Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle uz me mozna premluvi, diky za info
  • wuto
    Jde o to že wasd asi narážel na konzoloidní menu..což si musíme asi přiznat, že hře dosti ubližuje. Desetiminutové hledání předmětů v inventáři, nepřehlednost úkolových předmětů, nepřehlednost toho co máš na sobě, popřípadě co ti dohromady všechny oblečené věci přidávají. Ale naštěstí myslím že mod na změnu menu už existuje..takže wasd..neváhej a kupuj :)
  • Ono to možná nepusobilo přímo na tebe, už si to nepamatuju, ale možná to udělal mému companionovi.. resp. Lydii.
  • Trol.diskuzni
    Nejspíš tě zklamu - internetovým anonymem se rozhodně řídit nehodlám... *3*
  • nejde len o nejake bugy, ide o celkovu hru, nesadla mi celkovo,ani menu, boj, rychle levelovanie, blbost protivnikov, etc
  • Človeče HEJ som z toho dosť SMUTNY... *13*
  • Tak tak *1*
  • vsak se vzdycky najde nejaky retard, ktery nadava na to ze mu nekdo dava neco navic a zadarmo (ale hadam ze to jsou vetsinou decka)
  • Nebuď z toho smutnej *1*
  • Stači pozrieť na skyrimnexus, ako dnes tato hra vyzera, teda môže vyzerať ked sa trochu chce, porovnaval som to aj s BF3 a môžem povedať, že žiadna hra sa tomu graficky nevyrovna...šak som aj musel kupiť novu grafiku, sam by som upol niekolko vlastnych obrazkov, ale to by sa niekto strašne urazil, že čo si to dovolujem, a že to tu nikoho nezaujima, lebo oni to vidieť a vedieť nechcu...ked sa nechce, tak je všetko na P..u
    Povedzte mi ludia, prečo ste niektori taky RETARDI a kazite vzduch, nemusi sa všetko pačiť všetkym, ale NIE vy musite stale rypať...podla mna je to riadna uchylka.
  • CrocoRay
    Trotl, který je silnější než kdejaký trol, tak mi do jeskyně nelozte *4*
  • presne.. nejde jen o to zlepsovat, ale i menit a prizpusobovat obrazu svemu a predstave te "sve" dokonale hry, kterou mame precijen kazdou trochu jinou ze :)
  • Náhodou je to parád když to mužeš vylepšit svejma nápadama.Která hra ti tohle dá??
  • No pokud bych srovnával morrowind a skyrim tak vede morrowind.A to na celé čáře.Ale otevřenej svět Oblivionu a Skyrimu mne přitáhnul zas. Nic takové krom FNV není.A asi jen tak nebude.
  • detto, skusil som ho 2x rozohrat, presiel som 2 kopce- par dungeonov, ziskal +-18 levelov, zabil 2 drakov, ...a znechutilo ma to, nebolo to pre mna..a to mam dohrateho morrowinda aj (s premahanim) obliviona
  • No ty nejsi trol, ale trotl :-)).
  • Hustě, jsem myslel, že Skyrim je tak nabušenej, že už na něm nění co zlepšovat *1*
  • CrocoRay
    Troll.diskuzní je možná otravný, ale takovými příspěvky ho tu stejně podporujete a vlastně jediný užitek je z toho takový, že já se teď nudím a můžu si číst ten váš flejm plný násilí a urážek.
    No hádejte se dál, mně to totiž nevadí, ale nevím, jestli je tu z vás někdo opravdu ten lepší a normálnější (bez urážky) *4*
  • CrocoRay
    ALL: "stretnuť sa tak s nimi v krčme..." bacha na troly, někteří jsou silní *1*
  • Jenže můžeš konečně pochopit,že to co tu třepeš není ani kapku užitečné? My se učili,že retardované a v mládí týrané děti světu nikdy nic nepřinesly (žel bohu,je to tak,jsou jen starost rodičů). Takže těžko říct,jestli jsi spadl z porodního stolu,nebo se tě rodiče radši vzdali, nebo ti v mlátí vymlátili všecku z té trochy inteligence z hlavy..Jedno ale jisté - jestli chceš tomuto těžkému světu přinést něco užitečného svou existencí, tak prosím, skoč pod první rychlík. Konečně si budeš moc říkat troll (in memoriam), pač nase reš české dráhy, chlapy co tě budou muset uklízet z trasy cca 100m a hlavně cestující, kteří povalí z/do práce (abys pochopil, je dobré vybrat si ideální čas). V opačném případě,jestli chceš být strašný klávesnicový hrdina a časem dokonce i mezinárodní hacker (pozn.: většina retardovaných dětí u klávesnic trpí velmi shodnými bludy) tak platí, jak se říká-fotr tě měl radši nastříkat do kopřiv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit