Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Tak to seš bethesdrone jak malovanej. *3*
  • čúr@k seš nic jinýho, já nahrál 75hodin na základní verzi hry bez jediného problému.
  • Ale vůbec nemáš pravdu. Článek nemá "nulovou informační hodnotu". Takže co v článku vlastně stojí:

    1. Hráči Skyrimu si oblíbili stahování modifikací do hry. Touto informací nejspíše (pokud je článek přesný) Bethesda podtrhuje význam CK. Ovšem nejsem si vůbec jistý, že všechny ty mody byly udělány pomocí CK (asi určitě ne). Každopádně modifikovatelnost TES her je tou asi největší předností téhle série (počítáno od Morrowindu).

    2. Dále se dozvídáme, že budou nějaká DLC. Není to žádné překvapení. Také jsou nějaké bližší informace, které naznačují, že DLC asi nebude z Morrowindu a okolí. Pro mě žádné překvapení. DLC bude podle mě skoro určitě z nějaké planiny Oblivionu.

    3. Skyrim stále hodně vydělává.

    Takže pár informací přeci. Jasný, na diplomku by to asi nebylo, ale aspoň že se tu zmíní Skyrim. Každá nová informace vzhledem k popularitě hry je vítána.
  • *1*

    free DLC máš spoustu - od fanoušků. Od Bethesdy zapomeň.

    I když něco málo free už přeci vydala - DLC lepší textury. To je taky DLC a je to zdarma.
  • smejki
    protože obsahuje málo hentai
  • čekal jsem, že to někdo napíše *1*
  • Malleth
    Jak se může někdo divit že na půl dodělaná hra potřebuje mody?
  • Trol.diskuzni
    *Double post
  • Trol.diskuzni
    Akceptování reality vždy zábavné není, uznávám...
  • Tak ten byl ze slabšího soudku......že tě to ještě baví.... *7*
  • Trol.diskuzni
    Aby zvýšila rating z 26/10 na ∞/10, to dá rozum... *5*
  • Teď už jen zbývá položit si otázku proč je nutné tak fantastickou hru vůbec modovat... *1*
  • To vubec neni o tom, zda to vyvojari chapou, ale o tom, zda to vydavateli nerusi btznys plany nebo ne, pro vetsinu vydavatelu je dlouhodoba zivotnost hry nezadouci.
  • MrSanta
    Proč nejde kliknout "líbí" na té GOG reklamě na Syndicate? *15*
  • Nejsem se jistej, jestli bych se chtěl chlubit zrovna tímhle ..
  • Si raděj zahraju hru na doktora a zlobivou pacientku, než se vracet ke Skyrimu. Nejpřeceněvanější hra posledních pěti let....howgh
  • jojo kezby vydali modovaci nastroje pro BF3 a Shogun 2 TW
  • No jasně, na nějakej tvůj blitek o Skyrimu jsem čekal, jen jsem viděl nadpis *7*
  • Trol.diskuzni
    Bodejť by ne, když bez nich je to nehratelný... (bethesdrony neberu v potaz)
  • Preed
    Nevie niekto o mode na skyrim workshope ktory zvysuje obtiaznost resp. dmg creepov? nasiel som podobny mod na skyrim nexuse,ale ked uz je ten workshop tak sa mi to nechce hentak riesit,ale nic som tam zatial nenasiel,dakujem za pripadnu pomoc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit