Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vieš, naozaj nechapem zmysel tohto članku, v redakcii sa asi dobre bavia, alebo sa chcu, pretože ty, ktorych to zaujima moduju už davno, vedia svoje, maju nahrane a nemaju ani čo prispievať do tejto stoky, a aby som zase videl xicht vytlemeneho kkta, pardon trola...hlavne, že ho davaju hned pod članok, to je very cool a fun...ooou yeee...
    Všetko zmysluplne na tuto temu už bolo davno povedane, realitu si robime sami: sranky sranky sranky...
  • Nie, jasne že nie, všetci čakame, že to urobiš ty, to si nikto netrufol, čo ak by sa ti to potom nepačilo... *7*
  • MrSanta
    Ale nejsi. Já jsem nepotkal výraznější bug ani za 80 hodin hraní, katapult na orbitu jsem taky viděl jenom na videu.
  • Predelal uz nekdo to debilni konzoloidni menu, nebo to vubec nepujde?
  • Enclaw
    V novince mi chybí zmínkna o http://skyrim.nexusmods.com/ a počtu stažení módů z tohoto serveru. Pro mě to byla a je obrovská studnice skvělých vylepšení Skyrimu.
  • Trol.diskuzni
    Pravděpodobně nejvtipnější komentář, který jsem tady od tebe kdy četl... Smutné. *3*
  • Víš co řekl Sam Glumovi? >Jsi ztracenej.<
  • Super!! To se bude líbit Hoshimu a Trolovi - ty jsou na tyhle anime cool věcičky *15*
  • Divotvurce
    Já to taky hraju naprosto bez problému a to mám nahráno 164 hodin. Dvakrát mi to zamrzlo, ale to bylo spíš kvůli modům.
  • Trol.diskuzni
    Jak mé příspěvky hodnotíš, je na tobě... Jakým způsobem se budu chovat a jednat, je zase starost má. *3*
  • Od kdy se trolling povazuje za "odlisny nazor" ? Kdyt si tu chces hrat na frajirka, tak to delej aspon poradne.
  • Trol.diskuzni
    Tak, tak. *3*
  • Trol.diskuzni
    Jj, odlišné názory se odjakživa trestaly... Ale já se s tím dokážu smířit. *4*
  • Hlavne ked sa tá realita nachádza v niečej hlave *3*
  • To som vážne jediný komu ta hra vôbec nerobila nejaké brutálne technické problémy a stretol sa asi po dvadsiatich hodinách maximálne s pár pádmi a jedným vystrelením na orbitu ? Narozdiel od Oblivionu sa mi to zdalo práveže vpohode hratelné a v porovnaní s napr. Stalkerom alebo nedajbože Gothicom 3 vpodstate výborne optimalizované ? Ono je to asi individuálne a možno ty s tým maš inú skúsenosť ale nehratelným by som to nenazýval
  • Ona to spíš neni naše věc že za houno stojíš ty, tebe by měli zakázat a tobě podobný střílet rovnou za mlada :P
  • Trol.diskuzni
    Já Skyrim hrál tak dlouho, jak mi to moje trpělivost dovolila... No, moc dlouho to nebylo, ale to už není moje věc, že ta hra stojí za houno. *3*
  • běž si radši hrát CoD
  • lepší někdo komu se líbí hra, než být d3bil co otravuje ostatní blbejma kecama který nemá ani ze svojí zkušenosti a jen opakuje nadavky ostatnich primitivu
  • protože nepotřebuje mody pytomče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit