Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se, že to bude jen tuctovka. , jinak to ovladani na konzole, proste ne... takhle se to ovladat fakt neda
    • Mass Effect se osobně hraje lépe na konzoli, jak na PC (jedničku jsem hrál na PC, dvojku na Xbox a chvilku na PC a nakonec, kvůli savum, jsem si koupil pro Xbox i jedničku). Prostě 3RD person hry se ovládají mnohem lépe (nedokáži popsat proč, ale je to takú.
      • To je vec vkusu.Ac s gamepadem nemam problem hrat,tak mys mi proste prijde u fps a 3rd person her pohodlnejsi.
  • rancor1223
    Proč Shepard běhá (sprintuje) jak kdyby měl v prd*li ocelovou trubku? *1*

    No, ale jinak super. Zdá se mi, že dokonce změnili animaci nabíjení pistole, která byla dost divná. Nic moc se od ME2 zdá se jinak nezměnila a to je jedině dobře! Nemůžu se dočkat!
  • Amylee.Anderson
    Kterej blb by si vzal náboje, když existuje technika bez nábojů, to je prostě blbost :D
    Třetí neočekávanější hra pro mě :) Těšim se.
  • neliíbí se vám to, nehrajte to, psaní blbostí na nějaké diskuzi asi težko ovlivní vývoj hry
  • myslim si ze je t nejlepsi reseni pro vsechny remcaly
  • je to jen dalsi http://www.youtube.com/watch?v=-VN2KRxTdjE&feature;=channel_video_title
  • Olala, soude podle uvodnich nekolika minut se muzeme tesit na jednotlacitkove ovladani, ktere se "ujalo" u ME2. Resp. nedelam si iluze, ze konverze na PC dopadne presne v duchu ME2.
  • Vrook
    Vypadá to dobře a i když se skeptici začnou rojit i tady, naštěstí je to tu na tiscaligames pravidlem před vydáním většiny her. BW naštěstí kvalitou svých her neklesá, ani když se někomu nelíbil druhej díl DA. A i kdyby pokazili jednu hru z mnoha, tak nevim, jak může někdo hned odpískávat ztrátu kvality celý jejich tvorby a úpadek. Já naštěstí nejsem starej skeptickej dědek a na ME3 se těšim.
    • Mayuri12
      Souhlas lidi pořád remcaj. Kvalita her od Bioware je na vysoké úrovni a to že je hra spíš akce než RPG neznamená že firma upadá.
    • Příště si to po sobě alespoň přečti, aby to dávalo smysl.... *7*
      • Mohl bych požádat kohokoliv kdo mi dal mínusko, aby mi přeložil autorovu větu: "Vypadá to dobře a i když se skeptici začnou rojit i tady, naštěstí je to tu na tiscaligames pravidlem před vydáním většiny her." , tak aby dávala smysl?
        • Vrook
          Proč by to nedávalo smysl do pr*ele? Dobře to vypadá a to, že se před vydáním většiny her na tiscali games rojej skeptici, je taky pravda. Takže problém asi nebude ve mně, chytrolíne vole..
          • "Vypadá to dobře a i když se skeptici začnou rojit i tady, NAneštěstí je to tu na tiscaligames pravidlem před vydáním většiny her."
            Už chápeš? Hlavně klid, ať ti nepraskne cévka *1*
          • Problem je ve stavbe vety,protoze opravdu to nedava moc smysl.Ale co tim autor chtel rici z toho jde vydedukovat.
    • Na ME3 sa tiez tesim, uz len z toho dovodu ze aj ked som po prvom dohrani dvojky frflal, tak ma to po case bavilo viac a viac. Vsak som to nakoniec dohral 7x a niektore klasy som si vyslovene vychutnaval. Zberatelska objednana takze mi ostava len verit, ze RPG mod nesklame :)
  • Jo únik .... Takové navnadění a PR reklama po fiasku s DA2 . A víte jak to vnímám já ? Bioware soustavně ztrácí na lesku . Není kontroverznějšího RPG než Mass Effect (Jednička vůči KOTORu slabší ale WOW , dvojka hmmmm , trojka ...... když si uvědomíte , že hráči Dragon Age a Mass Effectu jsou v podstatě stejná cílovka , kterou nedokázali poslední dobou uspokojit ..... )
    • Mayuri12
      Dvojka ME byla mnohem lepší než jednička, tím neříkám že je jednička špatná, ale styl dvojky je správná cesta
      • Ja to vidim presne naopak.Ac me dvojka bavila,tak jednicka me prisla mnohem lepsi.
        Ted samozrejme mluvim o celkovem dojmu a najdou se detaily,ktere se mi naopak zdaly lepsi ve dvojce.
    • Dvojka mě bavila mnohem víc neý jednička. Mnohem záživnější a hlavně tam nebylo to zdlouhavý a nudný projíždění vylepšeních na zbraně. Brrr. A fiasko s DA2 je mi u Mass Effectu fakt dost ukradený.
  • Menu pěkné. Action/Story/RPG mode? Nechápu. Kérky na krk? Really? Ash vypadá k světu, ale furt vypadá, jak kdyby žvýkala vosy. Melee furt vypadá bezcenně. AMMO. *10*

    No...ale jinak se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit