Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně Dana moc nemusím, protože po vydání jedné slavné hry 10 let jen kritizuje, namísto toho, aby dokázal na úspěch navázat. Nicméně má ve spoustěěěě věcech pravdu, to musím uznat a dívám se teď na Skyrim jinýma očima. Ale hrát ho nepřestanu...
    • Ta slavná 10 let stará hra je pořád lepší než Skyrim. Dan Vávra už nikomu nic dokazovat nemusí, on to už totiž DOKÁZAL!!!
  • Pan co dělal tento článek by si měl radši za.rdat... hromadí se mu se.eno v hlavě *1*
  • Jedno nechapu, proc se nenalezlo 100+ duvodu k nesnaseni na Falloutu New Vegas? Jaky je tak obtovsky rozdil New Vegas oproti Skyrim (az na zanr), ze jedna hra je Danem vynasena do nebes a druha zadupana do zeme? Sem jedinej, komu ty dve hry pripadaji v podstate podobne?
    • Cahir
      Jo, jsi jedinej.
    • smejki
      lidi, co máte mezi ušima? multilineární generický TES a multisíťovaný logicky uspořádaný F:NV? technologie a rozloha podobná, hry jinak totálně jiné.
    • Mno až na to že ve světě New Wegas jsi tu hru svyma činama ovlivnoval. To se mi ve skyrimu nestalo a myslím že to tak ani neni koncipované. Prostě jsi typek v drsném světě a zjištuješ že jsi drakorozený a je jen na tobě z jaké strany budeš poznavat svět kolem a příběh.

      Já vlastně žadny jiný TES než tohle nehral a pravě se mi libí že to ma Falloutovské znaky. Hold myslim že je to od Bethesdy ekonomické rozhodnutí. Mají takto dvě stejné RPG z ruzných světu.

      Na druhou stranu ano jde to dělat i lepe v tomto zase mužeme chvalit Ubisoft protože to nejsou jen hloupé konverze a nejsou ani zabugované. Ale také je to stale to stejné. Na druhou stranu je assassin celkem linearní hrou.

      On by asi Dan chtěl prostě skloubit tak otevřeny svět jako Skyrim. Ovlivnovaní světa rozhodnutím ala New Wegas a preciznost Zaklinače 2. Ale takové studio se ještě nenarodilo :)
    • Seš vedle... Jsou to jiné hry, ale to ještě neznamená že Dan Vávra uvažuje rozumně :-)
      • Jestli se da Skyrim s necim porovnavat,tak jedine s F:NV. Nic podobnejsiho neni. Jake jine open world hry vychazi prosim te? Velky otevreny svet,temer stejny graficky engine za kterym stoji ta sama firma,...
        Jinak ale souhlasim. Clanek o nicem. Ke Skyrimu mam spoustu vyhrad,ale o cem tohle vlastne je? pro pobaveni? Pak se to povedlo. Mysli to vazne? Pak mu to uz leze na mozek...
  • Zajimavy, ze i pres 100+ duvodu me ta hra bavi a jeste porad ji hraju, neni to tedy spis pochvala?
  • Tento clanek se mi zda jako solidni trolling. Precetl jsem si jenom par bodu a nemohl jsem se ani smat. Pouze jsem se tvaril znechucene. No jo, kdo chce psa tlouc...
  • johnysak
    Všechno je to o přístupu...........
  • A ještě myslim že je chyba že do uvodu nenapsal to co od Skyrimu očekeval. Protože já ani neočekaval že ty chyby co jsou skoro v každém RPG tam nebudou. Dělali na tom 3 roky a myslim že jim dalo plno prace vytvořit ty všechny věci co tam jsou....Je to prostě standardní RPG v jiném než stale opakovaném postapokalyptickém.
    • Očekával asi reálnej příběh jako u Lidic. *15*
  • Vše, tedy skoro vše je naprostá pravda... Ale stejně to hraji, stejně to chci dohrát. A ikdyž jsem na 26 lvl, mám stejnou zbraň. Daugiři nosí pořád ebenitovej meč, akorát už nemá lvl 21 jako na začátku ale má 27 :D . Skyrim má tolik chyb , ale hrál jsem morrowind, oblivion a ve skyrimu je tolik odkazů na předešlé díly. Prostě se mi vážně zdá že ten svět člověk už zná, řekne si : "j´o tom jsem už slyšel" . Prostě to chci dohrát, chci projít hlavní dějovou linii a možná chci zjistit co se stane když dám dohromady tamto a tohle. Když najdu ten meč a odhalím něco.... Je to RPG s miliónem a jednou chybou anvíc, přesto je budu přehlížet a budu hrát. Proč ? Ne proto že by nebyla možnost jiného Rpgčka, ale proto že je to svět do kterého jsem se chtěl vrátit. Čekal jsem po Oblivionu až přijde další díl. A dohraji Skyrim a budu čekat zas, tak to je. Skyrim je Skyrim..Uź vyšel a bud ho přijmem takovej jakej je a nebo přestanem hrát sérii The Elders Scrolls ? To to raději přijmu tak jak to je...
  • Říká člověk, co ani nepochopil intro u Rage...
  • Ten článek funguej jako Skyrim. Naprosto upředňostňuje kvantitu nad kvalitnou. Ale až na to, že Skyrim svobodně dýchá a krásně se hraje jak chci já, zatímco tenhle článek je fakt prostá sračka, většina z těch bodů jsou nesmysly a nedovoluje to naprostá většina her (toalety?! ehm..vážně?!), pokud člověk co tohle udělal fušuje do her, zajímalo by mě, co chce vydat. Simulaci života? Trapas. Klíčový dírky..luk..váhy...A NEBO KRYPL S TVRDÝM Y!!! Nemám rád přehnaný vynášení do nebes, ale tohle? Tohle to je prosím pěkně názorná ukázka ubohosti. Asi by měl lidem v Bethsedě ukázat, jak umí dělat hry. Třeba Mafia 2, že? Bravo.
    • Simulace zivota =))) vypada to tak, ze by se mu asi libila .)
      jj seznam chyb je blbost, zvlast pokud je tam jeste 156448441354 dalsich chyb, ktere se do seznamu nevesly, ze...
      pravda ale je, ze bez konkurence neni kvalita... ale pravda taky je, ze konkurence v tom spravnem slova smyslu je utopie :o

      lol ty chybejici zachody... to jsem si ani nevsiml... asi jsem se nenechal dostatecne vtahnout do deje... nebo jsem cekal ze kdyz byly ve Falloutech tak na ne tentokrat snad nezpomenou :]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit