Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No coment...
  • To je snad jediná diskuze na českejch internetech, která po těch letech stále žije. A jak se člověk nasměje....Danovi se nedivím, že mu lezla a leze glorifikace Skyrimu na nervy. Spoustu lidí zde nepochopilo, že ani tak nehaní hru samotnou (7/10!!!!), tak spíš přístup Bethesdy, která má k dispozici neuvěřitelné množství financí a z hráčů si doslova dělá srandu tou odfláklostí, kterou poté musí suplovat ZADARMO fanoušci módováním všeho možného. To je z pozice vývojaře, který chce skutečně stvořit originální a vymakanou hru (a že už to jednou udělal), ale musí všude nastavovat prdel, protože jinak ty peníze nemá šanci získat, jako rudá barva pro býka. Je to zkrátka od Bethesdy výsměch vůči fanouškovi a jeho ochotě za hru zaplatit. A na konec pro všechny ty informovaný vodborníky zde, při vydání druhé Mafie už v Illusion Softworks Vávra dávno nebyl, respektive nelíbil se mu směr, který začlo diktovat 2K, načež studio opustil a podle toho hra dopadla. Ale tak, píšou to na wiki, že.
  • Kdo odsuzuje bude pak souzen stejnym metrem…az jednou vyjde Kingdom (2017? asi) tak doufam ze znama postava z herniho prumyslu proklepne Kingdom uplne stejne jak pan Vavra proklepl Skyrim a hodi to na Games ci do Score, ale srovnavat pak Kingdom se Skyrim je mimo. Rozdil ve vyvoji snad 6 let,i jiny styl atd…
    Nicmene sto lidi sto chuti, treba 3D mapa me nikdy neprehledna neprisla ani inventar ci spatny autosave(co je na nem spatne nastavene ?)...hral sem na ultra hned v dobe vydani a grafika rozhodne nevadila, a ani sem necekal neco jako Crysis.
    Ukazatel zdravi se krati z obou stran, no a co ??? :) Ze nenasel lepsi talisman ? Ja jich nasel hodne, hral ste to poradne vubec ??? :)
    Dalsi spousta duvodu je jen o tom se podivat na ovladani a prirazeni klaves :)
    Nicmene tak ve 30% ma pravdu. Sem zvedavej jestli Kingdom taky urve na meta 94 od recenzentu a 80 od fanousku...Ocekavam v kazdem dome zachod, pefektni animace obliceji, kazda NPC jiny dabing, zadne bugy, vse perfeknte realne jako plavani ve zbroji odpovidajici ralite atd...no proste to co jste na Skyrimu zkritizoval.
  • Herr Vavra, po přečtení Vašeho názoru si opravdu nejsem jistý zda jsme hráli oba tu samou hru! Hru Skyrim jsem hrál 3x(teď ji hraji po třetí). Po prvé na level 74, po druhé na level 85, teď se blížím opět konci(plním veškeré možné vedlejsí úkoly) a jsem na levelu 98. Takže s klidnou duší mohu říct, že Skyrim znám dokonale. Mám verzi hry 1.9.32.0.8 a 95% Vašich problému neznám, ovšem pár Vašich výtek jsem našel. Hru mám "opatchovanou" pouze na vzhled a manželku Seranu, žádný dračí hrad ve Vorařově atd. atd. atd.
    Teď se vrátím namátkou(ne ke všem to bych se asi nedopsal) k Vašim problémům...nechtěné braní předmětů - Vám se to stává??? Když někde svítí "krást" - tak to nemám dělat nebo musím počítat s následky. Nevydržíte sprintovat??? Tak to jste asi zanedbal vývoj výdrže na ukor many či zdraví - Vaše rozhodnutí nesvádějte to na hru. atd atd
    Jednu věc Vám ale přiznat mohu.....na rok vývoje hry by mohla vypadat v grafické původní verzi lépe to je pravda..........ovšem tomu se dá patchama nadšenců dost pomoct.
    Přeju hezký den Herr Vávra....a mám jedno doporučení pro Vás....nehrajte hry, které Vás neberou, neztratíte čas, a nemusíte potom vyblít +100 Vámi nesmyslných doporučení.
    • Dát do hry dlc a módy a pak reagovat na článek, který vyšel hned po vydání.... to snad i bez komentáře.
  • Ahoj ahoj ahoj, tak na tento clanek jsem narazil az ted uplne nahodou se o nem nekdo zminil na games. Precetl jsem a musim rici, ze v dost pripadech naprosto s Danem Vavrou souhlasim a konecne se nasel nekdo, kdo vybocil z toho davoveho silenstvi oslavnych proslovu a rekl neco kritickeho. Nesouhlasim uplne se vsim - nektere vady napr. ze nemuze byt v architekture z kamenu rovna rimsa, nebo ze mizeji lidi kdyz jdou do domu, to mi vubec nevadi. Jsou to jen graficke veci. Pro me osobne je dulezite jak se hra hraje a naprosto souhlasim - porad stejne dungeony, nudne. Za me osobne - po cca pul hodine hrani na zacatku bojuji s drakem a v pohode ho porazim. Nechapu, draka? a je za chvilinku mrtvej? Absolutni nevyvazenost obtiznosti, Skyrimem jsem projel jak nuz maslem. Take vsechny lokace - nuda opakovani dokola apod. Jsem rad ze tento clanek vysel. Neco je mozna dost prisne, ale ja sam jsem Skyrim hodnotil 7/10 a to jeste proto, ze prave tento typ her mam moc rad a kdyz neco vyjde i kdyz nic moc, rad v teto RPG pousti hraju.
  • Problém číslo 17. tedy ''Imbecilní inventář'' se dá vyřešit jednoduše. Věci ketré požívám často si dám do oblíbených a po stisku ''Q'' mi rychle vyjede okýnko s danými oblíbenými předměty *3* *7*
    • *používám
  • jakub.horsky.7
    Co je to skyrim ?? *11* *11* *11* *11*
  • S odstupem casu kd jsem se chtel podivat kolik je tu vlastne komentaru a tipoval sem asi 1500 a cumim na tohle cislo fakt neuveritelny kolika lidem se to nak nelibilo nebo neco :D

    V 50% souhlasim s jeho top 100 co ž znamena vlastne 50 problemu a je to fakt zbytekj si proste domyslel aby jich bylo 100. Dan si proste neuvedomil jak velkou komunitu skyrimu nasr*l :DD
  • Tahle recenze je opravdu stupidní. Je rok 2015 a pořád je to jedna z nejlepších RPG her co jsem kdy hrála. S důvodem 99. nesouhlasím, tak jako nesouhlasím se spoustou dalších. Na konii lze bojovat, jen se trochu snažit a zkoušet experimentovat. Stačí zmáčkout klávesu R (možná máte jinou klávesu na vytáhnutí zbraně) a začít bojovat. Dřív než napíšete nějaké blbosti tak si to stačí tu hru zahrát. A je mi jedno jestli jste hrál pět minut, nebo 100 hodin. No udělala jsem si o Vás svůj obrázek a názor pravděpodobně nezměním. Na tuhle hru jste vyhrabal tolik špíny, že přehlížíte to krásné a srovnávat hru s cituji ,,krásnou blondýnkou a její “drobnou” vadou by bylo, že má žluté zuby, smrdí ji z pusy, je úplně blbá a má kapavku." Trochu stupidní, nemyslíte?! *3*
    • Za pár let, až budete mít něco nahráno a nakouknete pod pokličku pr herního průmysl budete třeba taky hodnotit trochu jinak...
    • No, zase tu máme nějakého experta. Vlastně původně ve Skyrimu z koně bojovat nešlo, museli to napravit v jednom DLC ;) Aspoň si to po letech uvědomili, v Oblivionu tuhle možnost musela přidat až komunita.
      Btw: Jedna z nejlepších? Spíš by se hodilo "jedna z jediných (jo, tohle slovní spojení zní divně, vím)" - navíc je ubohý, když takovou nedodělanou hru, kterou navíc musí vylepšovat komunita, přetrumfne jen Zaklínač 3...
    • Taronyu
      Predtým sa ale na koni bojovať nedalo :)
  • A mame rok 2015 a na Steamu Skyrim porad hraje kolem 50k lidi denne, bohužel pene Vavra, tohle mluvi proti vašemu clanku vic nez cokoliv jiného:)

    PS: je třeba to tady udržovat v chodu, aby se bylo o co oprit az vyjde Kingdom Come:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit