Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No beta nejak nezodpovedela otazku nutnosti mit spyware Origin nebo ne. A Bioware, jak je jejich zvykem mlci. Takze dokud mi nereknou, ze to tu s r a c k u nema, tak to nekupuju.
    • Heh, origin tam bude , tu mas dokaz screen z bety :

      http://cache.kotaku.com/assets/images/9/2011/11/xlarge_25b04cf2bd3115d06d23a14525857f3b.jpg

      tiez ma to odradilo od kupy - a to mam 1 a 2 ale origin do pc fakt nechcem
  • Na to, že to má vyjít až v březnu to vypadá skvěle :)
  • Generalmagor
    Zatím to vypadá o něco málo líp, než ME2... Uvidíme, jak se s tím ještě vymazlí. Jinak se ale těším, bude to bomba *5*
  • Sorry ale už mě to začíná štvát uvědomte si že je to spíše brzká alfa než beta aminace zvuky textury to vše v plné hře bude vylepšenoa upraveno i u BF 3 lidi nadávali tak je beta debilní rušili kvůli tomu předobědnávky a o měsíc později(ikdyž ona beta asi byla starší) byla hra hotová a prakticky bez chyb co se dá stihnout za 5 měsíců? hodnotit něco co neni hotové se sakra odnaučte a pokud se vám to nezdá nehrajte to jednoduché.
    • A na to jsi prisel jak s tim battlefieldem 3 ? ja jsem hral betu mam i hru zakoupenou a od bety se nic nezmenilo krom menu ktere bylo temer nefunkcni.Nevim odkud mas tyhle bludne informace ale psousta lidi moc cte a malo ma odzkouseno na vlastni kuzi :)
      Jsem temer rank 43 takze uz mam neco odehrano a na patch na ktery cekame uz hoodne dlouho nikde neni.Myslis ze tady u tehle hry zniceho nic proste textury a animace budou perfektni a vse kolem ? ze ze dne na den nebo z mesice na mesic zmeni celi engine aby to bylo super nebo co ? Pokud jo tak hodne stesti *5*
  • Irisis
    Jé, asi před měsícem jsem byl v Červeném Újezdu v tom "muzeu automatů". Měli tam první Time Crisis, hned jsem si vzpomněl na ME3 *15*
  • michaliuz18
    strasne divne pohyby a celkovo to vyzera biedne , ale co ved je to beta, ale aj tak bety moc od original hry sa nelisia , niektore chyby ostavaju hodnotim to videjko na 7 bodov aj menej, snad original gameplay budu vyzerat krajsie
  • jsem ohromnej fanda ME série. Ale tohle na mě neudělalo dojem ani trochu. Jasně, je to první mise, taková ta tutoriálovka na efekt, plná skriptů. Ale stejně. Jak mám mít proboha z reaperů respekt, když se tam shepy s andym courají po střechách jak po promenádě a reaper nad nimi se kymácí jak ožralá panda? A když už náhodou, tak po nich vypálí laserem (který je vzhledem k reaperově velikosti prostě směšný), kterým jim samozřejmě nic neudělá, ale uvolní jim cestu dál. A pak je pro jistotu nechá znovu na pokoji. A tohle je to ohromná nebezpečí, ta zkáza všeho Živého v galaxii? Fakticky? Ach jo...
    • Ale toto snad nemyslíš vážně, že ne? .... Vždyť je to ALFA a tyhle prkotiny opraví během pár týdnů práce... a víš co - DEJ SI FACKU.
  • nesestříhané obě dvě mise:D http://www.youtube.com/watch?v=gF_KX6U0YDk&feature=BFa&list=LLe-wDtZgF8TE2wuLYgJiIYw&lf=mh_lolz
  • Lawliet
    mm připada mě to trošku jako dvojka dvojky..
  • Zayl
    Mě nejde do hlavy co těmi módy sledují. Ne že by to nebyla jen opravdu stupidně pojmenovaná volba obtížnosti ... ale copak má někdo, koho zajímá čistě příběh, důvod hrát PC hru? Se může podívat na film nebo přečíst knihu, ne? A opravdu chce zapálený hráč stříleček trávit čas polodovařeným combatem v ME? Není lepší zahrát si čistou akci?

    To je jako dívat se na film kvůli soundtracku.

    Co se týče samotné hry, hlavně ať už to vyjde. S takovou stihnu ztratit savy.
    • Skor mam pocit ze je to ako chodit do prace len preto aby som dostaval peniaze, nez ako pozerat na film len koli soundtracku. Toho kto ma stastie praca bavi, ostatny siahneme po comkolvek co je dostupne. ME hram koli pribehu, lebo ta akcia tam stoji za prd, ale s pribehom som velmi spokojny a az ho vydaju knizne, tak na hry zanevriem ;) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit