Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prijde mi ze se ty hry strasnej zjednodusujou tema pomocnikama. Jako by nestacilo ze ma hrac obrovskou (ale obrovskou) vyhodu v tom ze se diva na sebe z treti osoby cimz vlastne vidi pres prekazky aniz by byl viden. Muze strilet na neco co nevidi a pri tom je krytej. Tady ma jeste k tomu rentgenovy videni a pokud sem dobre videl i nakou funkci ktera ti ukaze kam kdo pujde. To uz je trochu moc ne?
    • To je pre hlupakov z ameriky aby si aj oni uzili hru a neprechadzali misie tym ze vsetkych pozabijaju :D Tiez s tym suhlasim a hlavne najvacsi adrenalin bol ked sa isiel zabit nejaky strazca a sa nevedelo ci sa zastavi alebo otoci a ne teraz tam vidno este kde ide a kde sa zastavi :D hovorim ze to pre hlupych amerikancov
      • DusanMPupak
        Z videa to vypadá, že si to člověk může libovolně zapínat, tj. není důvod této funkce využívat, pokud člověk nechce. Jak už tu bylo řečeno, je to vhodná funkce pro hráče, co nechtějí v každé lokaci trávit půl hodiny pozorováním chování jednotlivých panáků a mnohanásobným opakováním, než se pustí do samotného finálního průchodu lokací.
      • Ne to je pro lidi co nemaj čas u toho sedět celé dny ;)
  • I smell CONVICTION!!!!!! I want HITMAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mechwarrior_bw
    už som unavený z toho ako je v každej novodobej hre všetko pripravené tak, že každý jeden krok alebo pohyb je autormi hry dopredu premyslený a všetko sa na túto schému aranžuje, že to až kole oči. Človek stráca akýkolvek pocit aspon minimálnej slobody. Všetko je to ako jedno divadelné predstavenie kde sa hráč presúva z miesta A na miesto B a potom C a mačká tlačítka na určených miestach. Vlastne jediná sloboda spočíva v tom kedy hráč to tlačítko stlačí. A to ešte nehovorím o tých svietiacich pomôckach čo cez stenu ukážu pozíciu nepriatela, kam ide, čo robí a takisto odhaluje spôsob akým prekonať určitú prekážku napríklad zvýraznením rímsy atď.

    A ešte jedna vec : všimnite si v čase 7:18 si zapne ten "ret*rd mód" a v blízkosti dvier nie je ani noha, vylezie na rímsu a v tom momente cez dvere prejde policajt ktorý sa tam asi zjavil z vôle ducha svätéto.

    Ale vizuálne to vyzerá dobre, mám rád hru svetla a tiena a ked do toho prídu baterky tak nie je čo riešiť :)
    • S něčím souhlasím a s něčím ne...pokud si zapneš vyšší obtížnost hry,tak vývojáři tvrdili,že spousta věcí nebude možná např. zapnutí instinktu (tvůj ret*rd mod),nebudeš mít třeba mapu vidět atd. a s tím,že to bude až moc naskriptované si myslím,že ještě bude čas dělat závěry.Ano budou tam skripty,ale budeš si podle mě moci vybrat.Jestli to udělat podle tohoto videa a nebo úplně jinak.Bude určitě více možností (přeci jen na tom dělají nějaký pátek a nevychází to rok co rok).Jinak velmi povedené video.
      • Mechwarrior_bw
        verím, že na najvyššej obtiažnosti budú pomôcky tabu ale scripty zostanú a obávam sa, že level z videa nijak inak nebude možné riešiť - buď tak ako vo videu alebo systémom "strielaj po všetkom čo sa hýbe".
        • dej pls priklad z videa na nejaky script, krome toho vrtulniku
          • dalsi :) s tebou sa mam tiez bavit o kvalite hier ked ani nevies co to je skript.
            INTERNETZ RETARDZ, Y U SO FUNNY TODAY?
            • tohle nemá cenu, ja vím co je sklript ale zrejme ty to nevíš
          • ale prosim ta. nahulencek co v panike ide splachovat svoju rastlinku neni podla teba skript ?
            veskera konverzacia npc v kniznici neni podla teba skript ? v podstate cele je to skript jedine vypinanie skriptov sa deje ked je policajt na svojej patrol linke, okrem toho je tam vsetko..VSETKO nalinkovane.
            • allas - dalsi kkt s low IQ
            • :D si si nasral do huby riadne ty drbala :)

              skoda ze uz ma predbehli, nemam dalsie otazky
            • LOL! si nacisto drbnuty ?

              Joe: dej pls priklad z videa na nejaky script, krome toho vrtulniku
              Joe: jasne že ten nahulenec je skript a co ma kur.a bejt?

              kde sa vas reterdov tolko bere...dalsi !!!
            • prosim te co to meleš, jasne že ten nahulenec je skript a co ma kur.a bejt? Tohle bylo v totalne každym dile serie zmr. jdi si to zahrat. Co tam je proboha nalinkovane??? Straze delají svoje pochuzky jako v kazdym dile a ty se skratka pohybuješ mezi tím.
              Treba priklad jak jde tou chodbou a oproti nemu vychazi parta policistu z vytahu, nevim jestli je to skript ktery se spustil když vyšel na chodbu nebo jestli by ti policiste tam byli i kdybys čekal hodinu u tech fetaku.
          • Mechwarrior_bw
            to video má 15 minút, že? takže prakticky všetko od 0:00 po 15:00
            • ale prosimte
    • Dalsi chytrak co to hral ? *15*
    • jestli si všimneš tak v 7:18 jedna postava se začína hýbat smerem k hitmanovi a za tu dobu co vylezl na tu rímsu mohl vyjít po schodech nahoru
      • Mechwarrior_bw
        máš pravdu, moja chyba... vyzeralo to tak, že sú o poschodie nižšie (ale boli tam schody). Žial to že je to všetko prehnane naaranžované sa nemení.
  • Tohle, že má být Hitman? That's no funny...
    • Generalmagor
      Tak běž k vývojářům a udělej jim to sám. Předem sázím na to, že by to byla nejvetší mr'ka v dějinách her - Muck -
  • Ocelot23
    No jsem unešen amtosférou a filmovostí.Už jen aby to byla dobrá hra :D
    • Generalmagor
      Oh yeah, souhlas.
  • Jazz
    http://www.youtube.com/watch?v=NWf3dPKYf1E
    • Tady jazz tobe jindra.veliky ukazuje jak je tu jedna cesta a scripty (Pro tvuj preklad DITE ''jindra.veliky'' ta hra se ukaze jestli je dobra az vyjde a ted jdi za mamou at ti zakaze PC :D *7*
  • not impressed, not impressed at all.... *9*
  • Mě se takhle zase líbí ,když hraju hru tak si to chci užívat a ne abych stokrat chcípnul abych věděl jak to mám udělat ;) ,na to už nemám čas.
    • To si delas srandu ne? Tak to nehraj kdyz na to nemas cas. Pak lidi remcaj ze hru dohrajou za par hodin kdyz je to delany pro takovy rychliky jako ty kteri nekam pospichaj.
    • Mechwarrior_bw
      tak to ti gratulujem, doba ti praje pretože situácia nie len v oblasti filmov ale i hier sleduje ten istý trend - čisto konzumný život ľudí čo nemajú čas rozmýšlať ...
    • mas na vyber aj ine sr@cky typu COD ... preco nicit seriu ktora povodne nebola hracom ako ty urcena?
      • kdo rika ze hraju COD? jen me rozciluje ze se nekdo navazi do ostatnich jen kvuli tomu co hrajou (ad uz je to cokoliv)...osobne to video prijde i me ze s puvodnim hitmanem nema skoro nis polecnyho...grafika a atmoska jsou pekny ale ty berlicky typu "vidim kam kdo pujde" nebo cervene zvyrazneny rimsy jsou otresny...navic tim rambo stylem na konci by v predeslych dilech clovek moc daleko nedobehl...
        • DusanMPupak
          Hrál jsi vůbec předchozí díl Hitmana? Tam vůbec nebyl problém postřílet stovku nepřátel, chtěl-li tak člověk učinit nebo to tak ze situace vyplynulo. Dokonce už jednotlivé mise původního dílu série (bez možnosti ukládání) u většiny hráčů končily zběsilou přestřelkou. Co je otřesného na obdobných berličkách jako byly ve starších dílech, když je člověk, pokud nechce, používat nemusí?
        • a dalsia vec. ten moj povodny prispevok nebol miereny tebe.
        • pointa uletela oknom zejo. ide o to ze ty chces hru v ktorej sto krat nechcipnes , ktora ta povede za rucicku a rychlo ju prejdes (COD styl) ... takych sr@cek mas vsade plno. preco nicit hitmana? proste ked to neni pre teba tak to neni pre teba hraj nieco ine. lenze v dnesnom hernom priemysle sa chce kazda hra pacit kazdemu a preto sa uplne dojebava. ved fakt dobrych hier vychadza minimum. hitman bude asi dalsia znacka ktoru pochova tento pokurveny trend
          • Nikde jsem nepsal co chci....se zmenou hitmana smerem k masam taky nesouhlasim...sorry za reakci, myslel jsme ze to bylo na me...trochu me tenhle system vlaken mate :)
    • casual gamers and little kids.
      to je dovod upadku vsetkych hier.
      • zase jeden "hardcore" gamer promluvil :)
  • asi tak nejak by vyzeral conviction keby si sam fisher oblecie oblek :D...ale nic proti hitmanovi :)...ja len ze mi to dost pripomina conviction i ked ten bol oproti ostatnym splinter cell viac akcnejsi zaner ale podla mna podareny....ale zatial sa mi paci aj novy hitman tak uvidime co z toho bude vo finalnej verzii lebo demo je demo :)...
    • jdi už dpči sahime, skončila beta battlefieldu tak nemáš co delat?
      • zas ti drbe chrustil?
        mas depresie lebo som tu s tebou minule vytrel podlahu?

        PS: aj dnes v noci sa ti snivalo o 590GTX?
        • jako že si sem postnul benchmark na GTX580 LOL noob
          • tak ty mas 1024 monitor a zaroven 590 ano? :D ty chudak. preco sa ndalej strapnujes. a ani na 1024 by to neslo 120.

            co tak napisat pravdu? ako s tym monitorom. to je jedina vec co si napisal pravdivo, ze mas nejaky lacny crt monitor s biednym rozlisenim :)

            inak je mile ako si palcujes svoje vlastne prispevky, len dalsi doklad o tvojom zufalstve ty uboziak.
            • Jo tak buzík seš.
            • probelm?
              co si myslis ze si dosiahol tym vyblakom. mozem ta akurat tak ojebat :)
            • Ty zakomplexovanej slovenskej idiote jdi už spát. Nikdo tady na tebe není zvědavej. Jdi dělat bordel na Sector.sk
          • :D LOL.

            tvrdil si ze Battlefield 3 ti ide na ultra nastavenia 120 fps. ja som ti sem pastol test battlefieldu 3 kde 580GTX daval n aultra "len" cca 40fps. tak ako je mozne ze by 590 davala 120? :) a ze kto je tu noob ty tupelo nevzdelane :)

            to vsetko je vsak irelevantne kedze ziadnu 590 nemas (alebo mi chces dokazat opak?), o tej len tajne snivas. chudacik zakomplexovany :)

            ak sa chces strapnovat dalej prosim, s radostou si na tebe pochutnam.
            • p1čo jenže ja mam 1280x1024 monitor chápeš?
            • jdi už spat p1čo
            • http://www.techspot.com/review/448-battlefield-3-beta-performance/page3.html

              nech sa paci dalsi test. v teste zahrnuta aj 590 aj 580SLI
              testovane na 2600K

              ja som ta varoval, pokracuj a vytrem s tebou znova podlahu, tak sa aj stalo :)
              chces sa strapnovat nadalej? :) chlapcek, ty by si mal uz spinkat, zajtra musis ist do skolicky.
              aj tak uz neodpises lebo nemas co odpisat. keby si aspon mal tu tvoju vysnivanu 590tku. urobil by si cokolvek aby si mi dokazal ze ju mas :) smutne. tesilo ma.
            • hovadina :)
            • LOOOOL ta testovací sestava na extrahardware byla radnej šunt, slabej procesor a patrne slabej disk, stejne mela gtx 580 vic fps nez 50. a jdi už spát
      • sahime? jeee to sa mi paci :P...asi zacnem pouzivat :D...no a hej skoncila :/ ale tak vratim sa k BC2 a potom zas ku BF3 :P...ale teraz fakt neviem co to ma spolocne s Hitmanom :D...ale pobavil si ma ;)
      • ehm, určitě jsi tohle správně adresoval...?
  • Atmosféra a grafika na úrovni uměleckého díla. Hratelnost nekomentuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit