Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Začal jsem hrát hned 11. listopadu. Nevím, kdy přesně jsem potkal prvního obra, ale na oběžnou dráhu mě nevystřelil. Prostě mě jednoduše bacil a bylo po mě *1*
  • Vyjádření skyrim.nexusmods.com
    ...Combined with the download figures from Skyrim Nexus, which are currently standing at 4.4 million downloads in the past week, that means that over 6 million mods have been downloaded for Skyrim since the Creation Kit was launched...
  • neboj časem ti přiroste k srdci
  • A mi Tě tu teď máme litovat, nebo co ? *7*
  • To je hezké a odvážné se přiznat že to neumíš hrát.Nevadi vrať se k angry birds ty ti snad půjdou *1*
  • rhaegar
    Skyrimu jsem dal další šanci,snažil jsem se ponořit do příběhu,snažil jsem se užívat rozlohu,ikdyž jsem se opravdu snažil,hra letěla po pěti hodinách z disku.
  • S tím katapultem, stačilo tenkrát zajít k nějakému obrovi. Ono záleželom zda jsi to zkoušel nebo ne a případně, v jakém období to bylo. Jelikož několik bugu se průběžně opravovalo s patchema.
  • Ty jsi važně otrava, ale co proti gustu..
    Každopádně já na vydané verzi hrál též 75 hodin a nemůžu si stěžovat. Každopdáně mody vítam jako přizpůsobení hry tomu, co od ní já skutečně očekávám. Rozhodně mohli spoustu věci udělat rovnou, viz věci, které udělali jednotlivý zaměstnanci během onoho blodného týdne. Ať už vylepšená voda, nebo vylepšené dungy (tma, voda, živější uspořádání a zajímavější monstra).

    Jinak jsem u TES od začátku a nemůžu si stěžovat na vývoj. Ano poprvé to byl trochu šok a na dost věcí jsem nadával u Skyrimu, oproti Oblivionu nebo Morrowindu se mi jevila jak "casual console game". Ale pak mě pár věcí chytlo, jak už příběhy tak možnosti rozhodnutí a průzkumu (hra v základu není dokonalá a proto jsem se těšil až vzniknou kvalitní mody, který budu sám chtít implementovat).

    A přiznejme si to každý hráč má jiné chutě a každý hráč si vylepší hru po svém, ať už vlastními modý nebo těmi, co jsou (byly) k dispozici.
  • septicflesh
    Rád bych tě za všechny (věřím, že za všechny) slušně požádal, abys ty diskuze tady nekazil. Právo diskutovat ti nikdo nebere, ale ber prosím na vědomí, že to tady není tvá show jak se možná domníváš. Díky.
  • třeba ten BF3 by se slušel s creation kitem ... :-(
  • Co ja vím, tak existují mody na UI, přímo na menu, které je upravené. Musí se k tomu stáhnout ještě jeden script a vypada dobře, nejen že se da řadit podle názvů, ale i třeba podle váhy, síly zbraně (armoru), tak je i přehledné z hlediska ruzných značek u itemů.

    Mrkni se na SkyUI např. http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=3863
  • souhlas
  • Jestli ten "stav" posuzujes podle tech par kriklounu, tak se asi obavas zbytecne.
    Ja zacal hrat asi tyden po vydani, a behem cca 80h herniho casu nenarazil na JEDINOU vylozenou chybu. Teda parkrat mi hra spadla, ale jinak max. vyjimecne preskocila veta v dabingu, hrnec do nekonecna mlatil mezi nohama od stolu, apod. Prinejhorsim usmevny blbiny, nad kterejma jednou za tech x hodin u takhle giganticky hry oko rad privru.
    Mozna jsem mel i kliku, ale leta straveny s internetem te uz snad davno naucily, ze podobny kauzy nikdy nejsou tak horky, jak by se z (klinicky resitelny) hysterie okolo zdalo...
  • Tohle by me taky zajimalo. A taky nejake screeny tech novych oficialnich vylepsenych textur.
  • Trol.diskuzni
    Své příspěvky publikuji přesně takové, jak je zamýšlím... Nezajímá mě, co si o nich myslí jiní. *3*
  • jak si k tomu dosel?
  • Náhodou hra byla moc dobrá, rozhodně ne dokonalá, jak to píše většina recenzentů (i jinde než na GAMES.cz), ale moc pěkně se hrála, stejně jako předchozí Oblivion. Je pravda, že s menu jsem měl trochu problém a zvykl si, že mnohokrát když v menu na něco kliknu, tak se nechtěně vrátím zpět do hry. Grafika byla hezká, hratelnost dobrá, příběh také celkem zajímavý a ten svět byl moc pěkně udělaný a byla tam spousta tajemných míst.

    Někomu to holt nesedne, ale říkat že je to nehratelný... Že by špatný crack a hra nejde spustit? *15* *15*
  • ja to tezko udelam, kdyz tu hru jeste nevlastnim a v tomhle stavu ji ani nechci
  • To je dnes moderny koniček -nasierať ludi na forach, hranie hier už nie je IN, skôr vyskušať a potom len kydať kydať kydať, najlepšie 3 vety stale dookola:
    Skyrim by mal dostať milion/10, kone su spidermani a draci litaj pozpatku...
    tak to je KUA kvalitny troling...
    asi v krčme dostal na papulu a už sa tam neukaže a mysli si, že tu mu na papulu nikto neda...
    ale ON v skutočnosti ani nie je trol, skôr Vavruv ocaaasek.
    A ešte sa tu často opakuje jedna veta: běž si radši hrát CoD, hej talentov je tu viac, stretnuť sa tak s nimi v krčme... *1*
  • ja jsem tak přemýšlel,a říkám si, co tě vede k tomu tady vbc psát? ta tvoje marná snaha o trolling tě přivádí spíš do trapného koutu. jestli chceš trollovat,tak se někde aspoň přiuč,když už nemáš nic lepšího na práci. troll má lidi zvedat ze židle....a jak tě tak sleduju,já ti nevím... jediné co mě se re je,že mě občas bolí polštářek prstu (ale fakt jen občas) než se proscrolluju přes příspěvky s tvým avatarem (volně přeloženo - přes tu hromadu duchaprádných ho ven),abych našel něco smysluplného k přečtení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit