Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvoja mamka a s pripicenou cenzurou
  • COD na téma Aliens ...
  • No uvidime, u me zatim smysene pocity. Kazdopadne je vpodstate jiste, ze to dopadne alespon lepe nez nedavny AvP...
    • Jisté není nic, ale všichni v to doufáme *3*
  • Sice mi to ze začátku připadalo jako call of duty 8 ale později jsem si uvědomil že se jedná o vetřelce a video se mi osobně líbilo takže se těším :-)
  • Lidi, stěžujete si tu na frekventovanost a pomalost alienů...tohle je hra dělaná předevšim podle filmu Alines..a tam opravdu útočí v hojným počtu a neskáčou splašeně z jedný světový strany na druhou jako v avp1.. *4* co chybělo osobně mně ve videu: klasickej skřehot alienů a napětí..ale do vydání ještě čas je.. *3*
    • Chtěl bych vidět vás pane v obleku aliena jak skáčete a lozíte po zdi jak alien. GL & HF at trying;) ještě k té hojnosti, asi to bude tím že asi něco kolem 250 lidí bylo na planetě a všichni se stali hostiteli. Tak budou chodit po jednom, kdyz maji sanci jit ve stovkach. Myslím, že každý má namysli první díl kde byl jeden alien a vedět kde a kdy se jak pohybuje byla jízdenka do záhrobí:)
      • Ano..je pravda, že na tehdější dobu byli filmaři dost omezení. Ovšem stále si stojím za tím, že síla jako taková nespočívá v jejich rychlosti, nýbrž v plížení, flexibilitě (nasoukají se prakticky kamkoliv, kam člověk nemůže). Ale co určitě uznávám, je, že ve hře nebudu proti tomu, když se občas objeví i sem tam nějakej ten "běžec" jako protivník (rychlá odrůda, jako ve filmu Alien 3)..rychlej, mrštnej - hráč okamžitě bude vědět o jeho přítomnosti, ovšem trefit ho bude sakra obtížné (s timhle se dál bojim omezení ohledne konzolí) :)
        • přesně tak, psal jsem to tu, ve filmu nebyl jen jeden druh aliena(když nepočítám královnu) tak tam byl ten běžec, ve trojce to bylo sakra, jak běhali chodbama:)
    • ... a epilog ze hry: DIGITÁLNÍ SIGOURNEY! Snad to bude stejný nářez, jako Aliens v době uvedení do kin.
  • na začátku si říkám hmm zajímavý.. ale čekal jsem mnohem lepší uvod do hry. A ty alieni jako co to má bejt sou pomalý jak nevim co a nemaj ten jejich klasickej hnusnej výkřik při zásahu. A crusher alien mi připomněl jednu potvoru z fps propadáku Starship Troopers. No prostě gearbox by se neměl do ničeho pouštět když všechno zbabraj jako Hells Highway..............................
    • Hells Highway byl nejlepší díl série, lol. Srovnej si to v hlavě. *15*
    • Ty bukvico nevzdelana :) Je to z druheho aktu. Nauc se anglicky... *6*
  • Tak se lidi uklidnete. Hry se dnes musí kompenzovat pro vsechny druhy hráčů. Ne jen pro ostrilene veterany AvP 1. Take sem to hrál a vzdy sem se pri hrani radne bavil a bál. Ale urcite bych si nepral aby udelali zase tu samou hru co byla. Jen v novém grafickém kabátě. Tuhle hru si chci zahrát, protože si postřílet pár ( stovek) emzáku z vesmíru *1* A né abych honil 5 Alieniku za celý 1 level. A ta hlavní věc. Hrá je dělána pro Co-op takže by byla docela nuda dělit se o pár alienů s 3 dalšíma lidma, který by mi je vyfoukli. Musíme věřit že bude hrá ještě vyladěna, mají na to ještě dost času, a budou myslet i na hrače vyznávající hardcore hraní. Pořád jde jen o uvod do hry. Který je určitě mnohem zajímavější než byl v novém AvP. Probuzení někde ve skladišti (nuda). A pořád to pro mě bude lepší než bylo zklamání z nového AvP. Kromě té části za marina na díze. Ta byla jediná pro mě zajímava.
    • Mozna taky to,ze hru predvadeli na xboxu, te ukazce moc nepomohlo.
      Coop mam rad, alieny taky, takze budu doufat, ze ve finale to bude dobra parba.
      A ano, ve filmu Aliens taky alieni zdechali po desitkach tak proc by nemohli ve hre.
    • Ježiš, tak ať udělaj hru o invazi obřích čokoládových pudinků a ne o alienech!
  • Nechápu proč by měla být vetrelčí královna tak nezničitelným monstrem když je to vlastně jen větší vetřelec. Jedna dávka z pulzní pušky a je na sra.čku ! tohle se taky nepovedlo!!
    • Tak urcite ma silnejsi ten krunyr, takze muze byt vice neprustrelna a diky tomu jak je vetsi, tak vice vydrzi, coz je logicke.
  • MidnighT91
    hele je to těžkej offtopic ale najde se tu někdo kdo hraje minecraft přes hamachi jen třeba ve dvou, třech lidech ? chtěl bych si to zahrát s bratrem ale on to nemůže rozjet, vždy když spustí tak se logne, zčerná obrazovka a spadne mu to zpět na plochu. Už jsem zkusil všechno a tím myslím že fakt všechno ale nic nepomáhá, tak už jsem to vzdal... Tak co je tu někdo kdo by si chtěl jen tak soukromě pobíhat po světě a stavět ? je my jedno jestly survival nebo creative... P.S nechci na server s 30 dalšíma lidma...
  • Kinet1c
    ja si myslim, ze to bude super, urcite lepsie ako bol najnovsi avp, ten nestal za vela, minimalne pre mna nie, a co sa tu okecavania toho save systemu tyka, prosim vas vysvetlite my co je zabavneho alebo napinaveho opakovat jedno a to iste kolo 20x ? ano povedali by ste si musis byt skiller a nie lama, ano suhlasim, ja som tiez hral prve avp a bola to zabava priznavam, ale casy su davno prec a casom som zistil, ze co moze byt napinave nemusi byt zaujimave pre kazdeho, tzn. keby si tu nevedel savevat iba na konci kola, tak by to mnohy nehrali, vratane mna, odpoved preco, je jednoducha, pretoze nemam naladu nieco opakovat x krat len preto, ze si nieco nevsimne ci na nieco zareagujem nespravne, ci nie dost rychlo, je pravda, ze to pridava na takej tej realnosti situacie, ale toto je v prvom rade HRA a nie skutocnost, tym padom nevidim dovod toho aby sa to save vovalo iba na konci kazdeho kola, mne by napr. vyhovoval system z dead space, nech my nikto netvrdi, ze to nie je dost atmosfericka hra, tzn ked sa do toho clovek ponori tak skoro uvery, a neprekazia to ani male boxi na stene kde si hru obcas savenes, ja si myslim, ze toto by mohol byt dobry sposob, napetie by ostalo ale nemusel by nikto zacinat cele kolo odznova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit