Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zakoupeno, odehrán tutorial, vráceno a čekám na vrácení peněz, to je něco neskutečného jak může mít někdo takovou drzost a říct si za tohle jakékoli peníze, za to že toto hráči hrají by jim měli ještě platit *11*
  • hmm asi hezké. Já si počkám na Dawn of War III a do té doby můžu klikat multák v Company of Heroes 2 nebo koupit Total War Warhammer (ikdyž ano nejsou to vyloženě ty "CaC RTSka).
  • Naprosto průměrná v ničem vyjímečná strategie v retro kostičkovém designu.7/10.Není žádný důvod dát vyšší známku.
    • Blue.Shark
      Leda by si snad recenzent myslel něco jiného.
      • v čem je ta hra tak revoluční? Kromě klonu C&C a ještě dost osekaného, nevidím nic revloučního. Těchto klonů vycházelo docela dost, když bylo C&C na vrcholu, jen se na ně pro svou (pod)průměrnost zapomnělo. Dnes to sice vypadá jako zjevení, ale stejně tak je možné si zapnout openRA, kde je daleko víc obsahu a i koukatelnější vizuál.
        • Blue.Shark
          Hra nemusí být revoluční, aby uspěla. Vizuál se mi rovněž moc nelíbí, ale recenzent evidentně měl důvod k vysoké známce. Na důvody se ptej jeho...a nebo si přečti recenzi. Je z ní vcelku poznat, co jej zaujalo.
        • Uz minimalne 3x jsem se ptal, zda krome te "unikatni" ohyzdne "stylizace" ma ta hra nejakou dalsi pridanou hodnotu, abych ji dal prednost pred overenymi, vizualne lepsimi, jednotkove pestrejsimi a roky optimalizovanymi tituly jako CaC Generals apod. A zatim ani jeden argument. TAkze krome tech hnusnych kosticek. to asi nenabizi vubec, ale vubec nic navic, proc to zkusit. *7*
          • protože všechny ty staré tituly už jsi hrál a rád bys zkusil něco nového? Zvlášť při současném suchu na poli dobrých RTS?
            • jenomze tohle neni vubec nic noveho, neni tam jediny originalni prvek, gameplay vypada jako CaC Generals jenom je to jednodussi, odebrali textury a dali tomu ohyzdny a neprehledny vizual.
              Stacila mi prvni mise. Mapa je narusena nejakou tekutou lavou nebo co to ma byt za hnus a vubec nejde poznat, kudy se to da projit a kudy nikoli a funguje to skoro obracene. Pres nejvetsi naruseni a nejvice vylite lavy pesaci vesele hopkaji aniz by se jim cokoli stalo a ubyly jim nejake ty hitpointy. Navic jsem si vsiml az napodruhe, ze u zakladny je i vojak, ktereho jsem pred tim vubec nevidel a objevil jsem ho pouze a jen proto, ze jsem jen tak pro nic za nic oznacil velkou oblast.
              Mozna byste si fandove tohohle totalniho humusu meli zahrat CaC Generals a podobne tituly, abyste pochopili, ze hra muze byt hratelna, prehledna, zabavna a navic na svoji dobu vizualne zrala.
  • Veskoslav
    Když jsem viděl obrázek, tak hned se mi vybavilo Total Anihilation...Ale hra jako taková mě nějak nezaujala.
    • Dobrých RTS bylo jen pár - Duna II, série Command and Conquer (hrál jsem jen první dva díly), Total Annihilation, Supreme Commander, Homeworld. Warcraft ani Starcraft mně nějak nechytl.
      Total Annihilation hraju právě teď, každý den si dám jednu mapu v kampani, a je to stejně zábavné jako kdysi. Ty moderní hry s moderní grafikou prostě v hratelnosti těmto klasikám nemůžou konkurovat.
      • Výborné rts byly taky Ground Control 2 a World in Conflict.
      • sorry, na tebe jsem reagovat nechtěl, to měl být samostatný příspěvek. Tobě jsem chtěl napsat, že jsi slepý jak patrona a nejspíš tě něco praštilo do hlavy, když vidíš nějakou podobnost s TA.
        • Je to 3D ?
  • Za sebe to shrnu tak, že pokud si chce člověk zahrát/zavzpomínat na retro, je třeba opravdu sahnout po původních hrách, ať už C&C, RA, nebo cokoli dalšího se svým univerzem. Tahle hra nepřínáši zdaleka to, co nabídne zahrání-si původních úspěšných RTS.

    Tahle hra je prostě tak nějak zbytečná.
  • Absurdne ohyzdne, to uz je mnohem lepsi Dune: Emperor, ta mela aspon atmosferu.
  • Dát 8/10 a absenci základních funkcí každé RTS pak okomentovat slovy "v jednoduchosti je síla"? *1* To je tedy síla. Ale díky za praktický tip - až se budu rozhodovat, jestli jít na operaci do špičkové nemocnice k lékařské kapacitě nebo jít vedle k mentálně postiženému sousedovi hrajícího si na chirurga do garáže, kde je to "jednodušší", asi si vyberu garáž. V jednoduchosti je síla, ne? *15*
    • Tilwaen
      Co přesně je špatného na tom, když do hry dají koncentrát toho, co udělalo "jejich" sérii C&C tak návykovou, a všechen balast navíc osekají? Skvěle by to jednou za čas pomohlo i jiným sériím, třeba Assassinovi.

      Samozřejmě, že je ideální skloubit oba přístupy (zachování standardů s jistou mírou inovace), ale hry typu Generals: Zero Hour se nerodí každý den.
  • Test
  • Nic proti "retro" stylu, ale co je moc, to je moc...
    Může mít sebelepší hratelnost, ale tohle opravdu ne. Neměli na grafika a tak zpatlali pár barevných kostiček a vydávají to za umělecký záměr.
    • nebuď povrchní, navíc to je otázka vkusu. Mně se to líbí víc než Total War
      http://www.youtube.com/watch?v=M3Uf53_Y6nk&t=5m45s

      celá ta perspektiva v té hře je ošklivá. Navíc velký panáček a svou velikostí je asi velký jako polovina hradu, nehledě o ošklivé krajině, barvách a kameře. A já netroluju, já to myslím vážně. TW se mi nelíbil nikdy, už od dobe Rome
      • Paulcz
        Poměřovat velikosti na strategické mapě je blbost, ale jinak souhlas. Ta mapa je hrozná. Když si vzpomenu jak přehledná byla mapa z prvního Shoguna nebo Medieval.
      • Zkus http://www.rometotalrealism.org/
        Jinak souhlasím. Total War je jasným příkladem, kdy je dětinská grafika a hratelnost cestou do pekla. Ale hlavně, že se prodejnost zvyšuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit