Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se, že já jsem taky spoustu her nedohrál a i teď mám na PC možná 10 rozehraných her. Některé mě prostě po určité době přestanou bavit a pak už nemám chuť se k nim vracet, u jiných je to spíš jen přestávka po dlouhodobém hraní.
    Není ale žádné pravidlo, že hráč musí hru dohrát, aby si ji užil, a naopak, že hra, kterou nedohraje, je špatná nebo nudná. Já třeba miluju RPG, přestože jen u jednoho jsem dokončil hlavní příběhový quest.
    • Odulin
      Jj s tim souhlasim a mam to podobne.
  • No ja osobne k ním patrím..mnohé hry mám veľmi rád....a bavia ma, ale vždy raz príde chvíľa keď mám chuť na niečo iné..a bum...už sa k nej sotva vrátim.....
  • co to je za blbost, 20% dohraje celou hru? to si vycucali z prstu nebo se tak vymlouvají, protože je jejich hra neskutečně krátká? Pokud to není uplně sh.t hra tak ji snad člověk dohraje ne?
  • montatatana
    Tak to je samozrejme obecnej fakt. Stacilo se uz pred lety podivat na stats Steamu a achievementu, kdy spousta lidi nedohrala ani kratoucky Epizody do HL2 a spoustu jinych, obecne vybornych her.
    Samozrejme hraci (= urvanci na forech) vsechny hry dohravaji, ale beznej spotrebitel zridka kdy. Jednoduse jak bylo receno, ztrati zajem a jde si pro dalsi.
  • Ataker
    Když je hra dobrá a chytne mě, tak ji dohraju i 10x stejně, jak jsem dohrál např. Mafie 1
    • Might and Magic 6 som dohral asi 6-7x. A vzdy so vsetkymi questami. Jednoducho ta hra ma vzdy co ponuknut.
    • Adam_M
      Takovych her jak je Mafie 1 je ale bohuzel malo.
      • Ataker
        Já ti rozumím, ale máš i takové hry, které dohraješ s chutí po dohrání je už napodruhé nezapneš, ale i takové hry patří mezi ty kvalitnější, protože se u ní opravdu bavíš a nehraješ to vyloženě z nutnosti. A Mafie 1 byla jedna z těch legendárních, kterou jsem dohrál opravdu několikrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit