Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na to jsi prisel jak s tim battlefieldem 3 ? ja jsem hral betu mam i hru zakoupenou a od bety se nic nezmenilo krom menu ktere bylo temer nefunkcni.Nevim odkud mas tyhle bludne informace ale psousta lidi moc cte a malo ma odzkouseno na vlastni kuzi :)
    Jsem temer rank 43 takze uz mam neco odehrano a na patch na ktery cekame uz hoodne dlouho nikde neni.Myslis ze tady u tehle hry zniceho nic proste textury a animace budou perfektni a vse kolem ? ze ze dne na den nebo z mesice na mesic zmeni celi engine aby to bylo super nebo co ? Pokud jo tak hodne stesti *5*
  • Heh, origin tam bude , tu mas dokaz screen z bety :

    http://cache.kotaku.com/assets/images/9/2011/11/xlarge_25b04cf2bd3115d06d23a14525857f3b.jpg

    tiez ma to odradilo od kupy - a to mam 1 a 2 ale origin do pc fakt nechcem
  • ME1 bola super, ME2 mi tak moc nesadla ( na moj vkus prilis akcna ). Ohladom 3 pouvazujem ( stale mi vrta v hlave, ako chcu zapracovat ten MP ). To ale nic nemeni na tom, ze ako znacka je ME velmi vysoko nad priemerom a ked uz koli nicomu inemu sa neoplati cakat, tak koli tym 20+ hodinam, o com moze vacsina inych zanrov len snivat. A Story/RPG/Action mode? Jeden z najlepsich napadov imho. V tomto vidim cestu skor ako v spajani zanrov - na zaciatku dat kazdemu na vyber, co vlastne ocakava a bude mat. Jedine sa obavam toho, ze to ovplyvni moznosti replayability, co je jasna strata.
  • No beta nejak nezodpovedela otazku nutnosti mit spyware Origin nebo ne. A Bioware, jak je jejich zvykem mlci. Takze dokud mi nereknou, ze to tu s r a c k u nema, tak to nekupuju.
  • Na to, že to má vyjít až v březnu to vypadá skvěle :)
  • Jazz
    Kdyby to bylo FPS, tak si to možná zahraju, ale je to RPG a tedy opravdu ne.
  • To tu vážne chceš diskutovať s puberťačikmi, ktorí bez automatickej šípky ku questom zakysnú na prvej križovatke?
  • Cahir
    Yep, to je vcelku logický přístup. Někomu ale stačí pár vět o multiplayeru + trailer a už ví, že do toho nepůjde. *1* Takoví jsou vážně k smíchu.
  • Cahir
    Wau, napsal jsi kolego stejně duchaplný komentář jako Pierre. Ani ty nejsi nadčlověk, takže tyto vaše sdělení nemají žádnou váhu. A jelikož pro mě nemá smysl diskutovat s někým, kdo diskutovat nechce/neumí, pak mi nezbývá nic než napsat, že DA2 není sra*ka, což má stejnou váhu jako vaše příspěvky. Pochopil jsi už pointu? Sbohem.
  • trolo
    Teraz vazne. Nepredpokladam ze si nadclovek takze tvoj nazor je bezvyznamny a tym sa vysvetluje to ze DA2 je sr4cka. Dovidenia
  • Ale toto snad nemyslíš vážně, že ne? .... Vždyť je to ALFA a tyhle prkotiny opraví během pár týdnů práce... a víš co - DEJ SI FACKU.
  • Generalmagor
    Zatím to vypadá o něco málo líp, než ME2... Uvidíme, jak se s tím ještě vymazlí. Jinak se ale těším, bude to bomba *5*
  • Sorry ale už mě to začíná štvát uvědomte si že je to spíše brzká alfa než beta aminace zvuky textury to vše v plné hře bude vylepšenoa upraveno i u BF 3 lidi nadávali tak je beta debilní rušili kvůli tomu předobědnávky a o měsíc později(ikdyž ona beta asi byla starší) byla hra hotová a prakticky bez chyb co se dá stihnout za 5 měsíců? hodnotit něco co neni hotové se sakra odnaučte a pokud se vám to nezdá nehrajte to jednoduché.
  • MrSanta
    Co to znamená FPS?
  • MrSanta
    Však u ME3 není co řešit. Bavila mě jednotka i dvojka a že koupím trojku jsem věděl dřív, než jsem dohrál dvojku. Stále mě hry od BW baví a stále jim, jako ovce ( *3*), budu cpát penízky. Na vyprávění příběhu a vtažení hráče do děje jsou BW machři.
  • Irisis
    Jé, asi před měsícem jsem byl v Červeném Újezdu v tom "muzeu automatů". Měli tam první Time Crisis, hned jsem si vzpomněl na ME3 *15*
  • Cahir
    Tak jsem rád, že jsi sem přišel a všem nám ukázal, jak se věci doopravdy mají...

    Teď vážně. Jelikož nepředpokládám, že jsi nějaký nadčlověk, je tvůj argumenty nepodložený názor stejně bezvýznamný, jako kterýkoliv jiný výkřik do tmy. Takže mi nezbývá, než ti odpovědet, že DAO + DA2 považuji za povedené dost, stejně tak ME1,2. Pěkně jsme si zadiskutovali, loučím se.
  • Prosim te prestan s tou propagaci DAO2, ktere se opravdu nepovedly a co se tyka ME1 a 2, tak to jsou lehce nadprumerne koridorovite FPS - dobry pribeh, se zahozenym potencialem
  • michaliuz18
    strasne divne pohyby a celkovo to vyzera biedne , ale co ved je to beta, ale aj tak bety moc od original hry sa nelisia , niektore chyby ostavaju hodnotim to videjko na 7 bodov aj menej, snad original gameplay budu vyzerat krajsie
  • Cahir
    Já jsem tě žádal, abys zanechal otřepaných žvástů, které mají asi stejnou obsahovou náplň jako PR kecy od distributora, a dal mi nějaký konkrétní aspekt z DA2, který tu hru směřuje na masu, resp. z toho dělá méně masovou záležitost, než jakou bylo Origins.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit