Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gamepad je důvod, proč se alieni nemohou rychle pohybovat....viz. video
    • No, podle me nemas tak uplne pravdu, protoze zrovna treba v gears of war je nekolik monster co klickuji ze strany na stanu a litaji dost rychle - a taky se to da hrat, i na insane obtiznost. Spis mi to prijde proste jako zamer designera.
  • Crusher alien? Ne díky! To si snad dělaj legraci.....
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Anchiceratops ... :D
      • No hej, ale kde sa tam zobral na tej planéte? A vlastne z čoho by sa také hebedo mohlo "vyliahnuť"? Jedine, žeby na tej základni mali aj zoologickú záhradu *3*
        • Škoda, že z aliení královny udělali jen typ aliena. Kdyby se tam vysktl parkrat za hru a az kdyz ho vidite naposled tak by to byl jeho posledni nadech:) btw. řekl bych že to byl dřív norm. alien ale asi leveloval a zvýšil si ability čímž se vyvinul jak pokemon:)
  • jediný rozdíl proti AvP2 je ten, že za vyžší obtížnost byste již byli mrtví. Na hru jsem se těšil, ale dýchla na mne pouze nelogické klišé. Místo, aby Alien byl rychlejší, odolenější a více využíval prostředí, tak tam raději dáme 20 tupých potvor běžící jedním směrem, totiž k hráčovi.
  • God-of-War
    volové!!! určitě to bude lepší, než ta sra.ka Alien vs predator...myslim ten novej díl
    • Ja dohral AvP z roku 1999 na Directors Cut bez savu a znam ho temer nazpamet i ted jsem si ho koupil na Steamu a hraju ho na notasu, AvP 2 od Monolith jsem dohral 2x a nebylo spatne, ale jako ten novy AvP me bavil dost a dohral jsem ho 2x, pro me byl lepsi jak AvP2. Je mi jasne, ze hodne lidem se to nelibilo, ale me se to libilo, ikdyz jsem hardcore hrac puvodniho AvP, tak jsem si rad dal i ten casual novy AvP :).
  • Ta grafika vypada tedy dost hrozne, hlavne animace vojaku a trhane neplynule pohyby vetrelcu, ale je to work in progress tak nezbyva nez doufat ze to jeste doladi, na nejvyssi obtiznost by to mohla byt sranda, i kdyz hry bez savovani jako v prvnim dilu se uz asi nedockame, z toho by se dnesni decka podelaly :)
    • Mechwarrior_bw
      ono to bude WIP aj deň pred vydaním :), nemôžem sa zbaviť pocitu, že na to chlapci jednoducho nemajú. Nerozumiem prečo v ukážkach stále nechávajú scénu explodujúceho hangáru a pádu lode na začiatku keď to vyzerá ako z hry 10 rokov starej. Pretláčanie s Alienom je vtip - a to si hovoria fanúšikovia Aliens (?). Alieni sú znovu pomalí ako z posledného AvP, prostredie dizajnovo príliš jednoduché a bez nápadu, všadeprítomne nascriptované "shocking" scény, projektily so zbraní svietia ako stopovky a letia príliš pomaly - ale to už sú detaily. Na mňa to teda moc nezapôsobilo...
  • Ellen Ripleyova sa v hrobe obracia.
  • MidnighT91
    Vadí my bloody screen a taky to že alien vydrží i 3 zásahy do hlavy z brokovnice. Alieni by měly být daleko, DÁÁÁLEKO rychlejší aby bylo těžší je zasáhnout takže by jich tam nemuselo být tolik... Z alienů má jít strach, kdyby proti vám stálo 8 alienů na jednoho mariňáka tak nikdo nemá naprosto žádnou šanci přežít, bohužel to z videa vypadá že zabití alieni se budou počítat po stovkách... Vůbec by my nevadilo kdyby jste za celou hru potkaly třeba jen 60 alienů ale boje s nimy by byly řádnej masakr... P.S. pulsní puška je moje nejoblíbenější filmová zbraň ale to co s ní provedly v tomhle to je fakt vrchol...
    • Že v prvním filmu stačil jenom jeden a zmasakroval celou posádku je pravda. Ve druhým dílu, Aliens, už ale nabíhali po desítkách. Vždyť se vylíhli z celý lidský populace na planetě. Rozhodně nemám problém s větším množstvím vetřelců. A pochybuju, že by se to takhle táhlo celou hru. Nejspíš ukázali jen rádoby nejdramatičtější okamžiky.
      • Ale to pomale plouzeni co ti alieni predvadeli bylo opravdu tragedie.Alieni by meli byt rychli,mrstni ,aby s nima mel hrac co delat.
        Ale vzhledem k tomu,ze se to dela i(hlavne?) na konzole ,tak je pochopitelne,ze se pohybovat jako v prnim AVP asi nemuzou,pac s gamepadem by to asi hrat moc neslo.
        Proste kvalita a ne kvantita.Jednak ,kdyz tam nebude hrac o alieny zakopavat na kazdem kroku,tak by mohla byt i hutnejsi atmosfera a kdyz by se slo cestou mene alienu naraz ale o to tezsi,tak by clovek mel z tech alienu i vetsi strach.
        Takle kdyz je strili po stovkach tak ho jeden alien necha uplne klidnym.
        CHapu ,ze na videu se snazili ukazat akcnejsi pasaze,ale i tak se nemuzu zbavit dojmu,ze to proste na latku nastavenou prvnim avp nedosahne.
  • Vypada to na solidni rubacku ale cekal bych ze skolit jednoho vetrelce bude ponekud vetsi orisek, mam pocit ze za celou hru jich pobijeme nepocitane. To ze ma brokovnice vyhazovaci okenko na opacne strane pominu, je to scifi. Ale co se tyce efektu deste zdalo se mi ze postava ma nad hlavou destnik a pocasi se ji tyka jen tak mimochodem.
  • Nuuuda! *4*
  • Tak to je ta slavná E3 prezentace ze který se psaly tak oslavný články? Jen smůla, že k tomuhle videu už se nepřibalují ty blowjoby zadarmo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit