Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Želez pravda :_) ale po 5 letech od vydání s tunou modu muzu rict ze neni lepší hry. Bethesda vždycky vydá hroznou hru. Ale tím jak uvolní kod zachrání situaci. Základ úspěchu je nekupovat si hru od Bethesdy po vydání ale tak za rok či dva. Ušetříte peníze i nervy.
  • Vávra má ve většině věcí pravdu. Vy fanboyové TEC prostě nedokážete přijmout pravdu i když ji máte přímo před sebou. Jinak KC: Deliverence bude nejlepší RPG v historii her a vy přesto radši podpoříte miliardovou společnost (Betheshita), než aby jste zkusili něco nového a podpořili Pana Vávru.
    • Jak můžeš vědět, že to bude nej RPG v historii? Jsi z budoucnosti? Zatím to jde říct jen o zaklínač trilogii (hlavně třetí díl s datadiskama).
      Z toho co jsem zatím viděl z KC jsem dost skeptický, grafika pěkná, všechno ostatní nuda (nezajímá mě, že je to ultra realistický, u hry se chci bavit, na reálnost tu je, překvapivě, reálnej život).
  • Jak ubohé reagovat na 5 let starý článek a stále nic nevědět. *1*
    • Bethesda Skyrim... děs běs...
      Skyrim with mods by players... best game ever...
  • Když se chci zasmát, najdu si tenhle článek a neskutečně se bavím. Ve Skyrimu mám nahrány stovky hodin, momentálně pátý průchod a ano, občas se vztekám, občas se zasměju, ale jinak?
    Nebudu si stěžovat, že mám desítky hodin stejný meč a amulet, když nelezu do dungeonů. Nebudu držkovat na autosave, když si můžu hodit quicksave na Q a jednou za čas si to uložit - po pár hodinách naprostá automatika. Že ubývá ukazatel zdraví z obou stran - no to bude asi proto, že krajní ubývají do krajů a střední symetricky...jenže pro někoho je to naprosto nepřekousnutelný problém, že hra není přesně podle jeho gusta.
    V přístupu Bethesdy souhlasím, nevydávají dokonalou hru, ale rozhodně není nehratelná nebo frustrující. To se tady jen mistr Vávra vyblinkal.

    Každopádně jsem velice zvědav, jak dopadne KCD - na jednu stranu je to česká hra se základy v naší historii a náš středověk mám hodně rád - proto se na hru těším jak malé dítě a doufám, že to bude pecka. Na stranu druhou přeju mistru Vávrovi, aby se na tomhle projektu pořádně spálil a někdo ho setřel podobným způsobem - protože, omluvte :), pro mě je to arogantní machýrek, co zatím jen plive a slibuje....takže jsem zvědav :)
    • Ty seš fakt ztracenej. Bůh s tebou, snad se z toho mindráku někdy vyléčíš.
  • Priznám sa, že tento článok ma dosť pobavil. Uznávam, že v niektorých bodoch má autor pravdu, napr. že Skyrim je zabugovaný. U hier od Bethesdy je to proste už tak. Pri takej rozsiahlosti a komplexnosti je to asi nevyhnutné. Čo ma však dosť naštvalo, bol arogantný prístup, z ktorých väčšina bodov je doslova vycucaná z prsta, nehovoriac o tom, že v niektorých bodoch sa autor opakuje, čo príliš na serióznosti článku nepridáva. Najviac ma však rozosmial bod č.65 - ak sa tak veľmi autor triafa do reality, ako je možné, že sa čuduje, že obchodníci nemajú skoro žiadne šperháky na predaj? To je ako sťažovať sa, že v Potravinách nie je dostať heroín. Na záver si dovolím malú rečnícku otázku k bodu 61 - podľa neho je evidentné, že autor má nahratých minimálne 40 hodín Skyrimu, preto sa pýtam: Prečo autor dokázal venovať taký veľký čas hre, na ktorej mu všetko vadí?
  • Je úžasné, že místo, abyste se našeho vývojáře zastali a fandili mu, tak tu dopředu plivete na jeho hru, kterou se snaží mít co nejlepší s týmem, který má sedmdesát lidí.
    Místní chytráci by konečně mohli postřehnout, že Bethesda má k dispozici poměrně víc zaměstnanců a daleko více prostředků, což by místní chytráky logicky mohlo dovést k závěru, který jim samozřejmě nedošel, a tak jim ho jak malým dětem ve školce řeknu po lopatě.
    S tolika lidmi na vývoj opravdu není problém vyřešit jednoduché problémy, nevychytanosti a bugy.
    Příklad se stromem se může samozřejmě zdát jako hnidopišství, ale na něm se dá naprosto krásně ukázat jádro věci, Bethesda, ačkoliv má prostředky, absolutně nic neřeší a sází na svojí značku a věrnost fanoušků.
    Jenom to shrnu - děláte hru, která se odehrává na severu, kde jsou převážně jehličnaté stromy, máte obrovskou firmu, dost peněz a neobtěžujete se zaplatit chlápka, kterej umí dělat dobře stromy, aby vypadaly jako stromy, nepřijde vám to trochu divný?
    A to jsem rozebral jenom jeden příklad.
    • No promiň ale the elderscrolls 5: skyrim je furt dobra hra občas se tam najde nějaká chybyčka ale to furt nemění tu hratelnost a ten příbech celé hry. Nemyslím si ta tvoje hra bude bez chyby tak přestaň krytyzovat staré dobré hry.
      • pavel.verner.52
        Za prvý. Nauč se česky protože tu tvoji sračkočeštinu číst nehodlám. *10* Ta hra je příběhově dobrá. No...spíš ucházející. Ale to je jediný její plus. Jinak ale pořád stojí za h... *16*
  • Keyz
    O 4 roky později a stále většina výtek sedí i na novinku Fallout 4. To je opravdu tragické.
    • Je mi z toho špatně. S Bethesedou provždy končím. Ještě že naší polští sousedé vytvořili něco tak skvostného jako je The Witcher 3. :)
  • tak za chvili vyjde fallout 4. Dan ma ted plne ruce práce se svoji hrou takze mu nezbyde cas sepsat podobny clanek jako tenhle. Ale mozna by ho ted ani nepsal, když vidi co to je delat open world rpg:)

    Obvzlast legracni mi prislo jak mu v nejake verzi jeho hry lidi sraly mimo kadibudku, mozna by bylo snazsi je tam nedvat zejo?..najednou..
    • Ale jeho hra je v alphe kamo :) a v 90% co tu povedal ma pravdu/
  • Hru jsem koupil hned po vydáni a hrál asi 300 hodin. V naprosté většině ma Vávra pravdu. Kdyby nebylo módů je to průměrná hra.
  • Ristoro
    I po těch letech je to pořád sranda :D. V něčem má pravdu, v něčem ne. Každopádně, jestli Kingdom Come nebude ve všech ohledech dokonalá hra (což si myslím, že nebude, žádná není), tak Vávru lidi sežerou zaživa :D. Udělají to naprosto stejným stylem, jako on naplival na Skyrim, budou se hledat i ty nejmenší chyby.
    • pavel.verner.52
      Jenže to co on tu popsal tak v drtivý většině případů jsou chyby velký jako stodola... *1* Navíc on je tak dobrej že si tyhle věci stopro posychruje aby se v Kingdom Come nestaly... *3*
      • Je síce fajn, že sa snaží vo svojej hre o realitu, no veľmi sa mu to nedarí - po zhliadnutí 50 minútového gameplayu sú z toho celé 3 minúty venované nezáživnému boju, kde do seba mlátia protagonisti mečmi ostošesť, no ani jeden z nich neprejaví žiadne známky oslabenia, nedajbože aby sa im na tele objavili aspoň nejaké rany. Naozaj si niekto myslí, že ak do vám niekto bodne 2x do brucha meč, tak budete schopný bojovať ďalej akoby sa vôbec nič nestalo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit