Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Man´s Sky pravděpodobně vyjde až se startem PS VR

    http://www.kpopstarz.com/articles/247045/20151017/no-mans-sky-release-date-update.htm
  • MidnighT91

    NEXUS

    Jede někomu nexus? Nemůžu se tam dostat a bez něj je to v hajzlu co se módů týče...
    • Veskoslav
      Jede normálně.
    • Lukyz
      Mně jede bez problémů.
  • Update Freemode Events dorazí do GTA Online 20. října.

    Ten je venku už dávno. 20.10. přiletí DLC LOWRIDERS :3
    • Asi jsem jediný ale pětka mě nebavila ani z poloviny tak jako čtyřka.
      • Me ctyrka ani petka nestala ani za stahnuti. Takzetak.
        • Čtyřka OK , pětka .... chudobinec bez pořádného obsahu

          Čtyřka kvůli Euphorii ... redukováním reálné fyyziky v GTA5 u mně Rocstar klesl na úrověn rádoby líbivé arkády ve stylu Saints Row
          • Jack1947
            To je přehnané.Vřdyt SR je čistá arkáda GTA je maximálně hra s prvky arkády a s troškou realismu. Ovšem pokud se někomu nelíbilo jeho problém za mně akorát mohlo mít více rozvětvené mise a být jich více a to že to má přes 30hodin nic moc neznamená. Naopak GTAIV. byl jen takový pokus se vším (engínem především) který se jakžtakž nevydařil.
  • Draken69CZ

    The Crew beta key

    Kdo by měl zájem měl bych nějaké za menší poplatek

    kontakt: crewbetakey@pms.com
    • Crew beta

      Jako někdo kdo v té hře má přes 500 hodin říkám tohle teda ne. Nějak mě to nezaujalo.

      Doufám, že to je jen betou, ale ta zatopená silnice to je co proboha, to má být jako mokrá po dešti? :) Nejlepší je, že projíždíte takovýma kalužema a efekt vody nikde, místo toho valí od gum kouř :D Na mokru.. uff.
      • Draken69CZ
        500 *15* neříkal jsi tu něco o životě *15*
    • To je hodně ubohý.
      • Draken69CZ
        Ale těch peněz těch peněz *14*
        • Víš, že Ježíš pláče když zaprovdáváš svou duši?
          • Draken69CZ
            Z vaší hlouposti pláče celej den *15*
  • Draken69CZ

    Rozdáváme klíče do uzavřené bety PC verze závodní hry The Crew Wild Run

    Nefunguje to nebo je to už vybraný?
    • Lukass
      To je jenom pro lidi co hraji hry!
  • retro games play

    Ahoj o čem má být dnešní retro?? nevíte?
  • Vogon

    Stream stress testu Dark Souls 3 od wiki Fextralife

    https://www.youtube.com/watch?v=WLrK_ssBOPA
    • N0isy
      A nikoho nezajímá, že na ofi stránce je přísně zakázané streamovat/sharovat gameplay. No nevadí. Tak mu to reportnu sám. *15*
      • Vogon
        Tak to jsi velký drsňák. Ti určitě ještě poděkují když nahlásíš stránku, kterou sponzorují.
  • Overkill po posledním update pohřbívá PAYDAY 2

    https://steamcommunity.com/app/218620/discussions/#p2

    Mysleli jste si, že tahle banda opravdu není jako ostatní? Spletli jste se.
    Mám pocit, že nás 2 roky opíjeli rohlíkem a teď, když mají obrovskou komunitní základnu, spustí tenhle p2w model... a sklízí zasloužený sh1tstorm!
    #kzblití
    • A zde se o tom napíše buďto:

      a) nic, protože by nebylo místo na třistamiliontéprvní video o vlastnostech ve Fallout 4.
      b) že je to zajímavý nápad a stěžovat si na něj můžou jen hateři.
      • v uvahu prichazeji i nasledovni duvody:

        c) payday nikoho nezajíma

        d) je to ok protože to ta hra ma už v nazvu

        e) vyžadovalo by to aktivní novinarinu
    • Lukass
      Zvykej si, nastava doma temna!!!
  • Uncharted - český dabing

    Čau lidi.Na Youtube na mě náhodou naskočil spot na Uncherted: The Nathan Drake Colection v českém dabingu ( kdo neviděl zde:https://www.youtube.com/watch?v=8pXpD2mwA7M ). Jaký máte na ten dabing názor. Sice je to jen krátká ukázka ze hry, ale i tak je tam snaha o profesionální dabing vidět. Líbil by se vám v celé hře, nebo by jste upravili nějaký hlasy a nebo se vám zdá český dabing už totálně mrtví?
    • Rozhodně bych byl rád, kdyby se dabing objevoval častěji a je super, že celá kolekce bude mít titulky.

      Z toho, co jsem slyšel ale nadšený upřímně moc nejsem. Hned na začátku, kdy se představují, je slyšet podivná ozvěna. Když Nathan padá z letadla, tak v původním znění je slyšet jak hlas mizí v dáli což se v dabingu vytratilo a navíc na spoustě míst je hodně cítit, že předčítají papír.
      • Tak samozřejmě je slyšet že to bylo udělané amatéry a že to udělali během odpoledne.Taky aby ne, přeci jenom je to jen krátký trailer, který je určený jen pro Česko a především těm hráčům co chtějí v rychlosti vědět o čem příběh je, ale neumí anglicky. Hlas Nathana mi ale docela i seděl, jen to prostě je jen taková rychlovka.
        • Tak jasný, ptal ses na názor, tak jsem se vyjádřil. :-) To, že to dělali amatéři ve volném čase není omluva nebo důvod k tomu přehlížet jeho výslednou kvalitu.

          Kdybych se na základě tohohle traileru o hře dozvěděl a chtěl si ji koupit, tak budu jedině zmatenej (a zklamanej zároveň), protože se s dabingem hra koupit nedá a i proto nerozumím tomu, proč se tenhle spot přehrává jako reklama u videí. Působí to dost zavádějícím dojmem.

          Proč vlastně neotitulkovali původní trailer/y?
    • ringmancz
      Sully je mimo, zbytek ujde
    • Upřímně, už dlouho jsem vlastně dabing český ani neslyšel (nepočítám-li včerejší pětiminutovku u staršího dílu Simpsonových).
      Hlasově mě tam nesedla ani jedna postava a minimálně já bych to v dabingu nehrál, ale pokud by vznikl pro čtyřku, určitě bych to schvaloval. Pro lidi, co tolik neumí cizí jazyk je lepší, když nemusej odbíhat očima pořád na titulky.
      • Lidi jsou strašně nevděčný...
        • Tilwaen
          Co je na jeho příspěvku nevděčného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit