Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jasný, Vávra prostě neumí pocítit tu magii Skyrimu... kdyby ji cítil, tak si nikdy nic takového nevšimne.

    Správný hráč je naprosto nekritický a jen slitná nad klávesnicí!
    • Hairy_Ass
      Už si to sem napsal jednou...
  • Já bych to přejmenoval: 100+ způsobů jak vyvolat Flamewar v podání Vávry.
    To nemá ani cenu komentovat. Některé body jsou docela trefné, některé už míň a některé body jsou naprosto vedle.
    • Ano tech duvodu ktere jsou do oci bijicich je tam tolik ze bych je spocital na prstech rukou, ale ostatni sou totalni blaboly. Článek mohl mit vklidu 1/5novou velikost, ale i tak bych nechapal co tu vubec dela.
      • Ano +1. Tak třeba jsem s celého článku vyrozuměl že Dan Vávra má rád logické a reálné prvky. Tak proč potom proboha chce ukazatel kolik ještě uplavu pod vodou? :-)
        • Spades
          az vymyslis zpusob, kde se zacnes realne dusit podle toho jak se dusi postava, abys vedel kdy vyplavat, tak muzes zrusit ukazatel vzduchu... jezismarja premyslejte MOZKEM lidi
    • Všechny jsou vedle jak ta jedle. A že těch jedlí ve Skyrimu je!
  • Je tam 100 důvodů ale plno z toho neni důvod, jen jákasi připomínka nebo doporučení a ano, hra má sice plno chyb a nedostatků, ale ukaže mi hru, která nemá a pokud se chce zabývat kravinkama, tak by se na každý hře dali najít stovky chyb a na každé hře by se našlo plno chyb, kvůli které ji lidi nehrají. Jenže kdybych se pořád měl zabývat tím, jestli je větev stromu super 3D model s tisíci poligony, nebo jen placatá textura, tak nebudu dělat nic jinýho, než brečet nad tim, jak je hra špatná a nehrál bych asi nic.

    Hra mě baví a to je důležitý, k čemu mi bude hra, která bude bezchybná (ha ha ha) a bude mít fotorealistickou grafiku, fyzikální zákony přesné dle skutečnosti, když jeji herní doba bude 5 hodin a z těch 5 minut poběžíte 4 hodiny rovně a párkrát vystřelíte.
  • Super. Warhorse pry dela hru, ktera tohle vsechno bude pry mit. *2*

    Nevim. Ale id*ot, ktery hleda nedokonalosti nejsem. A namyslet si vzdusne zamky dokaze vetsina lidi uz v deseti letech *1* Ale co jineho cekat...

    Hatery nema cenu resit. Nicmene jako gamedeveloper se mohu vyjadrit, ze Vavra je v ceskem hernim svete dle meho skodna *3*

    Jo. Skyrim se mi libi. Asi i proto, pac mi v dnesni dobe nenabidl nic lpesiho. Mozna samotny velky Dan Vavra nabidne. Tesim se na jeho novou hru *2* Myslim, ze si na ni potom hodne lidi napise s radosti recenzi *1*
    • Já jsem zvědavej právě co Warhorse předvede. Ano máš pravdu :-)
  • Tak jsem to přečetl po 13.důvod a dál nemusím. Většina těch věcí nevyhovuje jen Vávrovi. Nehraju na konzoli, ale na PC a s ovládáním nemám jedinej problém atd.atd. Zabugovaný to je, to jo. Ale jinak je to snůška keců jednoho šaška s moc velkym egem. Tohle by jste snad ani na herní web tohoto formátu dávat neměli. Zdarec
    • Přesně tak mluvíš mi z duše pod tohle se můžu podepsat :)
  • No tak jsem to dočetl a v zásadě s panem Vávrou souhlasím.

    Bethesda prostě nabízí neohotové produkty a lidi jsou už tak otupělí, že to ani nepoznají.
    • Ukaz mi hru podobneho razeni, se stovky dungeony, questy, magii (je toho opravdu kvantum tech+).. bez chyb.. prosim..
  • Pan Vávra asi dlouho nesouložil, jinak tohle není možné :D Takové hnidy se dají najít na každé hře. Ani nevím ale jsou v Zaklínači 2 který se mu líbil záchody ? :D
  • Ty vole a je to tady zase... opet a zase!!!!... proste se zacina hatit uz i skyrim, tak jak to bylo u oblivionu ... porad to same dokola a vy budete hledat sracky, ze nevidite ukazatel dechu ve vode? a jako co? kdyz plaves tak ho snad vidis nebo co? ... rofl fakt... nicmene souhlasim s tim, ze hra by potrebovala dodelat, ale je to super hra a moderi ji vysperkuji k dokonalosti... thats all....
    • Vetsinou kdyz plaves v realnem zivote, tak tak nejak poznas kdy ti pod vodou dochazi dech. V Skyrimu to neni, a jak ma hrac pak poznat, ze se topi? Podle toho, ze se mu zivoty nebezpence blizi 0? Ehm ... to vazne ne, pratele!
      • Stačí si umíchat lektvar a tradá :D
      • Musis drzet dech stejne dlouho jako hrdina...pokud nejsi potapec, tak to vyjde akorat...
    • Přesně, Bethesda shrábne prachy a ocenění za to, že dali ostatním šanci ukázat své dovednosti.
      Dostávat peníze a ceny za vlastní práci se už dnes nehodí.
  • Popravdě mě se žádnej bug ještě nestal. Krom toho, že postava seděla na židli jen půl prdelí xD . jo vlastně mi ještě jednou vyletěl kůň na strom neznámo proč :)
    • to nebyl kun ale HELI v Battlefieldu III, hahahahahaha
  • Aha takže ona je to ale spíše 100+ kritika Bethesdy. Ano rozhodně to mohlo byt uplně někde jinde. Na druhou stranu cilovka byli konzole a konkurence je taky slabá. A jak bylo napsano je to na tom stejném enginu tedy aby to za něco stalo museli by udělat novy.

    Na druhou stranu Valve uz taky vydalo plno her na tom stejnem ikdyz vylepšeném enginu a taky jejich hry dostavají čím dal víší hodnocení. Ale ono je tohle celkem neporovnatelné. Ano Dan je zhrzený fanoušek a připomíná mi rekce zrhzeného fanouška po vydaní Mafiia 2...
    • Přesně, Gabeovi to pořád všichni žerou!

      Bethesda dělá co může, zbytek prostě musí opravit moddeři, tak to má být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit