Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    ..akorát že jak jsi v tom mechovi a bojuješ proti druhému tak mě ten styl boje přijde úplně stejný jako COD.
    Nevidím v tom žádnou inovaci, jen se mění propriety (styl boje zůstává stejný).
  • MrSanta
    Podle popisu v článku mě to krapet zaujalo. Podle videa v tom zábavu pro sebe nespatřuji. U mě zatím pořád v očekávanosti vede 'konkurenční' Destiny.
  • mas mechwarrior online...i kdyz me to pride jako nekonecna aplha paril sem to zhurba mesic pak omrzelo
  • Jack1947
    Ovsem, ze "jiny druh hry" vzdyt roboti z kterejch se dalo vyskakovat a naskakovat zpatky (do nich) tu nikdy nebyli.

    Prestante to srovnavat s tou breckou COD... pfuj navic mylne. *7*
  • Trošku OT: Páčila by sa mi hra na spôsob Mechwarriora, ale nie arkáda pre masy, skôr hardcore simulátor na úrovni DCS, takú vec by som na Kickstarteri určite podporil *5*
  • woczlf
    Recenze je napsaná a v nejbližší době se objeví. A ano, hra se opravdu povedla!
  • tomocz
    píše se o tom v článku.
  • VaZqeZ_EU
    Je to opravdu opět Call of Duty v bledě modrém.. ach jo.. čím více z této hry vidím, tím méně mě zajímá.. Připomíná mě to příběh chlápka, co udělal mobilní hru a stále ji vydává znovu s překreslenou grafikou stále znovu a znovu (zmiňováno v GDS 2013: František Fuka). Je to samozřejmě můj názor a ať si obrázek udělá každý sám..
  • A zatím stále žádná zmínka o Insurgency, které se doopravdy povedlo.
  • Call of Duty s mechama .... a oči mám dobrý :)
  • Prehlednul jsem se, nebo se hraci ta tlumena pistole tak nejak sama zamerovala na headshoty?
    Pokud to tak je,tak z toho 2x nadseny nejsem.
  • Vypadá to jak Crysis MP
  • tomocz
    spíš jde o to, jak se to bude hrát a jak to bude všehovšudy všechno dohromady fungovat. Předpokládám, že ty bitky mechů budou asi trošku jiné, než například v Mechwarrioru. Ale jen hádám, nehrál jsem.
  • Paul_cz
    No je to vskutku revoluční hra, jetpacky a mechy jsem ještě v žádné jiné hře neviděl.
  • Miserius
    Asi bys měl jít k očnímu...
  • "jiny druh" ? ja vidim prestrikany call of duty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit