Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor tohto článku je pravdepodobne malé rozmaznané decko. Som sklamaný nad týmto urážlivým článkom a odporúčam autorovi aby prestal písať takéto články, je to jeho problém keď nevie pochopiť že pre Skyrim je mnoho módov, ktoré opravia/zlepšia celkový pôžitok z hry. Skyrim je skvelá hra a kto si myslí niečo iné... Fus Ro Dah
    • Autor tohto článku je autorom mafie ;) a zrejme si nikdy nehral dragons dogma oproti ktorej je skyrim zlý vtip.
    • Ehm, až na to, že cílem recenzentů je obvykle hodnotit SAMOTNOU HRU (případně datadisk nebo vybraný mód), je problém Bethesdy že neumí udělat hru, která by byla kvalitní i bez modderské komunity.
  • Trol.diskuzni
    Tenhle článek je pro mne něco jako takové upgradeované Desatero. *14*
    • Slotermeyer
      Amen. *14*
  • Nedočetl jsem to dokonce a ani nedočtu. To, že si tu nějaký bl*ec stěžuje na věci, které v té hře jsou, ale on je nevidí je trochu nesmysl. To že ti vadí každá pí*ovina, tak to už je moc, Autosave funguje, to že řešíš ubývání zdraví v health baru je už totální kravina a to že po nich chceš, aby si najali sto dabérů a začali ti třídit zbraně na šípy, meče sekery atd. už je úplná kravina. Radši si važ toho co je a laskavě drž hubu. Chtěl bych vidět tebe, jak bys na tom pracoval.
    • Ty blbečku myslím si že vávra by si tam se všema vytrel prd*l... Bethesda prostě Skyrim zesrala.. Vavrovo Kingdom come bude bomba.. Jen škoda že je to tolik let od skyrimu
    • Radši si važ toho co je a laskvě drž hubu - to je pane přístup! Jinak vidět Vávru pracovat máš možnost. Stačí se podívat třeba na legendární Mafii, nebo na právě vznikající Kingdom Come: deliverance. http://kingdomcomerpg.com/?page_id=266 Já osobně s většinou bodů souhlasím a jsem rád, že v herním průmyslu lidi jako Dan Vávra jsou,, protože právě ti ho někam posunují. A že jich není moc.
      • flash789
        prasky jsi uz mel nervaku?:) Ne, tak drz hubu a koukej si je vzit - to je pane pristup !
        Ale ted vazne..viz muj post o něco vyse..
    • flash789
      tak on Vavra při tvorbe Kingdom Come uz dost vystrizlivel a myslim ze ted by uz takovyhle clanek nenapsal, pac vi zac je toho loket delat open world rpg:)
      • No ja nevim, ale myslim si, ze tohle neni uplne clanek ktery mysli pan Vavra uplne vazne. myslim si, ze tohle je z vetsi casti jen nejaky "bulvarni" komentovani ,co vsechno se mu na ti hre nelibi. ucel to splnilo takovy ohlasi tu jeste zadnej clanek nemel a aspon byla sranda. Dan asi ma na hru nazor jak rekl v clanku ale prece rekl, ze by hre dal asi 7/10. Skyrim neni spatna hra, jenom odflaknuta a Dan vidi, ze by to mohlo jit lip, tak budme radi, ze se o lepsi hru i pokousi. Peace.
        • flash789
          Vavru mam rad a tohle je samozrejme legendarni clanek o tom zadna, prave proto je třeba občas přiživovat diskuzi :)
          • mam rad tu hru a musim rict ze ma vavra pravdu. hru mohli udelat lepe. To by pak ale uz nikdo neprekonal kdyby odstranily tydle nedostatky. Plus moderi odstranily treba inventar hodne veci totu nebudu psat
  • I když s většinou bodů souhlasím a myslím si, že je to jeden z vůbec nejlepších i nejvtipnějších článků co tu máme, tak mi to hru nějak neznechutilo i když souhlasím s článkem, tak jsem se u hry dobře bavil :)
    • Konečně člověk s mozkem. Nebojí se na to podívat střízlivě a ještě k tomu nemá kecy. Hlubokosklon...
  • Je vidět že když hraje hru historik/programátor/grafik/moralista/ignorant tak tam najde klidně i 100+ kravin které ho strašně iritují. Každopádně: Autosave nechybí, hra se ukládá téměr při každém přechodu do nové lokace, není třeba chodit do menu, je tu klávesa F5, graficky to sice není geniální jak by si pan Vávra představoval, ale jeho hry hezčí nejsou (bráno k roku 2011), že by všechny dungeony vypadaly stejně to se mi opravdu nezdá, byť spousta jeho poznatků je skutečně pravda (asi tak polovina) při rozloze a obsahu hry to s radostí přejdu.
    • Na Xboxu a PS3 chybí klávesa na autosave, takže tam není. Všechny dungeony vypadají stejně a jestli to nevidíš, tak jsi šťastlivec, protože to je po chvíli fakt nuda.
  • Mně se předešlé díly této série nelíbili pro jejich pro mě nepřijatelné levelování postavy. V tomto díle je to jiné a je to o dost přijatelnější. Nevím co autor tohoto článku sleduje, ale zřejmě má jistý komplex, protože takto by se dala zkritizovat úplně každá hra. Jsem celkem náročný hráč, Morrowind ani Oblivion jsem nedohrál, ale Skyrim je o něčem jiném a za to dávám vývojářům velké plus. Článek je to zajímavý, ale není opodstatněný, takže ho beru jen jako pohled hráče, který v Syrim nenašel zalíbení *3*
    • Jiste, kdyz nekam nemuzes jit, protoze na to nemas vybavu, to je dycinky katastrofa. Spravny RPG musi jit dohrat na lv 1 s prvnim perorizkem, kterej clovek najde.
  • Je to dobrá hra :) I přes všechny bugy . Na zaklínače to nemá ani náhodou max v příběhu. Jinak Pracovalo na tom 100 lidí a vem si jak je velká mapa co všechno můžeš dělat a kolik tam je questu tak se spamatuj :) Od toho jsou patche . Lidí hledají chyby a oni je pak vydaj.
    • Heh ... jelikoz je tvuj post aktualne ani ne dva mesice starej a tenhle calnek uz pomalu 3 roky ... a patche ani zdaleka nespravili to mnoztvi bugu ...
      • Např?
        • test
        • Napr litani NPC (a tvoje) po tom co schytas kyjem? A ne, ten uder te nezabije, zabije te az dopad. Kamzika misto kone mas porad. To ze prvni mec, kterej ziskas je zaroven prakticky nejlepsi, ke kterymu se po vetsinu hry mas moznost dostat se ani spravit neda. To ze muzes slohnout komukoli cokoli a navadi jim to, kdezto kazdej obchodnik telepaticky pozna, co je kradeny jabysmet. Fakt by me zajimalo, jak slohnes straznymu mec, kterej drzi v ruce. Rad se prijdu podivat.

          A pochopitelne, stale zabugovany Qsty, napr si mam promluvit s nakym manikem, jenze ja snim uz mluvil pred zadanim Qstu, a po jeho zadani se semnou stejne uz nebavit, protoze se vykecal predtim. Jiste, muzu si rucne Qst splnit cheatem. Nebo naprosta dmnce, mam osvobodit manika, a slibil sem, ze to udelam potichu, jenze... ono to jaksi nejde, protoze ac mam na sobe spravnou (v souladu se zadanim) zbroj, strazny opet telepaticky poznaj, ze nejsem vyvolenej.
          Alternativne, mi jdou s likvidaci draka "pomahat" strazny, a kdyz je trefim nejakym tim kouzelm, tak me samo obratem napadnou, nice, takze radsi pockam, az vychcipaj.
          • Kdyz si das perk u kapsarstvi ten uplne nahore na kapsarstvi 100 tak muzes straznemu sebrat i mec i zbroj co ma na sobe. A ve. Mestech pak budou sami nazi lide.
  • Úplne so všetkým súhlasím. Ale nedá mi to nerypnúť si. Podobne ako Skyrim by sa dala sprdnúť aj Arma.
  • Hraju skyrim uz 2 roky mam level 100 na 5 postavach a stej se k nemu i pres miliardu chyb vratim ale na to ze slibujou uz od zacatku ze spravej ty chybi ale spis vitvarej nove a zase nove DLC.Tak jsem si koupil SKYRIM LEGENDARY EDITION a najivne jsem si myslel ze ty chybi uz odstranili ale co nevidim,hned co jsem to zapnul tak jsem videl letajiciho MAMUTA.Tak ze stale cekam az to opravej.
    • Letajiciho mamuta jsem nevidel, ale videl jsem kdyz jsem prisel k obrimu kempu jak mamut visel asi 50 metru nad zemi kdyz jsem prisel bliz, tak mamuta spadl na zem a umrel.
    • Cekas zbytecne, Bethesda uz ke Skyrimu zadne patche delat nebude a ani DLC. Zvlastni mi jen prijde ze ačkoliv jsme odehral kolem 500 hodin v zivote jsme letajicho mamuta nevidel. je mozny ze se to par lidem stalo a samozrejme z toho udelali velkou bublinu napric netem, ale nemyslim ze to bude nejaky bug který ceka každého, nevic to je tak trochu jedno..koho zajimaj mamuti, mozna tak ty obry co je pasou:)
      • A sam sis zalital? Me osobne odpalil do vesmiru nejakej ten obr ... zabil me az dopad. Musel sem vzhledem k rozmeru lokace asi 1x1px bejt minimalne na geostacionarni draze ... po…srat neco takhle trivialniho to je opravdu umeni ....
  • VÁVRA MÁ PRAVDU VE VŠEM. Hrál jsem Skyrim 200 hodin a ještě ho nějakou dobu hrát budu. Budu objevovat další chyby, bugy a létající mamuty a budu hrát dál, protože (i přes ty chyby) je to super hra *5*
    • Neni to super hra, je to presne jak pise ... jedna z mala her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší