prostredi a ktery je fakt origo.
            Co sem videl videa tak souboje vypadaji dobre a efektne.
            Koupim to a uvidim, dik za nazor.
        • Draken69CZ
          Hele ty ASS co je jako konzolová hratelnost to mi prosím vysvětli.
    • Tohle je zrovna jedna z mála her, kde si můžeš stáhnout demo.
      Edit: Mluvil jsem o Sleeping Dogs.
      • Lukass
        Na to nemam cas.
  • Jack1947

    The Crew-Wildrun

    Má vše co mně na Dirt2/3 nebavilo nějaké soutěže skákání monstertrucků přes rampy, dělání s nimi salta ( tedy jde ještě dál) ale jo no i v minulé hře se člověk projel po státech a auta nemají fyziku. Nebo mají ale divnou... nějaké hry na získávání a udržení koruny mně moc neba myslel jsem že tam bude i demoliční derby... bohužel. Taky nechápu kdo tohle hraje ale asi to lidi baví... i když jich třeba není moc. Příjde mi to jak spatlanina NFS/Dirt.
  • Windows 10

    Předevčírem se mi tu nějaký lambády smály, že není možný, že se Windows 10 nainstalují samy o sobě během aktualizací. Tak čtěte bedlivě vy chytrolíni jak MS dal upgrade omylem do volitelných aktualizací a omylem ho automaticky zaškrtl k instalaci :D
    http://www.zive.cz/bleskovky/microsoft-donutil-uzivatele-k-upgradu-na-windows-10-i-kdyz-nechteli/sc-4-a-180082/default.aspx
    • Jack1947
      Uff, díky bohu že to opravily mně se to naětěstí netýká ale bylo to možná i o fous, každopádně díky za info. Nutit mi nikdo nic nebude, nikdy!
    • Keyz
      Nejlepší je vůbec to, že nemáš seznam změn u každé aktualizace. Zajímavé, že tahle povinnost není.

      Vždy tam je obecný kec pod který se dá schovat vše, včetně této hovadiny.
    • Kdyby jste vice cetl pane chytrolin, tak uz mate celkove aktualizace davno vypnute : )
      • Pane larvo, řeč byla o běžných uživatelých, kteří nemají o funkčnosti nějakých aktualizací nejmenší ponětí a většina jich nějaké volitelné aktualizace nebude kontrolovat. Pokud jde o mě, tak jsem spokojený uživatel Win 10 již několik měsíců a radit mi opravdu nemusíte. :)
        • Poradit tomu kdo si necha o sobe vse odesilat MS a zdarma musim : )
          • Jo, vědí o mně všechno! Včera mi zrovna volal Gates, že čím si hnojím přirození, že mi to tak vyrostlo!
  • raisen

    volné klíče

    Třeba se někomu budou hodit..

    Ultra Street Fighter® IV

    RYV7N-TVVKD-HWDAT

    Strider™

    4TXWF-DLPEJ-FIH0V
    • Vzal sem si oba, mnohokrat dekuji! *5*
      • Nolifer *6*
  • Update Lowriders dorazí do GTA Online 20. října. (thx DeaSunCZ)

    Není zač :D :D
  • Draken69CZ

    Dark Souls 3 Network Stress Test

    Nedávno tu někdo psal že dostal přístup tak nějaký dojmy se kterými by se tu podělil?
    • Lukass
      Jedina hra kterou v zivote hrals co??? *1*
      • Draken69CZ
        Ano jedinou která ještě ani nevyšla *15* vymaž si to Luk z nicku *3*
        • Lukass
          Myslim serii Dark Souls, urcite to i vis jenom ze sebe zase delas hlupaka.
          • A proc se Drakene ptas na DS3 ? Stejne tu nekdo bude rozdavat klice az tak za 2 roky, takze driv si to nezahrajes. :D
            PS: vlastne ty hry nehrajes, jenom sbiras, tak je to jedno, moje chyba :)
            • Draken69CZ
              Smůla *15*
            • Draken žádá BANíček. *6*
            • Draken69CZ
              A proč ty hlavo dutá reaguješ na ASSe? *15*
    • Jack1947
      Víš co to je stress test vůbec? myslím že tam moc z té hry teda nebude.To máš něco jako sem nedávno dostal na nějaký stability stresstest poznámku do Battleborn.
      • Draken69CZ
        Bohužel když ty si něco myslíš vůbec, ale vůbec nic to neznamená. Takže když k tomu nic nemáš ... ale to by jsi nebyl ty viď to pokušení tu zas ejakulovat nějakou hovadinu.
        • Jack1947
          Prdlajz starý báby z nosu leda, ale třeba ti někdo napíše jak je to s tím... Network stresstestem... ( jak ta hra jede, jestli padá atp...)

          To mi řiká troll co včera somroval pozvánky do bety Crew -Wildrun, s tím že je chce prodat. Dobrá sranda. *12* ( POkud nějakou dostanu, tak si to asi rozmyslím jestli ti pošlu, protože to je přesně ten případ možná horší kterému jsem chtěl předejít).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit