Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha no vlastne gearbox ze .) jinak hra jak pro decka do 5 let nuda + nulova nutnost koncentrace/rychlych reakci *15*
  • Nejde hodnotit hru z 11 minutového videa, ale nějakej ten obrázek si z něho udělat můžu, a je docela pozitivní. Myslím, že napětí ve hře bude dost. Do videa ale podle mě vybrali schválně něco akčnějšího.
  • No tak podle toho co zatim ukazali to je pro me opravdu zklamani...
  • BoB.2
    pěkné ale většinu času ani není vidět na co střílí.
  • Black_Hand
    uprimne, todle video me nalakalo asi stejne tak jako randyho pitchforda, soude dle toho jak to komentuje.
  • Tak me to mco nechytlo, grafika ujde, ikdyzto bezelo jen na Xku a atmosfera byla super dokud nedoslo na souboje, ktere byli celkem tragicke, skoda. Myslel jsem si, ze to bude vice horror s par alieny a ne ze to bude akcni strilecka proti kvantum alienu. Ale asi to stejne zahraju, protoze jsem alien fan a beru kazdy produkt s touto tematikou.
  • No neviem ako vy, ale mne to prislo, ze okrem cutscen na hraca nuzautocil ani 1 alien, hlavne v tych velkych suubojoch. Utocili po kazdom inom a hrac ich len dorazal, ale napriklad v tej miestnosti s robotmi behali vedla neho a vobec donho nesli ale do typkov co stali hned pri nom.
  • Ano, ano! Gordon Freeman opět dorazil na scénu! Chyběl si nám..., nebo vlastně ne, němých hrdinů tu už máme dost.

    Jo a někdo by mi mohl ujasnit, jak je možné, že potvora v jednu chvíli prorazí zdánlivě nedobytné dveře, zatímco za chvíli ji přemůže i mariňák s puškou v ruce. Alespoň by mohla použít čelist, nebo ocas, sakra.
    • Protoze jednou je to ten seriove vyrabenej alien, a jednou ten velikej tank? A protoze je to videohra?
    • Protože, kdyby tě ocasem na jednu ránu alien zabil, stejně jako v první hře, tak by desetileté děti u konzolí plakaly..
      • Ty jsi ale pako.
      • počkat....nebyli to náhodou ti hardcore PCčkáři, co si stěžovali jak je Zaklínač 2 těžkej až se kvůli tomu vydal patch na zjednodušení? :)
      • God-of-War
        tebe bych fakt chtěl vidět, jak hraješ Dark souls *1* brečel bys moc...reakce na yuri337
      • na výstavách to vývojáři vždy hrajou na easy + leckdy tam maj zaplej god mode aby se předešlo komplikacím a prezentace probíhala co nejplynujeli a bez problémů. věřim, že na hard to nebude takovej rambo style nicméně souhlasim že míň alienů zato silnějších by přidalo na hororový atmosféře
      • Hele, fakane, zvedni se od pc a zanech toho trolovani :-).
        • Copak kryple? Člověk napíše pravdu a hned je fakan?
  • hmm no koukam ze to tezce po s rali. moc moc akce, zadne napeti, alieni zase pomali, kyselina zadna...
  • no dobrý .. grafika super .. ale příde mě to naprosto bez akce .. zabíjení alienu jak z 2D hry .. takové divné, ale možna je to jen muj dojem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit