Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže, tenhle seznam si vytisknu, a až vám, pane Vávro, vyjde ta vaše slavná hra, budu si všechno odškrtávat. To jsem zvědav.
  • Jednoduše, Dan Vávra prostě neví kdy má přestat s kritikou. Začínám mít pocit, že je proti Skyrimu doslova zaujatý. Mě jeho kecy nazajímají, já nejsem fanoušek ani dlouholetý hráč TES a přesto je pro mne Skyrim skvělá hra! Je asi moc rozmazlenej a náročnej, když může jedný hře (která je navíc celkem dobrá) vytknout přes 100 věcí...

    A když jsem si četl co vše píše, tak si myslím, že si vymýšlí co nejvíce blbostí jen aby tady Bethesdě poskvrnil jméno...
    • Hlavne je divny, ze Fallout New Vegas vychvalil az do nebe a Skyrim takhle potopi? Jsem jedinej, komu Fallout New Vegas a Skyrim az na fantasy zanr pripada v podstate podobny?
    • Tak samozrejme pokud to pan Vávra srovnava s titulem jeho Warhorse ktere bude bezesporu hrou desetileti tak tech nedostatku vidi vic, nez "bezny" clovek.
    • Koketuji z jednou myšlenkou a tou že prostě jen rád provokuje *4*
  • hmmm velice se tesim na produkt ze studia Warhorse. Takhle to vypada, ze se preci jen dockame dokonale hry... *1*
  • Hairy_Ass
    Minimálně 3/4 bodů jsou výkřiky, aneb takhle se dá zkritizovat naprosto každá hra, i ony milované klasiky jako je BG, Fallout nebo Mafia *4*. S několika věcmi jsem tam souhlasil, ale kritizovat ve fantasy neexistenci záchodů, architekturu atd, tak mi připadá, že pokud si Vávra stěžuje, že nedostal dávku drog ke hře, jako ostatní recenzenti a fanboyové, tak patrně kecá, protože dostal dávku dvojtou. *4* Článek by se mi líbil, kdyby tam nebyly tyhle ty vejšplechty, vis výše, ale opravdové kritiky je v článku tak 1/4. Škoda. Ale když chceš psa bít, hůl si vždycky najdeš, co? *3*
    • No mne by to přišlo snesitelný, kdyby napsal nějaký body proč to hraje, ale napsat hraju protože nic jiného není na trhu?....
  • Jak to ten Vávra dělá, že má vždycky pravdu?

    Ve světě dostal Skyrim desítek jen pár, kdežto v tom zatuchlým českým rybníčku, dali deset úplně všichni. Je dobře, že Dan Vávra nemá zelenej mozek a růžový brejle, ale koule pořádnýho chlapa, který se nebojí říct PRAVDU!

    Dan Vávra je umělec, génius, legenda, BŮH!
    • Pokud ty blbosti v článku psal on, tak ano, je to umělec. Pokud ty blbosti vyšly z jeho hlavy, tak ano, je to génius. Pokud tohle dělá u více her, tak ano, je to legenda. A pokud je to bůh........tak ho nemám rád.... *4*
    • Takhle to dopada, kdyz se nedavaji smajliky, clovek netusi, jestli je to ironie, nebo vazne :)
      • Samozřejmě, že je to vážně. Dan má svatou pravdu, která by se měla tesat do kamene!!!
      • Všechno je vážný! Ono se dá psát nevážně?

        Nenaznačuješ snad, že tu někdo goblinuje?
      • To si mi doslova vzal z "huby" :D
  • A to co už vubec nechapu je to že fanoušek RPG hraje hru na konzoly!!! A jinak je tam quic save na F5 takže ukladat se dá libovolně. :)
    • Si děláš srandu doufám, že to hrál na konzoli! Tak to jeho kecy nemaj žádnou váhu. A nikdy nepozná hru potom, co ji neplacení dobrovolníci opraví!

      Hnusný konzole musí shořet v pekle....
  • do pátku by měl vyjít patch tak sem zvědavej kolyk toho opraví.
  • Článek možná místy účelový, ale s pointou souhlasím. Mnoho přemnoho je Skyrimu prominuto "protože Bethesda" a "protože modeři". S takovou za chvíli bude Bethesda za těžké $$$ prodávat jenom základní jádro enginu, ani to ne, jenom doporučení jak by celý produkt měl vypadat, a hej, však modeři to dodělají, ne? -_-
    • Mozna je jim to prominuto, ze nekdo udelal funkcni zabavny projekt, ktery svete div se, netrval 7 let, jako u jedne ceske nejmenovane hry s 8 hodinovou hracu dobou (ano, melo to mit puvodne 14hodin a vyvijet se to s takovymi pristupy melo dalsich 14 let), na ktere autor take delal. Ze to ma bugy? Ale jiste. Jenze ja se u toho bavim. Neni duvod proc to nekoupit... Budes se divit, ale nehledam dokonalost, nybrz zabavny funkcni projekt. Pokud nekomu vadi jinak koncipovany healthbar, at to jednoduse nehraje a pripominky posila pokud mozno autorum, o cemz pochybuji, ze se v jeho pripade stalo. On si rad keca akorat v ceskem rybnicku.

      Mozna by lide, jako pan Vavra, mohli nekdy ze sebe vypotit i sto duvodu, proc nekterou hru ma rad, coz by byl dle meho nadlidsky vykon. *3* Nakonec zdrave smyslejici clovek si vetsinou stavi proti sobe protiklady.
      • Vývoj a zejména finální podoba Mafie II má s panem Vávrou společného velmi málo. Je to sice lehce překvapivé, ale je to tak.

        Pan Vávra na scénáři Mafie II pracoval a ano, jeden čas vystupoval v herních médiích tak trochu jako "duchovní otec" hry Mafia II. To ovšem velmi rychle vzalo za své a tento post postupně obsadila dvojice Denby Grace a Jack Scalici. Dan poté od projektu odešel úplně. Můžeme se jenom domýšlet, proč asi...
    • calwin
      nechápem čo všetci trepete bethseda bethseda... keď som hral oblivion ani som nevedel čo je to bethseda a pokiaľ toto má byť to isté tak prečo som to potom hral? pretože žiadna iná hra mi neponúkla toľko hodín hracieho času a tak chytlavú hru... vy mi skôr prídete ako ovce pretože jeden človek povedal... 100 krát opakovaná lož sa stáva pravdou... až ťa obmedzí nejaký bug tak potom píš z vlastnej skúsenosti prosím... čítam článok a dostávam sa do časti kde som si práve uvedomil že Dan už iba búcha do steny a plače pretože čakal niečo viac... asi normálne realizmus kde sa mu elfka vyzlečie a on sa bude môcť konečne odbaviť keď mu to prvé 4 časti nedovolili...

      každopádne to neber úplne osobne nechtiac som to smeroval na tvoj príspevok ale myslel som to vo všeobecnosti na celú komunitu
      • Můj názor můžeš nalézt v materiálech týkajících se Skyrimu už z doby, než hra vyšla. Hra vyšla, zčásti jsem se mýlil, zčásti se obavy naplnily. Článek pana Vávry jsem přečetl nyní a do jisté míry odpovídá mému náhledu na tento kus softwaru.

        Pan Vávra místy opravdu "mlátí slámu", nicméně jak jsem psal, pointa zůstává - pokud by produkt v takovém stavu vydala malá začínající firmička z Běloruska, tak nevěřím v hodnocení 10 a výkřiky o excelentní zábavě. Spíš bych viděl 7-8, maximálně 9 a slovní komentář "po patchi hra možná bude lepší".
        • Nic ve zlym. Ale zadna mala firmicka z Beloruska by takovou hru nevydala. Ono vytahovat jedno ad absurdum za druhym, jen kvuli tomu, abych se mohl po necem svezt, je opravdu strasne levny a pohodlny.
          • Saboteur? Hratelnostně podobné jako Assassin's Creed ale ouha, hra za sebou nemá silnou firmu a nákladný marketing. A tak se musí se známkou dolů.

            Paralelně uvažuji i zde v případě otevřeného RPG.
  • Velmi souhlasim s ( SK ) ma pravdu.
  • Zaklínač omrzel po pěti hodinách... Skyrim Baví už 95 Hodin. a Bugy???!! jaký bugy? jednou mi to spadlo a to je Všechno!!!!!!
    • no jasne podivej se nejdrive na zaklinace a potom na skyrim v zaklinacovi se da aspon koukat na prostredi atd. Na co se da koukat ve skyrim na nic jen na same bugy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit